Şimdi Ara

15.000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

15k'ya kadar bütçem var, oyun oynamıyorum genellikle mühendislik programlarını kullanıyorum. M1 işlemcili Macbook almak istiyorum fakat programları kullanmam gerektiğinden ekranın çok küçük geleceğini düşünüyorum. Ayrıca evde bulunmuyorum yurtdışına çıkma ihtimalim var bu durumda hangi laptop önerebilirsiniz?

Teşekkürler.

• 5k bütçe arttırıp MacBook Pro 16 inç mi almalıyım? Yoksa yeni işlemci gelene kadar beklemeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

• 16" güncelleme alacak. Programların uyumlu olması lazım M1 işlemciye. Bu fiyata yurtdışına çıkınca almak daha mantıklı.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    Ben m1 macbook air kullanıyorum 8 gb olan modelini. Videolarını izleyin pro ile air arasında performans farkı var ama o kadar yok. Bence air 16 ram olan modelini almanız daha iyi olabilir diye düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

16" güncelleme alacak. Programların uyumlu olması lazım M1 işlemciye. Bu fiyata yurtdışına çıkınca almak daha mantıklı.

Hocam haziranda yeni modeller tanıtılır, eylülde Türkiye'ye geleceğini düşünüyorum. O yüzden eski laptopla devam ediyorum, çıkınca alacağım.

• 15.000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Bu laptop yeni nesil işlemci ile hafif ve ince tasarım ile ofis işleri internet vs de işinizi görür.Ama ağır programlar kullanırken zorlanabilirsiniz ...

15.000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Bu laptop yeni nesil işlemci vede yeni nesil RTX 3060 Serisi ekran karına sahip.O nedenle Autocad ve 3dmax Adoke 17 vs. serisi çizim ve render işleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.