Şimdi Ara

144 Hz IPS Monitör önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnesIsk -- 18 Temmuz 2023; 2:27:11 >

• gn650 nin yeni versiyonu diye biliyorum, 1 gtg gecikme süresi ve 10 bit desteği var uzun zaman kullanmıştım, ps5 içinde sanırım 120 hz desteği veriyordu. Yada 2. el temiz garantili 3500 tl civarlarında 24gn650 modelini alabilirsiniz.

LG 23,8" 24GN65R-B 1Ms 144Hz FHD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar

• IsPraNo kullanıcısına yanıt

Hocam kesinlkile 2.el alacağım bir monitördü ancak ta ki arka standından dolayı ve V bacağından dolayı masamda ne kadar yer kaplayacağını öğrenene kadar. 30cm civarı yerim var masa da monitörü koyduğum yer ile masanın bana yakın olan sonu arasında..

• EnesIsk E kullanıcısına yanıt
    O duruma birşey diyemem hocam ben normal mutfak katlanır masada itx sistemle kullanmıştım kablosuz klavye mpuse ile yetmişti bana alan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • IsPraNo kullanıcısına yanıt

mutfak katlanılabilir masa mesajınızı görünce, evde farklı bir masa olduğunu ve monitör için kendi masamı feda edebileceğimi hatırladım. Yine de çok uzak kalmıyor mu mönitör. V bacağı yüzünden klavyeyi uzağa koymak sıkıntı yaratmıyor mu?

• EnesIsk E kullanıcısına yanıt
    Hocam tam ayakların bittiği yerdeydi benim klabye ufak olan modellerden di logitecg k360 dı sanırım hiç problem yaşamadım uzak kalmadı yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.