Şimdi Ara

15.4' mi yoksa 17' mi?:tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok kararsız kaldım arkadaşlar.masaüstü 17" olduğu için laptop da 17" olsun istiyorum ama hem fiyat hem de taşınabilirlik (ağırlık,yer kaplama...vs.)olayı kafamı karıştırıyor.
    15.4 almam için beni kandırabilecek bilgileriniz var mı?Arkadaşlar yok mu yani 15.4 den çok memnun olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pucker -- 31 Temmuz 2007; 20:10:11 >

• up
  • sağa sola çok taşımayacaksan 17" olabilir ama, mobil kullanımın fazlaysa o zaman 15.4" almanı öneririm dostum...
  • 17" i eger tasiman gerekiyorsa kesinlikle tavsiye etmem 3.5 kg altina dusen yok sanirim tasiyi cantasi konusunda kisitli secenek var ben uygun bir sirt cantsi bulamamistim yeni yeni cogaliyor piyasada ama pahalli pil suresini azaltiyor vs.. vs.. 15.4 cok daha fazla tasinabilir boyut

eklemek lazim 17" ekranda seyir zevki cok daha fazla
  • 15.4 al.aynı özelliklere sahip biri 15.4 diğeri 17" olan 2 laptop arasında en az bi lcd monitörlük fiyat farkı vardır.işte o farkla odana bi monitör alırsın.laptopların ekranları lcd monitörlerle en başta tepki süresi bakımından yarışamaz.ayrıca laptopın ekranı daha uzun ömürlü olur.laptop daha temiz kalır.vs vs vs
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Yavaş yavaş 17" den 15.4" e kayıyorum galiba.Başka eklemek isteyen varsa buyursun yazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.