Şimdi Ara

15 cm boyundaki ÇIYAN ın evde ne işi var? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
26.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaRReT81

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Ciyan zehri insani 3 dk icinde öldurur. Eger ayibogan gibi biseyseniz felc eder.Bu arada ciyanlar zehirsizdir ama dikkat edin sizi sokmasin yumurtalarini gozunuzun icine birakirlar siz uyurken sonra larvalar gozunuzu patlatarak disari cikar. Sonra iste ciyanlar...

O sanata tezat deniyo. Lisede edebiyat dersiniz yokmuydu :D
  • Karnım açıktı iyi mi
  • Ankara'da yoktur dimi ya.Konuya girmeden önce mutlu mesuttum mesajları okudukça kulağım kaşınmaya başladı ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer
    Korkcak bisi yok beyler. Giyiceginiz veya yatacagiz seyleri once silkelemeniz gerekiyor. Elinizde gorseniz dahi ani bi hareketle degil yavasca inmesini beklemeniz gerekiyor aksi halde ani hareket yaparsaniz herbir ayaklari igne olan zehri vucudunuza aktarir.
    Yatakhanedeki bi ankarali cocugu tam sortunu giyerken (sortunun icine 2 tane cian girmis)yumurtaliklarindan baslayarak baldirindan diz kapagina kadar delik desik ederek sokmustu. Cocuk okadar cok cani yandiki 1 metre havaya sicriyor ordan kendini yere atiyordu. Goruntu seytan filmindeki goruntu gibiydi. İlk yardima kosan bendim. Cocuk bir hafta hastanede kaldi. Duzelmedi. Ankara gataya sevk edildi tum kani degistirildi. Anca duzen tutturabildiler. Sonradan ogrendimki kalp krizi gecirmis 24 yasinda. Hayvan illet bisey. Bazen youtube da saatlerce videolarini seyrederim. Bende unutamadim hayvani. Akreple ciani ayni kovaya atardik kavga ettirirdik. Akrebi bi kac dk da yerdi.

Ciddi ciddi okuyodum taki tum kani degisene kadar. Tmm salliyomussun anlasildi.

Gercekden dalga gectimimi dusunuyorsun. Cok ciddiyim bu konuda egerki hala inanmam diyorsan pm yoluyla face ini vereyim kendin sor neler yasadigini.

Ne bilim uslubun oyle dusundurdu. Delik desik etmis 1 metre havaya ucmus tum kani degistirildi demissin ya garibime gitti ondan. Saka yapiyon sanmistim.

Hocam gordugun hayvanin ayaklarina dikkat et. Ayaklari ignelidir. Tehlike aninda batiriveriyor. Hatta daha bilimsel konusursak ustunde yurudugu yerin veya kas in hareket ettigini anlayinca veya tehlike hissettiginde direk hizlaniyor ve vahsilesiyor. Cok akilli bir hayvan gece hareket etmeyerek siyah bir cizgiymis gibi orda olmadigini hissettirebiliyor. Yenilecegi zaman ve arkadasin terlikle ezdik ama genede gitmis dedigi gibi olu takliti yapabiliyor.

• baltayla kesseydinizya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paintbox

Bir de çıyanı daha iyi tanımak için şu videolara göz atın.

http://www.youtube.com/watch?v=pgkZKQCc-9Q

http://www.youtube.com/watch?v=ooFSFR2s7Ig

Link olarak veriyorum, izledikten sonra battaniyenin altına girip yere basamayacak kadar korkacak olanlar izlemesin.

O ne ya önce deriyi yüzüyor sonra da bir güzel yiyor

• Getirde benim kobra ile kapıştıralım
  • @hsngencer
    Tamam ya zıçtın tüyü diktin yani..Bütün kanı değiştirmişlerde öyle düzen sağlanmış..
  • bize de girdi aynı o boyutta (15cm civarı) aman yaa :S
  • Sırtımda bişey var.
  • 2-3 ay önce bende 10 cm büyüklüğünde görmüştüm. ev 5. kat sıkıntıda yapmadım yuvası var mıdır yok mudur diye. allaha şükür başka karşılaşmadık. şimdi içime şüphe düşürdün
  • Dh ÇIYAN öldürme timi geliyor efendim.
  • bu çiyanı görünce babamla yaşadığımız anı aklıma geldi.şimdi babam köye filan gidince ayakkabılarını silkmeden giymezdi benide tembihlerdi bende hiç umursamaz dalga geçerdim bigün babam yine ayakkabılarını takm silkelerken içinden bunun gibi bi çiyan çıktı görünce resmen ödüm koptu çünkü hemen önüme düştü hayvan sonra babam büyük kayayı üstüne attı başı ezildi hayvanın sonra bi baktım babama doğru gitmeye çalışıyor 3-4 kez daha isabetli taş atışı sonunda hakkın rahmetine kavuştu artık bende ayakkabılarımı silkmeden giymiyorum

• Bunlarin buyuklerini evde besleyen piskopatlar var bide. İnsallah o cam fanus duser kirilirda. Sizi sokar o ciyan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

böcük fobisi olan birisi olarak şuan bu yazıyı gözümle duvar ve yeri süzerek yazıyorum. tırs.gif

+++++++++++++++++++++++++++++
  • Ulan pasta yiyodum tam
  • Hayret kimse dememiş

Yumruğunla öldür onu olmadı balgam at
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

15 cm boyundaki ÇIYAN ın evde ne işi var?

Böyle bir şey de olabilirdi.

sayende artık böcek fobim var saol

• büyü yapmışlar size
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.