Şimdi Ara

1333 mhz işlemciye 1600 mhz ram takmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. i3 2100 işlemci ve p8h61m le anakartım var ddr3 1333 mhz ram arıyorum ama bulamıyorum. ddr3 1600 mhz ram taksam olur mu ? 1333 mhz olarak görse sorun olmaz ama 1333 mhz performansı alabilir miyim ? Bilen birisi aydınlatırsa teşekkür ederim iyi forumlar

• Aynı karttan bende de var. Daha geçtiğimiz hafta sonu ben de 4 gb 1333 mhz ramin yanına 8 gb 1600 mhz bir ram daha taktım. 12 gb olarak canavar gibi kullanıyorum sıkıntı yok. Aynı zamanda benim de işlemcim i7 2600k 1333 mhz. Sorun olacağını düşünmüyorum alın takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa.banner

Aynı karttan bende de var. Daha geçtiğimiz hafta sonu ben de 4 gb 1333 mhz ramin yanına 8 gb 1600 mhz bir ram daha taktım. 12 gb olarak canavar gibi kullanıyorum sıkıntı yok. Aynı zamanda benim de işlemcim i7 2600k 1333 mhz. Sorun olacağını düşünmüyorum alın takın.

RAM leriniz hangi RAM ler söyler misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ogunoksuz2 O kullanıcısına yanıt
    4 gb olan Kingston Value Ram 1333 mhz KVR kodlu olanlar var ya onlardan şu an tam hatırlayamadım kodunu, yeni aldığım 8 gb 1600 mhz Kingston KVR16LN11. İkisi de DDR3. Çok memnun kaldım aldığıma hantallaşmıştı bilgisayar kendine geldi. Mafia 3 çok takılıyordu FULL oynayabiliyorum şu an, GTA 5 de aynı şekilde. PUBG oyundan atıyordu, atmadığında da sürekli takılıyordu şimdi canavar gibi 80 90 fps alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa.banner

4 gb olan Kingston Value Ram 1333 mhz KVR kodlu olanlar var ya onlardan şu an tam hatırlayamadım kodunu, yeni aldığım 8 gb 1600 mhz Kingston KVR16LN11. İkisi de DDR3. Çok memnun kaldım aldığıma hantallaşmıştı bilgisayar kendine geldi. Mafia 3 çok takılıyordu FULL oynayabiliyorum şu an, GTA 5 de aynı şekilde. PUBG oyundan atıyordu, atmadığında da sürekli takılıyordu şimdi canavar gibi 80 90 fps alıyorum.

Hocam bende almayı düşünüyorum ama 2.el arıyorum. Elimde 8gb hi level tek slot ram var. 8gb ddr3 1333 olmasına rağmen mavi ekran aldım. 0 RAM için bütçem yok o yüzden 2.el bakıyorum. Aldığım hi level uyumsuz olunca ikinci el almaktan da korkuyorum açıkcası. Ne yapacağımı bilmiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim anakartım h61md corsair 1333 mhz value select ramini aldım 8 gb yanınada 2 gb vardı kingston suan 10 gb gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 25 Aralık 2017; 19:18:19 >
  • Ogunoksuz2 O kullanıcısına yanıt
    Ben de uyum hakkında problem yaşayacağımı düşündüm ancak bir sorun yaşatmadı. Siz de ikinci el alırken benim aldığım gibi DDR3 Kingston ram alırsanız sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.