Şimdi Ara

15 Yaşındayım Futbol Alt Yapısı İle İlgili Sorularım Var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 15 yaşındayım (Lise 1) henüz yeni bir amatör takımda lisansımı çıkardım . Profesyonel olmak için bence ne çok geç nede erken bi zaman ama profesyonel olmak için atacağım adımlar için birkaç öneri almak istiyorum
    1. Ben tekirdağdayım ve 1.5 sene sonra Tekirdağ spora (Bölgesel Amatör Lig) geçmek istiyorum , Lisans geçirme işleminde problem yaşanır mı ???
    2. Sizce 15 çok geç kalınmış bir yaş mı yoksa hala profesyonel olabilir miyim , olabilirsem nasıl ???
    3. Eğitim ile Spor bir arada gider mi ???
    Bu arada özelliklerim 1.80 boy var yani yaşıtlarımdan 10 kişiden 1 i benden daha fizik olarak iyidir , çok iyi şut çekerim münyatür kalede her vurduğum kaleyi tutar , kondisyon irade eder, mevki sol yada sağ açık ... Yardımlarınızı bekliyorum özellikle bu yollardan geçen abilerden.

• Kimse yok mu ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vefada bolgeselde oynuyorum yas gec degil eğitim spor zor gider ben gecen sene maclara cikmadim sinavi kazandim simdi tekrar devam ediyorum yeri geldiğinde birakmayi bilmelisin bi sakatlik bitiyo insani cunku ilk kendini garantiye alacaksin lisans isinde de kulubun sikinti yaratır para ister

• canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    Siz kaç yaşındasınız ?

• cixemre C kullanıcısına yanıt
    19

• canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    Peki 2 lig veya PTT takımlarının seçmeleri oluyo mu çünkü üniversite için gittiğim şehirde yani profesyonellik olmasada daha iyi bir yere gelmek istiyorum
  • cixemre C kullanıcısına yanıt
    Uni okuyacaksan profu unut iyi bi yerde oynaman icin iyi altyapi iyi takim lazim adamlar senin gecmisine bakar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.