Şimdi Ara

15 kg kedi-köpek maması 50 TL - Kargo bedava | Hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
4
Favori
3.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 50 TLlik çekim vardı onu kullanarak 31 kuruşa aldım 15 kg olanı yazlıkda kediler bayram edicek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler paylaşım için, Pet Shop kategorisinde sepette %20 indirim var.
  • paylasım için tşk.ler
  • teşekkürler
  • %20 indirim var da.. 90 liralık kedi kumu alacaktım fiyat çok uygundu..

109 TL kargo ücreti çıktı!!

Koşarak uzaklaştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde temizmamadan alıyorum ürünleri ama bu mamalar nasıldır acaba kalitelimidir.

mamada vesairede pek ucuza kaçmamak lazım arkadaşlar köpeklerimize canımız gibi bakıyoruz mamaların kalitelisinden almak lazım. ben şu 90 liraya satılan temizmama kuzu etli mamadan alıyorum.

eğer bu mamayı alıp kullanmış olan varsa yazarsa seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

genelde temizmamadan alıyorum ürünleri ama bu mamalar nasıldır acaba kalitelimidir.

mamada vesairede pek ucuza kaçmamak lazım arkadaşlar köpeklerimize canımız gibi bakıyoruz mamaların kalitelisinden almak lazım. ben şu 90 liraya satılan temizmama kuzu etli mamadan alıyorum.

eğer bu mamayı alıp kullanmış olan varsa yazarsa seviniriz.

Ben de temizmama'dan alıyorum ama buradakini fiyatı uygun olduğu için sokak kedilerine aldım. Fiyatı uygun/kaliteli olduğunu düşünüyorum yorumları okuduktan sonra. Hepsiburada için üretim yapıyorlarmış zaten okuduğum kadarıyla.
    Bahsettiğiniz gibi bazı ucuz mamalar var ki,hiçbir kedi yanına yaklaşmıyor (mesela Goody marka).
    Ancak linktekilerle ilgili hiçbir yerde olumsuz yorum görmedim.

• Aslinda hayvanlarin bobreklerine karacigerlerine yazik. Ama sokaktakilerin daha iyi beslendiklerini dusunmuyorum.

Kendi kediniz icin tercih etmeyin sokak hayvanlari zaten daha kotu sartlarda yasiyor ve sadece bu mamayla beslenmeyecekler. İllaki cop falan karistirip biseyler bulabilirler. Yani guzel firsat tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıla yakındır milo yaş kedi maması alıyorum (tavuklu) cins kedim ve sokak kedileri
    iştahlıca yiyorlar.
  • Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ANTI-

50 TLlik çekim vardı onu kullanarak 31 kuruşa aldım 15 kg olanı yazlıkda kediler bayram edicek.

adamsssınn
  • simdiye dek bende temizmamadan aliyordum, 62 tl fiyat uygun gelince ilk linkteki mamayi almiştim geçen hafta, şuanki fiyatla 1 adet daha alirim heralde. kedilerin yeme durumuna gelirsek hicbir sorun yok, hepsi afiyetle tuketiyor, tek sorun paket baya buyuk, cöp posetlerine böldüm zar zor..

• Paylaşana tebrikler.... Kaptım 1 adet bayram etsinler bu sıcakta
  • bizimde bahcemizde bir kedi var uzun süredir hep newcat aliyordum. bugun konuyu görünce dedim biraz değiştirip farkli bişey alayim.
    alttaki ürünü aldım. sanırım bu üründe tavuk ürünü yok. birazda ondan tercih ettim.

http://www.hepsiburada.com/king-plus-cat-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-p-PTLIKNG02?magaza=Hepsiburada

birde ek olarak şundan aldım yaş kedi maması. daha öncede aldigimdan dolayi kediler inanilmaz iştahla yiyorlar. hatta şukadar söyleyyim. konservenin kapagini açtıgınızda kedi anında yanınıza geliyor.
    http://www.hepsiburada.com/tasty-biftekli-kedi-konserve-yas-mamasi-415-gr-p-HBV000004C3MY

• 15 kg olan 62,89 TL görünüyor zammı yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

15 kg olan 62,89 TL görünüyor zammı yapmışlar

dün gece 1 gibi tam siparis geçecekten sona erdi indirim : (

• genelde civardaki sokak kedilerine onların yiyebileceği, kemirebilecekleri yemek artıklarıyla beslemek gibi bir misyonum var kendimce. sabahları haşlanmış yumurta sarıları ile de beslediklerim oluyor. bu markaları sokak kedileri sevip yiyorlar mı, daha evvelden uygun fiyat diyerek aldığım 2-3 markayı benim yemek artıklarıyla beslediğim ekip yememişti. gerçi o dönem spor yaptığım için genelde et, balık artıklarına alıştılar ve bayılarak yiyorlardı. ondan da olabilir belki.

uygun fiyatlı kedilerin sevdiği kedi mama markalarını yazarsanız sevinirim.
  • Arkadaslar bu tip konulari gorunce sicak firsat butonumudur nedir herkes bassin , bassin ki dikkat ceksin. Dun gozumden kacmis bugun de siparis vermis bulunduk durduk yere 20 lira zarar oldu ama nasip .

• Arkadaşlar elimizden geleni yapalım. Biliyorum ki Donanımhaber üyeleri duyarlı insanlar. Sokakta köpek gördüm 5 gün önce, patisi yarılmış içine doğru iki yerinden. Muhtemelen derin kesik. Köpeğe ne zaman ki yardım ettim insanlar toplandı. Başımda ah, vah, sabahtan beri bu şekilde demekle yetindiler. Madem sabahtan beri böyle neden yardım etmedin dediğimde kem, küm ediyorlar. Ağızı dili olmayan yaratıklar sonuçta. Elimizden geleni yapalım lütfen. Veterinere götürdüm öğrenci halimle, şimdi ise evimde duruyor iyileşene kadar. Devamlı beslediğim köpeklerden biri. Yani yapılamayacak şey değil. İhtiyaçlarımız hayati olmadıkça öğrenci bile olsak, bir şeylerden kısarak yardımcı olabiliriz hayvanlara. İnanın çok mutlu eder sizi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.