Şimdi Ara

1400 tl xbox one alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam.Xbox için indirim bekliyorum ama maalesef Türkiye'de indirim olmadı.

1 tb yeni kasa çıkalı bir buçuk ay oldu,gamepadi de normal kulaklıkları destekliyor ve omuz tuşlarına da ince bir ayar çekmişler yanılmıyorsam.500gb olanların fiyatı düşer diye bekledim aksine fiyatlar arttı.yeni kasa da buraya gelmedi.

İkinci eller için zaten 1100 falan istiyorlar.medimarkt da konsol 1400 tl bir de tablet hediyesi var.

1tb versiyonu istiyordum bütçem de kısıtlı,fikir ve yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sırf fiyatı düşer diye bu kadar beklediysen hiç konsol alma oyunlar çok pahalı yeni çıkan oyunlarda indirim olmuyor, 1-2 sene bekleyip onlarda indirim olursa alır oynarım diyorsan al.
  • Şu ana kadar en iyi kampanya bir ara teknosa garanti bonus kampanyası idi. 1299 tl'ye xbox one sattılar. Gold'da 1249 tl'ye 2 oyun hediyeli kampanya var gold kampanyası sürüyor mu hala bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C18F35D20 -- 31 Temmuz 2015; 10:15:58 >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106776550&p=1#106776550

Bu kampanya daha iyiydi bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

Şu ana kadar en iyi kampanya bir ara teknosa garanti bonus kampanyası idi. 1299 tl'ye xbox one sattılar. Gold'da 1249 tl'ye 2 oyun hediyeli kampanya var gold kampanyası sürüyor mu hala bilmiyorum.

kaf kaf arkadaşım çok daha ucuza da sattılar ama yeni model gelir fiyat düşer diye bekledim.

@warmkitty komşumla kardeşlik yapacaktık oyunları , o benden önce aldı konsolu şimdi 6-7 oyun var kendisinde onları oynamayı düşünüyorum.

@alimmm78 yaramı deşme hepsiburada 1099 + 100 tl puan vardı alayım mı bekleyeyim mi derken yarım saat içinde eski fiyata çektiler.

ps4 yeni modeli xboxdan sonra çıkmasına rağmen n11 de satılıyor.türkiye ye gelen xbox stokları hal erimedi tahminimce.
  • İkinci el ucuzlar var ama arıza var mı yok mu anlaşılmıyor. Gittigidiyor'da 1100 tl'ye satan var güç kaynağı Türkiye'ye uygun değil sanırım. Onun için ekstra masraf çıkıyor tabii. 1400 tl şu an pahalı bence. Ben de almak istiyorum xbox one ama şu anki fiyatlar beni aşıyor. Kolay gelsin.

• Advanced warfare versiyonunu bulabilirsin vatana bi bak. Hem de 1tb. Ben aldım memnunum

• Biliyorum yeri burasi degil ama ;
    Dostlar elimde xbox one var konsol isini biraktigim icin satiyorum...2. El bolumunde ilan var...19.06.2015 te media marktan alinmis cihaz 2 sene garantili forza horizon 2 ,diablo 3 , goat simulator 1 senelik live uyelik 1 senelik access uyelik bf4 titanfall fifa 15 ve bi suru oyun var..yaninda bi de kutulu dead rising 3 vercem 1300 dedim sahibindene ve sanalpazara pm atin goruselim..cihazin daha 23 ay garantisi var ve kaskolu cihaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 1 Ağustos 2015; 14:10:11 >
  • 31 temmuz siparişi verdim arkadaşlar ilgilenenlere teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.