Şimdi Ara

14 gün ban yiyenler baksın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
7.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaçıncı hesap oldu. Banlanan yine challanger mıydı ? xd
  • Hangi hesabim 14 gun banlansa mutlaka perma geliyor ardindan, yani 14 gun cezaya kadar getirmemek lazim cunku 14 gun ceza aldiktan sonra bir sonraki adim perma oldugu icin uzerinde psikolojik bir baski oluyor.
    Takimina premade gelenler seni sirf onlara uymadigin icin reportlayabilirler hatta meta disi sampiyon aldigin icin bile reportlanabiliyorsun TR'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 1 Aralık 2016; 17:39:19 >
  • Bende yemiştim, 1 sene oldu. Hala hergün 5-6 maç atıyorum ve perma yemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

Bende yemiştim, 1 sene oldu. Hala hergün 5-6 maç atıyorum ve perma yemedim.

Chat kullanıyor musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de gerçekten küfür etmiştim 10 chat banı yedikten sonra aklım başıma geldi küfürü ve flamei bıraktım fakat esnek derecelideki preler sinir olup reportlayınca haksız yere 20 oyun chat banı ardından da 14 gün ban yedim. Şimdi ben de korkuyorum ya. Hayır chat kullanmayı bırakıyorum küfür etmiyorum yok yine yiyorum.
    3v3 dereceli oynarken 2 pre 3/10 ve 3/9 oynayıp bana sinir oldular reportlayınca 14 gün ban yedim chatte küfür yok. Çok tuhaf şu sistem korkuyorum şimdi ban yemeye ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whituryd

Ben de gerçekten küfür etmiştim 10 chat banı yedikten sonra aklım başıma geldi küfürü ve flamei bıraktım fakat esnek derecelideki preler sinir olup reportlayınca haksız yere 20 oyun chat banı ardından da 14 gün ban yedim. Şimdi ben de korkuyorum ya. Hayır chat kullanmayı bırakıyorum küfür etmiyorum yok yine yiyorum.
    3v3 dereceli oynarken 2 pre 3/10 ve 3/9 oynayıp bana sinir oldular reportlayınca 14 gün ban yedim chatte küfür yok. Çok tuhaf şu sistem korkuyorum şimdi ban yemeye ya.

dur bakalım 7 aralıkta yeni sezon patch'i geliyor buna bi el atarlar diye düşünüyorum
  • 14 gun ban sonrasinda 2 karakterimde komple ban yedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

quote:

Chat kullanıyor musun

Acil bir durum olmadıkça hayır, genelde sinyallerle anlaşmaya çalışıyorum. Yoksa tutamıyorum kendimi istemsizce flame yapıyorum.
  • Kardesim hesabın degerliyse euw gec 1 hafta takıl tr geri geç. Chat ban sifirlansin yoksa eninde sonunda o perma gelecek. Cunku mal insanlar hep tilt oldugi adami raporluyor ve riotta hic bisey yazmasan dahi rapor sayisisnan ban atiyor. Trye geri gecerken nickini beles değişmek istersen geçmeden once euwe gecirdigin hesabin nickiyle ayni nickte bi tr hesabi ac :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

Kardesim hesabın degerliyse euw gec 1 hafta takıl tr geri geç. Chat ban sifirlansin yoksa eninde sonunda o perma gelecek. Cunku mal insanlar hep tilt oldugi adami raporluyor ve riotta hic bisey yazmasan dahi rapor sayisisnan ban atiyor. Trye geri gecerken nickini beles değişmek istersen geçmeden once euwe gecirdigin hesabin nickiyle ayni nickte bi tr hesabi ac :)

Geri gelirsen 14 günden devam ediyor yine

• 14 gün ban yedikten sonra hiçbir şey yapmazsan bile ban yersin. Hesabını taşımanı öneririm. Benim hesadım da böyleydi, açıldıktan sonra nasılsa taşırım biraz oynayayım dedim ve 3. oyunumdan sonra banlandı. İlk iki oyunda bir raporlama olmamıştı ama 3. de herkes beni raporladı. Tf gelmiyorsun diyorlardı o ban sebebinde de hala aklımdadır. Adamlar baron alırken hiçbiri gelmedi barondan sonra bende rakip ormandaydım karşımda 2 kişi var adamlar 4 vs 3 üstün savaşa girip kaybediyorlar sonra beni raporluyorlar. Sonra da banlandı işte. Sohbeti vs hiç kullanmadığı halde hakaretten ban yiyen adamlar var 14 günlük banın ardından. Yani o banın kaçışı yok. işte ülkedeki her şey gibi bu oyunun ülke serveri de böyle b.ktandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinus

14 gün ban yedikten sonra hiçbir şey yapmazsan bile ban yersin. Hesabını taşımanı öneririm. Benim hesadım da böyleydi, açıldıktan sonra nasılsa taşırım biraz oynayayım dedim ve 3. oyunumdan sonra banlandı. İlk iki oyunda bir raporlama olmamıştı ama 3. de herkes beni raporladı. Tf gelmiyorsun diyorlardı o ban sebebinde de hala aklımdadır. Adamlar baron alırken hiçbiri gelmedi barondan sonra bende rakip ormandaydım karşımda 2 kişi var adamlar 4 vs 3 üstün savaşa girip kaybediyorlar sonra beni raporluyorlar. Sonra da banlandı işte. Sohbeti vs hiç kullanmadığı halde hakaretten ban yiyen adamlar var 14 günlük banın ardından. Yani o banın kaçışı yok. işte ülkedeki her şey gibi bu oyunun ülke serveri de böyle b.ktandır.

Gece gece yaktım sigara

• Ben :D Yersin permayı dikkat et. Perma yedigimde üzülmemiştimde şey zoruma gitmişti, hani adama gidiyor ya report ettiginiz oyuncu cezalandırılmıştır falan onu görüp sevinmiştir diye zoruma gitmişti :D
  • tinus kullanıcısına yanıt
    Arkadaş dogru diyor, bende 3. oyunumda ban yedim. 2 pre vardı takımda küfür falan olmamasına ragmen reportladılar beni perma <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

Arkadaş dogru diyor, bende 3. oyunumda ban yedim. 2 pre vardı takımda küfür falan olmamasına ragmen reportladılar beni perma <3

İyi de ban yenildiği zaman bi gerekçe olması lazım. Hani ekrana geliyor ya
  • quote:

quote:

Tamam işte chatta o oyun ne yazdıysan onun aynısı kopyala yapıştır oluyo :D Onlara bakan yok yani sistem seni otomatik banlıyor report yeyince
  • quote:

quote:

14 gün ban yiyenler baksın

boş

• quote:

quote:

Chat kullanıyor musun

Kullanıyorum.
  • açıldı mı reis ban

•  14 gün ban yiyenler baksın 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.