Şimdi Ara

Ankara'ya 3-5 Saat Mesafede Denize Girilecek Tatil Yerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
22.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara'ya 3-5 saat mesafede denize girilecek yer tavsiyesi yapacak var mı ? kız arkadaşım ile gideceğiz arabamız maalesef yok.

Deniz işinin vazgeçtik diyelim, temiz sakin doğa ile içice yer önerisi olan ??

Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 24 Temmuz 2018; 19:9:26 >

• Bartın inkumu yakın ama önermem. Külotla falan girenler oluyo. Haftasonu aşırı kalabalık ve deniz çok dalgalı. Akçakoca daha iyi diyolar ama ben hiç gitmedim oraya
  • boşver denizi kızılırmaga gidip kızla balık tutun
  • Plajları ve çılgın gece yaşantısıyla dünyaca ünlü Çankırı plajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break the cycle -- 24 Temmuz 2018; 19:14:54 >
  • Yorumlar için teşekkür ederim, peki denizden vazgeçtik diyelim doğayla içice Ankara'ya yakın ver var mı ?
  • Karayell kullanıcısına yanıt
    bolu
  • Amasya gidin hocam nehirde çimersiniz.
  • bartin amasra hocam.karadenizin bodrumu
  • Mersin
  • Yorumlar için teşekkür ederim, Amasra'ya gidiyoruz bakalım..
  • Samsun-atakum
  • Bolu iyidir, amasraya da iyi dediler ama ben gitmedim hiç.
  • Hocam Amasra fena degil ama Karadeniz sonuçta beklenti çok yüksek olmasın ortam guzel Amasra kalesi falan var ama Deniz dalgalı falan işte pek iyi degil mogada plajı vardı Bartın’da bi araştırın derim orası da fena değildi.oraya giderken Safranbolu’dan geçiyorsanız mutlaka gezin uğrayın Safranbolu lokumunu tadın.memleketimdir unesco koruması altında çok şirin biyer
  • Çorum barajı
  • kızılcahamam soğuksu, haftasonu kalabalık olur.
  • akçakoca falan hiç uğrama güzel değil dalgalı yosunlu ve kum ayağının altından kayıp gidiyor eğer gelirim diyorsan kumcağız cebeci o taraflara gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Yankee -- 25 Temmuz 2018; 12:3:16 >
  • Aman samsuna gitmeyin berbat bir deniz. Sinop iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.