Şimdi Ara

13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
5.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 13 yaşındayım sizce çizimlerim yaşıma göre nasıl 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )çizimlerimi ipad den yapıyorum sketchbook ile yorumlarınızı alabilir miyim sorularınız olursa cevaplarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunhop -- 4 Temmuz 2012; 13:32:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben 13 yasindayken mahalle maclarina giderdim arkadaslarla,cok degisti cokkk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok acil demişsin ? Aciliyeti ne anlamadım kardeşim ?
  • yaşına göre biraz iyi ama ne yalan söyleyim, basit olmuş
  • Yorumlar için sağolun

• Bence gayet güzel ve başarılı geliştir kendini iş çıkar senden..
  • 13 yasindayim dan sonrasini okumadim

• quote:

Orijinalden alıntı: FallBackNow!!!

/>

nerden çıktı bu yine
  • Biz 13 yaşımızda çim sahada antremana çıkıyorduk şimdiki gençler çok daha sanatsal :D
  • 13 ten sonrasını okumadım
  • Ben 13 tasindayken telefonum bile yoktu, simdikilerin iPadi filan var.

bide neden acil?

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunhop

Merhaba 13 yaşındayım sizce çizimlerim yaşıma göre nasıl 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )çizimlerimi ipad den yapıyorum sketchbook ile yorumlarınızı alabilir miyim sorularınız olursa cevaplarım

/>

• 19 yasındayım ben bunları simdi bile cizemem.iyisin kardeşim devam et geliştir kendini
  •  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )

Doktor bu ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

13
    13
    13
    13
    13
    13
    13
    13

Kardeşim ananın karnından 18 yaşındamı çıktın?
  • Gayet güzel.
  • Normal
  • yaşına göre iyisin dostum geliştirmeye devam et, nette çizim dersleri ve tutorialleri bulabilirsn
  • Güzel olmuş

• Harbi den acil olan neee
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.