Şimdi Ara

15 Tatil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum 15 tatildeyiz. 15 tatilde çok sıkı ders çalışıp eksiklerimi kapatmam gerekiyor. Çoğu test kitaplarımı bitirmek istiyorum. 10. sınıf sayısalım. Şu kitabı bitir, o dersle ilgili eksiğin kalmaz dediğiniz bi kitap var mı. Bi de biraz zor olsun çünkü okul zora alıştırıyor. Teşekkürler.

• beklemedeyim
  • fdd biyoloji tavsiye ederim
  • coşku 10.sınıf kitabı var ondan edin derim her türlü soru çeşidi var.ve unutma 10.sınıf konularının hepsi çok çok çok önemlidir.
  • Kendi kullandığım ve memnun kaldığım 10. sınıf kitaplarımı aktarayım sana:
    Matematik: Zafer Matematik 10. Sınıf Konu Anlatımlı Soru Bankası (kara kitap üstünde M.Zeki Derman isminin olmasına dikkat et)
    Fizik: Ben Esen ve Çözüm kullanmıştım ama Palme öneririm.
    Kimya: Çözüm alabilirsin, Mol ve Gazlarla ilgili özellikle zor soruları vardır.
    Biyoloji: Palme önerebilirim.
    Geometri: Bilindik yayınlardan birisini al, Karekök olabilir Esen olabilir Çözüm olabilir Fem olabilir Final olabilir.. Ben Çözüm kullanmıştım, gayet güzeldi, tavsiye ederim.
  • 10. Sınıfta tatilde ders çalışmak mı? Çıldırdın mı dostum git biraz eğlen gez dolaş ortam yap kızlara takıl ya da başka şeyler yap illa ki ders çalışcam diyorsan da yarı yıl dergisi al bir tane ince olsun. 3 gündem fazla da çalışma yani ben 12. Sınıfım üstelik fen lisesindeym 9-10-11 de masa başında geçirdiğim her saat için üzülüyorum her ne kadar az olsa da :D dersleri illa halledersin ama zamanı asla telafi edemezsin benim tavsiyem bu yönde gelmişsin 15 yaşına en güzel günleri boşa harcama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lernatius

10. Sınıfta tatilde ders çalışmak mı? Çıldırdın mı dostum git biraz eğlen gez dolaş ortam yap kızlara takıl ya da başka şeyler yap illa ki ders çalışcam diyorsan da yarı yıl dergisi al bir tane ince olsun. 3 gündem fazla da çalışma yani ben 12. Sınıfım üstelik fen lisesindeym 9-10-11 de masa başında geçirdiğim her saat için üzülüyorum her ne kadar az olsa da :D dersleri illa halledersin ama zamanı asla telafi edemezsin benim tavsiyem bu yönde gelmişsin 15 yaşına en güzel günleri boşa harcama

Adam dereceye oynuyor belki :) Helal adamım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lernatius

10. Sınıfta tatilde ders çalışmak mı? Çıldırdın mı dostum git biraz eğlen gez dolaş ortam yap kızlara takıl ya da başka şeyler yap illa ki ders çalışcam diyorsan da yarı yıl dergisi al bir tane ince olsun. 3 gündem fazla da çalışma yani ben 12. Sınıfım üstelik fen lisesindeym 9-10-11 de masa başında geçirdiğim her saat için üzülüyorum her ne kadar az olsa da :D dersleri illa halledersin ama zamanı asla telafi edemezsin benim tavsiyem bu yönde gelmişsin 15 yaşına en güzel günleri boşa harcama

Ben son sınıfım şimdi keşke 10.sınıfta veya 11de biraz çalışsaydım diyorum.
  • Ben mezunum şuanki aklım olsa 10.sınıfta çalışırdım.Doğru yoldasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhankoxp

Ben mezunum şuanki aklım olsa 10.sınıfta çalışırdım.Doğru yoldasın.

O akıl gelmiyor hakikaten o dönemlerde :) liseyi bomboşuna okumuşum. Böyle düzenin...
  • ben de fen lisesiyim ama yatarak olmuyor :D ayrıca kızım ben yani kız peşinde koşmak. neyse. teşekkürler :D
  • hayat sadece bu sınavdan ibaret değil ben bunu anlatmak istedim sadece illa ki ders çalışılacak ama tatillerde olsun bari keyif çatın yazılıdan yazılıya çalışılsa yeter ara sınıflarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.