Şimdi Ara

15.000 tlye kadar alinabilecek en iyi arabalar clio modelleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15.000 tlye kadar alinabilecek en iyi arabalar modelleri yillari ile bilgi verebilirmi siniz clio modellerinden hangisini tercih etmeliyim evli oldugum icin bagaj hacmi genis olmali tuplu tercihimdir bana fiyat performans ürünü gerekli yardimlariniza goruslerinize ihtiyacım var yani 15.000 tl ye clio degil su marka modelde onerirseniz onlarada acigim hb kasalarda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• 15.000 liraya kadar hem donanımlı ve performanslı bi araba isterseniz clio 1.6 rxt öneririm size 4 hava yastığı yol bilgisayarı klima abs yan aynalar ısıtmalı elektrikli gayet güzel bi araç hb olması dolayısıyla çok büyük bi bagajı yok artı birde tüp olucak.
    sedan bi araç almak isterseniz maalesef 15bin tl ye böyle bir donanımda almanız mümkün olmayacaktır 98-99 model Renault megane 1.6 rte alabilirsiniz bu araçta 8v bir motora sahip.
    benim şahsi fikrim çok para verilmicekse arabaya Renault tercih edilmeli hem seri araçlar hem parçaları ucuz türkiye şartlarına uygun muadili olarak fiat palio ve Albea var ama benim fikrim Renault modelleri bunlardan 1 tık önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

15.000 liraya kadar hem donanımlı ve performanslı bi araba isterseniz clio 1.6 rxt öneririm size 4 hava yastığı yol bilgisayarı klima abs yan aynalar ısıtmalı elektrikli gayet güzel bi araç hb olması dolayısıyla çok büyük bi bagajı yok artı birde tüp olucak.
    sedan bi araç almak isterseniz maalesef 15bin tl ye böyle bir donanımda almanız mümkün olmayacaktır 98-99 model Renault megane 1.6 rte alabilirsiniz bu araçta 8v bir motora sahip.
    benim şahsi fikrim çok para verilmicekse arabaya Renault tercih edilmeli hem seri araçlar hem parçaları ucuz türkiye şartlarına uygun muadili olarak fiat palio ve Albea var ama benim fikrim Renault modelleri bunlardan 1 tık önde

cevabınız icin tesekkur ederim o zaman clio sedan modellerinden hangisini tercih etmeliyim. birde 1.6 rxt cok yakmazmi

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

15.000 liraya kadar hem donanımlı ve performanslı bi araba isterseniz clio 1.6 rxt öneririm size 4 hava yastığı yol bilgisayarı klima abs yan aynalar ısıtmalı elektrikli gayet güzel bi araç hb olması dolayısıyla çok büyük bi bagajı yok artı birde tüp olucak.

cevabınız icin tesekkur ederim o zaman clio sedan modellerinden hangisini tercih etmeliyim. birde 1.6 rxt cok yakmazmi

tüplü olursa çok yakmaz ben 2004 model clio 1.2 16v kullanıyrm 35-36 krş yakıyor km de bencede sedan clio sizin işinizi fazlasıyla görecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashuva -- 29 Ekim 2013; 11:45:18 >
  • quote:

quote:

quote:

tüplü olursa çok yakmaz ben 2004 model clio 1.2 16v kullanıyrm 35-36 krş yakıyor km de bencede sedan clio sizin işinizi fazlasıyla görecektir

sedan hangi modeli onerirsiniz

• farukkk kullanıcısına yanıt
    pegeout 206 ya ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 1 Kasım 2013; 17:33:18 >
  • sedan modellerinde sembol ve clio olarak seçenek var arada ne fark var en cok tutan sedan modeli hangisi

• quote:

sedan modellerinde sembol ve clio olarak seçenek var arada ne fark var en cok tutan sedan modeli hangisi

Clio hb fransiz yapimi sedan olanlar yerli dizelden sonra en kullanisli benzinli secenegi 1.4 98 bg olan motor seri baya ama fiyat olarak 16-17 istiyolar.arabaya kac kisi biniceksiniz bilmiyrm ama 12-13 bine hb clio 1.4 8v dusunebilirsiniz tuple beraberde ekonomik bi arac

• quote:

quote:

sedan modellerinde sembol ve clio olarak seçenek var arada ne fark var en cok tutan sedan modeli hangisi

Clio hb fransiz yapimi sedan olanlar yerli dizelden sonra en kullanisli benzinli secenegi 1.4 98 bg olan motor seri baya ama fiyat olarak 16-17 istiyolar.arabaya kac kisi biniceksiniz bilmiyrm ama 12-13 bine hb clio 1.4 8v dusunebilirsiniz tuple beraberde ekonomik bi arac

hb artik düşünmüyorum sedan onerdiginiz seri isim olarak nasil geciyor model yili kac ornek 2001 clio 1.4 rna gibi birde sembol ile clio arasinda herhangi fark varmi

• 15bin liraya alıncak sedan arabalar şu şekilde o zamn (clio ve sembol arasında herhangi bi fark yok bu arada)

1-fiat siena 1.6 hl(103bg 16v seri bir araç tüp kesinlikle şart ve rengi beyaz olucak diğerlerinde güneş yanığı oluyo genelde piyasası 12bin 13bin civarı 1999-2001 )

2-citroen xsara 1.6 16v (110bg gücünde seri ve donanımlı bi araçtır 2000modelden başlar 2004 e kadar vardır 13bin-16bin tl arası temizi bulunabilir ve gayet oturaklı bi araçtır

3-opel astra 1.6 16v 1996-1998 modelleri vardır 100bg dir kuzenimde vardı sattı tüplüydü araç ve seri ve konforludur 2 hava yastığı klima abs mevcuttu.

burası bi renault forumu ama ben size sembol önermiyorum bi defa araç açıkçası tip olarak güzel diil birde 1.4 98lik motor istenirse fiyat 17bin 18bine geliyor tabi modeli yükseliyor bu durumdada bi avantaj ama fiyat olarak sizi geçiyor.

bu 3 seçenekte güzel araçlardır bence özellikle citroeni düşünmelisiniz bu arada hangi ildeydiniz.
  • hocam ayni ildeyiz Ankara pm attim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.