Şimdi Ara

15 m2 oda için hoparlör tavsiye..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda evin bir odasını sinema için ayırabileceğim. Oda 15 m2 civarında, avr olarak Pioneer VSX-924 almayı düşünüyorum. Hoparlör olarak, Heco Victa prime 702 seti (702+102+302) düşünüyorum. Kule tipi hoparlörlerin, yüksek seslerde, küçük odalarda uğultu yaptığını okudum. Apartman katı olduğu için sesi çok açmayacağım. İstediğim düşük ama kaliteli ses alabilmek. 702 set düşük ses kullanacağım için uğultu olmadan ihtiyacımı karşılar mı? Yoksa tavsiye edeceğiniz başka hoparlör olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmas -- 20 Nisan 2015; 14:53:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karizmas

Sonunda evin bir odasını sinema için ayırabileceğim. Oda 15 m2 civarında, avr olarak Pioneer VSX-924 almayı düşünüyorum. Hoparlör olarak, Heco Victa prime 702 seti (702+102+302) düşünüyorum. Kule tipi hoparlörlerin, yüksek seslerde, küçük odalarda uğultu yaptığını okudum. Apartman katı olduğu için sesi çok açmayacağım. İstediğim düşük ama kaliteli ses alabilmek. 702 set düşük ses kullanacağım için uğultu olmadan ihtiyacımı karşılar mı? Yoksa tavsiye edeceğiniz başka hoparlör olur mu?

15 metrekare kuleler icin cok kucuk bi alan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 702'de 302 yap arada sana kalan farklada bi tane 8-10" subwoofer atarsın. Subwoofer olmadan cinama olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karizmas K kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam 15 m2 alan için kule tipi set büyük olur sesi fazla açmasanız dahi verimli kullanamazsınız seti 302 de büyüktür bilginiz olsun benim şahsi fikrim bu tarz setler yerine focal sib vb. gibi set almanız daha mantıklı olacaktır
  • Front:302
    Center:102
    Surround:202
    Olarak kurabilirsiniz ileride birde ufak ama kaliteli bir sub ilavesiyle sistem tamamlanır 15 mt2 odada heco victa 702 ler ugultu dan başka bir şey vermez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkürler, bunları göz önüne alarak hoparlörleri tekrar gözden geçiriyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.