Şimdi Ara

@@@ 15' RETİNA ACİL YARDIM @@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler şu kardeşinizden yardımlarınızı esirgemesseniz çok seviniriz 4500 lira bütçe var 15" retina almayı düşünüyoruz giriş seviyesi olanlardan mid 2014 yani şu anda piyasada en ucuz nerede alabilirim lütfen bileniniz varsa yardım etsin arıyorum bulamıyorum türkçe klavyeli tr cihazı istiyorum vatan bimeks albirelma pupa vs nereden bulabilirim bilidiğiniz bir retina indirimi olan yer varmı sağolun varolun şimdiden Bayramnız mübarek olsun...

• Ankara'da Lydia'da %10 indirim vardı en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

Ankara'da Lydia'da %10 indirim vardı en son.

kaça geliyor hocam o şekilde girişseviyesi 15"
  • Bu arada %12 indirimmiş ama üniversite öğrencisi veya öğretim görevlisi olmak gerekiyormuş. Aşağıdan bakabilirsiniz ama tam fiyat listesi yok sanırım :(

Adres:http://www.lydia.com.tr/firsatlar/
  • Evet beyler yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim, aynı şeyi ben de bekliyorum. Bayram kampanyası vs. var mıdır diye ama pek de bir beklentim yok fiyatlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

Takipteyim, aynı şeyi ben de bekliyorum. Bayram kampanyası vs. var mıdır diye ama pek de bir beklentim yok fiyatlarda.

Hocam araştırıyorum vatanda geçen sadece 1 günlüğüne 4444 e inmiş ben göremedim işteydim inşallah öyle birşey yakalarız yine sıfır makine alma taraftarıyım bakalım sende araştır lütfen

• Benim şu an kafamdaki Zorlu Center Apple Store'dan peşin + öğrenci indirimi ile satın almak ve 7 Ekim'e kadar da bunları mil puan olarak işletmek. Böylece yüksek lisans yaptığım İtalya'ya iki biletim THY'den bedavaya gelebiliyor, sadece vergilerini ödemem lazım biletlerin.
  • quote:

Benim şu an kafamdaki Zorlu Center Apple Store'dan peşin + öğrenci indirimi ile satın almak ve 7 Ekim'e kadar da bunları mil puan olarak işletmek. Böylece yüksek lisans yaptığım İtalya'ya iki biletim THY'den bedavaya gelebiliyor, sadece vergilerini ödemem lazım biletlerin.

giriş modeli şu anda zorlu centerda öğrenci indirimi + havale ile 4768 e geliyor ama bu sanırım sadece internete özel birşey benim istediğim bimeks vatan vs indirimleri vatanın 4444 lük mhuabbetiniçok kötü kaçırdım
  • ilko İ kullanıcısına yanıt
    Sadece internete özel değil o fiyatlar. iPad air de aynı şekilde aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sadece internete özel değil o fiyatlar. iPad air de aynı şekilde aldim.

siz 13 ile 15 arasındamı kaldınız hocam? ben esasında öyle kalmıştım ama 15 in daha iyi olacağını düşünüyorum birde malum sitelerde insanların hep elinden çıkarmaya çalıştını gördüm 13 leri sanırım ekran yetersiz kalıyor film vsiçin
  • Hayır kesinlikle, ben direkt 15" bakıyorum yine. Daha dün late 2013 15" macbook'umu sattım. iPad de var iPhone da, niye 13" alayım ki..
  • quote:

Hayır kesinlikle, ben direkt 15" bakıyorum yine. Daha dün late 2013 15" macbook'umu sattım. iPad de var iPhone da, niye 13" alayım ki..

sattığınız retinamıydı hocam?birden taşınılabilirlik olsun ekran vs olsun film izlerken tatmin edicimi ağırlık olarak vs nasıldı çünkü ben 13 ile arasında çok kararsız kalmıştım yanlış bir karar vermek istemiyorum yinede
    Evet retinaydı, ME293 kodlu ürün. Şu an satılandan önceki ürün, yine Haswell işlemciliydi. 2,02 kg ağırlığı gayet iyiydi bence. 13" olandan yaklaşık yarım kilo daha ağır tabi. Büyüklük önemliyse almadan önce gidip bir yerde inceleyin derim. Fakat donanım olarak çok farkı var.
  • quote:

Evet retinaydı, ME293 kodlu ürün. Şu an satılandan önceki ürün, yine Haswell işlemciliydi. 2,02 kg ağırlığı gayet iyiydi bence. 13" olandan yaklaşık yarım kilo daha ağır tabi. Büyüklük önemliyse almadan önce gidip bir yerde inceleyin derim. Fakat donanım olarak çok farkı var.

esasında makineyi daha çok multimedya amaçlı kullanıcam öyle çok çetrefilli işlerde performans göstermiyecem ama yinede 15 13 e nazaran çok daha performanslıdır sanırım siz ne düşünüyorsunuz
  • Ben yine 15" almayı düşünüyorum fakat bir yandan da macbook air bile belki işimi görür gibi geliyor. Elektronik Haberleşme mühendisliği üzerinde yüksek lisans yapıyorum ve kullandığım programlar görsele pek dayalı değil, Matlab gibi programlar daha çok kullanıyorum. Dün sattığım bilgisayar harika bir şeydi. 15" retina macbook pro'lar çok güçlü cihazlar ve bende şu an hakkının verebilir miyim diye bir algı oluştu. Bir taraftan da Macbook Air + monitör bile alsam olur gibi geliyor.
  • quote:

Ben yine 15" almayı düşünüyorum fakat bir yandan da macbook air bile belki işimi görür gibi geliyor. Elektronik Haberleşme mühendisliği üzerinde yüksek lisans yapıyorum ve kullandığım programlar görsele pek dayalı değil, Matlab gibi programlar daha çok kullanıyorum. Dün sattığım bilgisayar harika bir şeydi. 15" retina macbook pro'lar çok güçlü cihazlar ve bende şu an hakkının verebilir miyim diye bir algı oluştu. Bir taraftan da Macbook Air + monitör bile alsam olur gibi geliyor.

Peki neden 15" daha dün satıp tekrar yenisini almak istiorsunuz yenilerinde sadece işlemci ve ram farkı var bunun için bence değmezdi me293 satmayı özel değilse nedenini paylaşırmısınız

Nedenleri basitti benim için; Alman klavyeliydi ve Türkçe istiyordum. Almanya'dan alınma olduğu için 1 yıl garantisi aralıkta bitiyordu. İşlemcisi sadece 200 MHz hızlanacak olsa da ram'i 8'den 16 gb'a çıkacaktı. Kasasında bulunan birkaç ufak darbesi olmayacaktı. Sıfır kutusuyla birlikte tüm aksesuvarları olacaktı. Son olarak yeniden başlayacak 2 yıl garantisi olacaktı.
  • quote:

Nedenleri basitti benim için; Alman klavyeliydi ve Türkçe istiyordum. Almanya'dan alınma olduğu için 1 yıl garantisi aralıkta bitiyordu. İşlemcisi sadece 200 MHz hızlanacak olsa da ram'i 8'den 16 gb'a çıkacaktı. Kasasında bulunan birkaç ufak darbesi olmayacaktı. Sıfır kutusuyla birlikte tüm aksesuvarları olacaktı. Son olarak yeniden başlayacak 2 yıl garantisi olacaktı.

Kesinlikle elle tutulacak nedenlermiş hocam hakkımızda hayırlısı olsun türkçe klavyr daha iyi tabi şu anda mid 2014 giriş modelimi alıcaksınız kodunu ezbere bilmiyorum birde şu anda en uygun kaça buldunuz hocam

Şu an baktığım yine aynı modelin mid 2014 olanı. Sizin de almayı düşündüğünüz 15" giriş modeli. Biraz fiyat araştırması yaptım ve Apple Store'dan aşağı satan pek bir yer bulamadım. Peşin alacağım ve öğrenci indirimi ile 4768 liraya geliyor fiyatı. Ayrıca Zorlu Center'da 150 lira üzeri alışverişlerde 7 Ekim'e kadar 4 kat Miles&Smiles mil puan veriyor. Bu da toplamda yaklaşık 20.000 puan. Bunu kullanarak İtalya'ya iki biletimi sadece vergileri ödeyerek alabilirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.