Şimdi Ara

15 cm boyundaki ÇIYAN ın evde ne işi var? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
26.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: ghostplayer
    uçan uçamayan yürüyen sürünen ve yüzen her türlü böcek ve benzeri yaratıklardan örnek vermek gerekirse:

Büyük sivri sinekler
    Yarasa (Balkon içine sorti yapanlarından)
    Helikopter böceğimidir nedir ondan
    ağustos böceği
    Çekirge

her türlü böcük, karafatma, örümcek, kalorifer böceği, tırtıl vs vs vs

hangisini görürsem göreyim anında tüylerim diken diken olur ve midem bulanır hatta o kadar kötü ki öldüremiyorum bile menzili ne olursa olsun terlik sineklik taş sopa silah dahil elime alıp öldüremem çok kötü fobikolikim

Bi tek hamambocuku ciyan akrepten korkarim. Yarasadan ne korkuyon. Bildigin kuş.

ya abi ne bilim bildiğim kuş ama balkon içine sorti yapıyorlar resmen kalp atışlarım filan artıyor...

• http://www.bursailaclama.com/bocek-ilaclama/wp-content/uploads/2011/05/ciyan.jpg

Erkek olun biraz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çıtanın kırmızısı gördüm bn daha dogrusu askerde nobetteydim Diyarbakır'da gece nöbetinde herzamanki gibi uyuyordum fakat nöbet yerinde 2 kisi oluyoruz ve üst devreler uyur ;) bı ara ayağımda Bot'un icinde bir şeyin debelendigini hissettim lan!! Dedim çömez ayağıma biseymi soktun yook dedi "yaz ayı bagciklar açık" elimi sokmamla kirttt diye bı ses geldi öteki elimle botu çıkarttım icinden ikiye bölünmüş lanet çıyan cikti kipkirmiziydi herif ikiye bölünmesine rağmen hala seri hareket ediyordu ve silahın dipcigi ile pestilini çıkardım, bu arada elimi hissetmedigimi sonradan anladım , nöbetçi subayı aradık geldi ve bocekden bir parcayla beraber Diyarbakır asker hastanesine gittik bir kaç testden sonra 3 igneyle (birisi göbek deliğinden ) nobette uyumanın cezasını çekmiş oldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

arkadaşın eve gittik F.E.A.R oynuyoduk ayağım ustunde bişey hissettim bi baktım ÇIYAN hemen ayağımla fırlattım dolabın arkasına uçtu sonra arkadaşlara kendimi odadan dışarı attık arkadaş mutfaktan böcek sipreyini aldı bende bu ilaç çıyana işlemez dedim sonra ayakkabı dolabını açtık o 47 numara spor ayakkabı Bende 50 numara bot aldım ilk önce odaya girdik ciyanı arıyoduk ben bi baktım halnın ustunde arkadaş spor ayakkabıyla vurda ciyan ikiye bölündü ama hala yaşıyodu sonra bot la bi vurdum hayvanın pestili çıktı sonra balkandan attık oyuna devam ettik

• http://www.japanesebugfights.com/29.htm

burdada dövüştürüyolar.(önceden video açılıyodu şimdi açılmadı.açılan varsa söylesin.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: H1dd3n

quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

15 cm boyundaki ÇIYAN ın evde ne işi var?

Böyle bir şey de olabilirdi.

sayende artık böcek fobim var saol

Alıntı yapıp durmayın şunu

• Az önce arkadaşın 15cm dediğinden daha büyük öldürdüm suç aleti 43 numara terlik, bahçeli bir evimiz oldugundan arada giriyorlar ilaçlatmamıza rağmen. Çok tehlikeli oluyor bazı cinsleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Hocam ne yaptın yaa

• ulan mezara grincede gelcek bu yaratık beni gömmeyin
  • atmıklı peçetelerinizi klozete atın orda burda unutmayın pislikde ürer bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer
    Cian uzmani biri olarak bu konuyu yeni gordum.
    Askerlimi adanada tarla ortasinda yaptigim icin Bu hayvanlardan cok gorurdum. 15 cm diyipde sasiranlara cok garipsedim. Cunku 15 cm cian icin buyk bir boyut degildir. Cok daha buyuk ve irileri vardir. Ust kismi zirhlidir. Ezsnizde catur cutur ses gelsede sizi yaniltmasin. Ortadanda bolseniz 2 parcasi ayri yerlere gider. Et kokusunu alir. İnsan bedenine saldirmak icin gelir. Zehirsizdir diyenlere gulerim. Felc yapma ozelligine sahiptir. Uyusturur. Ve isirdigi nokta kas kati kesilir. Cok can acitir. Bu hqyvanin goruntusunden ve tipinden korktugum kadar 9 burkumlu akrepten korkmadim. 4 metrelik kirmizi kafali yilana kasaturami cektim oldurmek icin ama bu hayvani gorunce kactim. İnanilmaz hareket eder su gibi kayar. Et ile beslenir. Eger uyurken sizi zehirlerse ve hala uyanmaz iseniz hayvanda ac ise agizlariyla buyuk bir lokma et yiyebilir. En merak ettiginiz konu ise egerki yavru ve kardesleri varsa isiniz kotu. Ama yetiskin erkek ise yanliz takilir.

Amman Tanrııım.
    Evi yakıp şehri terkedin. Sakat durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni 3-4 yıl önce kız arkadaşımın yazlık evinde 10 cm'lik bir çiyan-kırkayak benzeri böcek kasıklarımdan 2 kez, bacağımdan 1 kez ısırmıştı. (aynı böcek) Isırdıktan 5-10 dk sonra sağ testisim 2-3 katı kadar şişmişti. acayip acımıştı ve ağrıyordu. sonra 1 gün içinde kendiliğinden düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3b1r

quote:

Orijinalden alıntı: H1dd3n

quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

15 cm boyundaki ÇIYAN ın evde ne işi var?

Böyle bir şey de olabilirdi.

sayende artık böcek fobim var saol

Alıntı yapıp durmayın şunu

Tmm

• evi ilaçlattırın yav o ne öyle
  • tüm börtü böcek alemine fobisi olan biri olarak , berbat bi durum

o evde kalınmaz artık.D allahtan öldürmüşsünüz bide canlı kalsa giremezdiniz eve...
  • Ben de Balıkesir'de kalıyorum, tırsmaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetefendi

evi ilaçlattırın yav o ne öyle

Şu an ilaçlıyolar zaten içerde ben balkondan yazıyorum hala sanki etraftalarmış gibi kaşınıp terlikleri çıkarıp giyiyorum.iyice paranoyak oldum.
  • Balıkesir'de anormal bir durum var.
    Dün akşam arkadaş ile yemek yemek için dışarıya çıktık.
    Kaldırımda yürüyoruz aynı büyüklükte bir çıyan daha kaldırımda gördük.
    Çıyanı gördüğümüz mekan aynı mahallede ama evimize uzak.

Ayrıca bölüm arkadaşlarımdan birisinin evinede girmiş 3-4 gün önce. O arkadaşta bizimle aynı mahallede oturuyor.
  • Tehlikeli bir böcek kısacası.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.