Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
8
Favori
40.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qökalp58

Merhaba,

cx serilerini kullanmadım ama kullanıp da memnun kalanı ya da parasının karşılığını aldığını söyleyeni görmedim...

Son attığınız linkteki ep-630'u ben de epeydir kullanıyorum... Fiyatına göre çok başarılı bulduğum bir kulaklıktır ve hatta benim fiyat/performans sıralamamda ilk sıradadır. Eğer uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız ep-630 sizin için idealdir. Hatta hepsiburada sitesinde biraz daha uygun fiyatlı olması lazım.

Bütçeyi 120 TL olarak düşünürsek ve çıtayı biraz yükseltirsek tabii ki farklı modeller devreye girecektir ama bu modelleri de yurt dışından temin etmek gerekecek... Siz dilerseniz ep-630 ile bir başlangıç yapın, bir süre sonra sınıf atlamaya gidersiniz.

• Merhaba üstadlar. Pek karşılaştırmak mantıklı olmayacak ama DJ100 altyapısını kullandığı için söylüyorum.

Koss Tony Bennett ile V55 karşılaştırırsak hangisini önerirsiniz nedenleri ile?
  • Koss olanda değişebilir kablo var ve kutuda diğeri çıkmazsa, elinizde epey uzun bir kabloyla kalırsınız. V55 daha çok portatif kullanıma yönelik kısa kablolu (1.2m). Yani tak mp3 çalara ve çık. Ancak koss'u dinleyen yoktur tahminim. V55 ise çok daha yaygın ve dükkanlardan da alınabilir birşey.
  • sony mdr v55 baya övülmüş.Kuzeyboun nickli arkadaş da bana onu önermişti.ben marshall major aldım.çok mu kötü yapmışım.çamur gibi falan denilmiş.ben bass ağırlıklı mp3 çalarıma rağmen memnun sayılırım sansa clip ile daha da iyi olacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batgyro

sony mdr v55 baya övülmüş.Kuzeyboun nickli arkadaş da bana onu önermişti.ben marshall major aldım.çok mu kötü yapmışım.çamur gibi falan denilmiş.ben bass ağırlıklı mp3 çalarıma rağmen memnun sayılırım sansa clip ile daha da iyi olacağını düşünüyorum

Major kendince çok kötü değildir.
    Ama şahsi kanaatim, Major < K518 < Koss PortaPro <= Aiaiai Tracks < V55
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

quote:

sony mdr v55 baya övülmüş.Kuzeyboun nickli arkadaş da bana onu önermişti.ben marshall major aldım.çok mu kötü yapmışım.çamur gibi falan denilmiş.ben bass ağırlıklı mp3 çalarıma rağmen memnun sayılırım sansa clip ile daha da iyi olacağını düşünüyorum

aiaiai tracks ve koss portapro açık kulaklık sanırım o yüzden tercih etmem ama k518 ve v55 aklımda ileride değiştirirsem tercihimi onlardan yana kullancağım teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

aiaiai tracks ve koss portapro açık kulaklık sanırım o yüzden tercih etmem ama k518 ve v55 aklımda ileride değiştirirsem tercihimi onlardan yana kullancağım teşekkürler

Tracks açık değil, Koss PortaPro açık.

• 300 liraya kadar butcem var onu asmam mumkun degil. genellikle yabanci sarkilar dinlerim ve bass'i hissetmeyi severim. bilgisayarda kullanacagim buna gore onerilerinize acigim. hic bir bilgim yok kulakliklar hakkinda. urunu ve o urunu neden secmeliyim diye bilgilendirirseniz sevinirim iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jvc ha-s500 alın ebayden. Ebayden alışveriş hakkında birçok site bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzicdR

300 liraya kadar butcem var onu asmam mumkun degil. genellikle yabanci sarkilar dinlerim ve bass'i hissetmeyi severim. bilgisayarda kullanacagim buna gore onerilerinize acigim. hic bir bilgim yok kulakliklar hakkinda. urunu ve o urunu neden secmeliyim diye bilgilendirirseniz sevinirim iyi forumlar.

Hocam eğer çok amaçlı kullanacaksanız ps3 felanda oynuyorsanız sharkoon xtatic modellerine bir bakın, 5.1 ürün bu ürünler ve sevgilier gününe %30 indirim kampanyası var firebal.net te , bende geçen hafta Razer orca aldım sadece müzik dinliyorum ama o sırada bu ürünlerde kampanya yoktu olsa bunu alabilirdim ama benim için biraz fazla karmaşık forumdaki diğer ilgili arkadaşlar daha çok bilgi verebilir ama 390 tl lik ürün 275 e felan düşmüş bir bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: delicevat77

quote:

300 liraya kadar butcem var onu asmam mumkun degil. genellikle yabanci sarkilar dinlerim ve bass'i hissetmeyi severim. bilgisayarda kullanacagim buna gore onerilerinize acigim. hic bir bilgim yok kulakliklar hakkinda. urunu ve o urunu neden secmeliyim diye bilgilendirirseniz sevinirim iyi forumlar.

Hocam eğer çok amaçlı kullanacaksanız ps3 felanda oynuyorsanız sharkoon xtatic modellerine bir bakın, 5.1 ürün bu ürünler ve sevgilier gününe %30 indirim kampanyası var firebal.net te , bende geçen hafta Razer orca aldım sadece müzik dinliyorum ama o sırada bu ürünlerde kampanya yoktu olsa bunu alabilirdim ama benim için biraz fazla karmaşık forumdaki diğer ilgili arkadaşlar daha çok bilgi verebilir ama 390 tl lik ürün 275 e felan düşmüş bir bak istersen

tesekkur ederim oneriniz icin ama Sony
    MDR-V55 siparisi verdim onu
    bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delicevat77

quote:

tesekkur ederim oneriniz icin ama Sony
    MDR-V55 siparisi verdim onu
    bekliyorum.

Hayırlı olsun hocam rica ederim güle güle kullanın

• Merhaba,

Bugun o kadar baktim ki kafam bulandi. 200 e kadar biraz daha asabilir belki butcem var.
    Ozellikle ipadde iphonede film ve tv izlenecek. Disari ses vermeyecek ve ses kalitesi iyi olan ne onerirsiniz?
    Mumkunse disari ses vermeyen ve disardan gelen gurultuyu kesebilen.
    Kablosuz kulakliklar iyi degil diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevsimbahar -- 12 Şubat 2013; 20:37:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimbahar

Merhaba,

Bugun o kadar baktim ki kafam bulandi. 200 e kadar biraz daha asabilir belki butcem var.
    Ozellikle ipadde iphonede film ve tv izlenecek. Disari ses vermeyecek ve ses kalitesi iyi olan ne onerirsiniz?
    Mumkunse disari ses vermeyen ve disardan gelen gurultuyu kesebilen.
    Kablosuz kulakliklar iyi degil diyorlar

Akg K518 veya Sony mdr v55 iyi olacaktır bu bütçede. Kablosuzlar her zaman iyi değil. Sinyal kayıpları vs vs.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postgres -- 15 Şubat 2013; 11:31:05 >
  • Creative Aurvana Live neden hala Türkiye'de yok anlamıyorum. Bu kadar popüler bir kulaklık ama halen gelecek de torunlarımız görecek...
    Dışardan hem almak istiyorum hem de kargo 50$ dan aşağı getiren göremediğim için gereksiz para ödemiş olacağımı bilmek sinir bozuyor !
  • Arkadaşlar CKS90'dan Sony MDR-V55'e geçiş yapmayı düşünüyorum. Kulakiçi kullanmama gerek kalmadı. Telefonun yanındaki Earpod'u kullanıyorum. Gayet güzel ses veriyor. Bu yüzden kafaüstü kulaklığa geçiş yapmayı düşünüyorum. Çoğunlukla bilgisayarda, sansa clip+ ve telefonda kullanacağım.

Geçiş yapmaya değer mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Arkadaşlar CKS90'dan Sony MDR-V55'e geçiş yapmayı düşünüyorum. Kulakiçi kullanmama gerek kalmadı. Telefonun yanındaki Earpod'u kullanıyorum. Gayet güzel ses veriyor. Bu yüzden kafaüstü kulaklığa geçiş yapmayı düşünüyorum. Çoğunlukla bilgisayarda, sansa clip+ ve telefonda kullanacağım.

Nasıl ki elmayla armut kıyaslanmaz, bu ikisi de kıyas kabul etmez. Ha her ikisi de baslı ve netçe, tamam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Arkadaşlar CKS90'dan Sony MDR-V55'e geçiş yapmayı düşünüyorum. Kulakiçi kullanmama gerek kalmadı. Telefonun yanındaki Earpod'u kullanıyorum. Gayet güzel ses veriyor. Bu yüzden kafaüstü kulaklığa geçiş yapmayı düşünüyorum. Çoğunlukla bilgisayarda, sansa clip+ ve telefonda kullanacağım.

Nasıl ki elmayla armut kıyaslanmaz, bu ikisi de kıyas kabul etmez. Ha her ikisi de baslı ve netçe, tamam.

Öğrenmek istediğim performans bakımından fark var mı arasında? Onu merak ediyorum. Boşa masraf olmasın.
  • O sizin beğeninize kalmış. Biz burada hakim değiliz ki kanunlarla sabit konuşalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.