Şimdi Ara

13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
5.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizimlerin güzelmiş heleki yaşına göre gerçekten iyi buradakilere bakma kendini olgun zanneden ergen gençlerle dolu konu dışı kendini geliştirirsen iyi yerlere geliceğini düşünüyorum.
  • 21 yaşındayım çöp adam bile çizemem. Çizimlerini çok beğendim çalışmaya devam edersen, çok güzel çizimler ortaya çıkacaktır.
  • Çok sağolun yorumlar için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet başarılısın kardeşim devam et ilerde çok daha iyilerini yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

quote:

Orijinalden alıntı: karaköy_soğancısı

kimseye bakma aynen devam et len gayet güzel çizimler

• quote:

Orijinalden alıntı: Reznov.

quote:

Orijinalden alıntı: mecnunhop

Merhaba 13 yaşındayım sizce çizimlerim yaşıma göre nasıl 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil ) 13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )çizimlerimi ipad den yapıyorum sketchbook ile yorumlarınızı alabilir miyim sorularınız olursa cevaplarım

/>

13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )

hörmaynii

• güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen benim ilk okul 5. sınıf çizimlerimi görecektin
  • Güzeller bence ben begendim. Hic egitim aldın mı bilmiyorum ama hic egitimini almadan cizebildiysen cok iyi. Yasın ile dalga gecenlere bir sey yazma Dh'de herkes anasının karnından 18 yasında cıkar. Sen aldırma sana yasından ötürü laf atanların yüzde 80'i 13 yasında mahallesinde deli gibi kosturmaktan baska bir işe yaramayan kisilerdir. Böyle seyler ile mesgul olman cok güzel senin entellektüel algı düzeyin ile sana laf atan o 18 yasından büyük kisilerin entellektüel algı düzeyleri arasında senin lehine büyük bir fark vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 4 Temmuz 2012; 18:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Güzeller bence ben begendim. Hic egitim aldın mı bilmiyorum ama hic egitimini almadan cizebildiysen cok iyi. Yasın ile dalga gecenlere bir sey yazma Dh'de herkes anasının karnından 18 yasında cıkar. Sen aldırma sana yasından ötürü laf atanların yüzde 80'i 13 yasında mahallesinde deli gibi kosturmaktan baska bir işe yaramayan kisilerdir. Böyle seyler ile mesgul olman cok güzel senin entellektüel algı düzeyin ile sana laf atan o 18 yasından büyük kisilerin entellektüel algı düzeyleri arasında senin lehine büyük bir fark vardır

Hiç eğitim almadım ve yorumunuz için sağolun

• Ya anlamıyorum şu eleştrileri;"Bizim zamanımızda şöyleydi", "Biz koşar oynardık". Sanane kardeşim! Çocuk iPad'de çizim yapsa sanane, dışarı çıkıp futbol oynasa sanane. Çocuk ressam olursa sanane, futbolcu olursa sanane, başka bir meslek olursa sanane. Herkes senin gibi mi olmak zorunda? Bütün jenerasyonlar aynı olmak mı zorunda? Bırakın şu kafayı artık.
  •  13 yaşındayım sizce çizimlerim nasıl? ( çok acil )

bu resmi birine benzettim ama hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arcatera -- 4 Temmuz 2012; 19:03:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

Ya anlamıyorum şu eleştrileri;"Bizim zamanımızda şöyleydi", "Biz koşar oynardık". Sanane kardeşim! Çocuk iPad'de çizim yapsa sanane, dışarı çıkıp futbol oynasa sanane. Çocuk ressam olursa sanane, futbolcu olursa sanane, başka bir meslek olursa sanane. Herkes senin gibi mi olmak zorunda? Bütün jenerasyonlar aynı olmak mı zorunda? Bırakın şu kafayı artık.

ÇOk haklısınız

• Siyah tshirt lü birinci sıradaki karakter güzel. Geri kalanı daha basit.

Bence o 1. sıradaki karakteri biraz geliştir. Farklı mekan ve açılarda çizimlerini yap. Sonra bir yapımcıya gönder. İş yapar. güzel para kazanırsın. karakter tasarımcıları çok ciddi paralar kazanıyor bilgin olsun.
  • bu konularda hiç yeteneğim yok
    aslında genele bakarsak pek yeteneğim yok

kalemle çizmeyi dene bence,bu konuda forumda deneyimli arkadaşlar vardı konuya yazanlarda vardır belki okumadım onlardan tavsiyeler alabilirsin
  • Sen buradakilere bakma. Senden yaşça büyükler ama büyürken bazı şeyler orantılı gelişir. Bunlarda o tersine olmuş.

Gayet güzel. Kendini geliştir. Buradakilerin zeka yaşı 13' ü geçmez zaten. Takma onları.
  • çizimlerin gayet güzel. Ayrıca yaşın 13 diye dalga geçmeye çalışanlar zeka yaşını belli etmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

quote:

Orijinalden alıntı: mecnunhop

quote:

Orijinalden alıntı: Blutrache

quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

quote:

13
    13
    13
    13
    13
    13
    13
    13

Kardeşim ananın karnından 18 yaşındamı çıktın?

21 yaşındayım

13 yaşındayken dışarda oynardık biz

sonra konu dışı çok bozdu bozar tabi neyse

kardeş aileden kaynaklanıyor artık çıkın oynayın yok açıyorlar pcde oyunu çocukluktan alıştırıyorlar.

Ailem bana çık dışarda oyna diyo ama ben evde kalıp RESİM ÇİZİYORUM yani pc başında oyun oynamıyorum şu ana kadar hayatımda sadece bir kez bir saat counter oynadım onun dışında pc oyunu oynamam, 3. Sınıftayken arkadaşlarım pc de oyun oynarken ben resim çiziyor ve photoshop yapmayı öğreniyordum deneme yanılma yöntemiyle yani anlıyacağınız ben o öyle sokaklarda sabahtan akşama kadar koşuşturan ya da pc oynayan çocuklardan değilim beni kendinizle karıştırdınız

haklısın dostum. bakma bu cahillere

Kardeşim iyi tmmda sanki adam şaçma sapan konu açmamışki gelmiş burda size fikir danışıyor sizin yaptığınız ayıp 13 yaşında diye aşağılamak dhden başka hiçbir forumda böyle muamele yok doğru düzgün cevap verseniz ölürmüsünüz. vermiceksenizde yazmayın ozaman çokmu zor?

• quote:

Orijinalden alıntı: heatrash

quote:

Orijinalden alıntı: Avionics

quote:

Orijinalden alıntı: İrem'

quote:

quote:

13
    13
    13
    13
    13
    13
    13
    13

Hala annesinin karnından çıktığını sanıyor

arkadaş sezeryan

doktor 3 kere atmış 2 kere tutmuş (normalde kendisine hiç laf etmezdim ama şu 2 veya 3 günde yaptıklarını görünce buna kanaat getirdim)

İrem nereden çıktığımı sana pmden anlatırdımda neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Blutrache

quote:

quote:

quote:

13
    13
    13
    13
    13
    13
    13
    13

21 yaşındayım

13 yaşındayken dışarda oynardık biz

sonra konu dışı çok bozdu bozar tabi neyse

kardeş aileden kaynaklanıyor artık çıkın oynayın yok açıyorlar pcde oyunu çocukluktan alıştırıyorlar.

Yapma şunu artık kardeşim, sen de aynı nesildensin kabullen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.