Şimdi Ara

#10 EYLÜL 2021# W11 EKLENDİ 700mb Ram Kullanan W8.1, 3GB Yer Kaplayan Windows 10# (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
103
Favori
83.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatimda gordugum en bos insansin. Saygisiz, bilgisiz ve cahil. Ama alıştık senin gibilere. Ağlaya dur sen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar kerros nickli üye bazı şeyler zoruna gidince işte böyle engel koyabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari şu konuyu çöp etmeyin kavganızı özelden yapın.!

• Kavga çıkaran ben değilim. Aynı revios gibi yada adı her neyse onun gibi bir iso yu kendinizde yapabilirsiniz diyorum adam boş yorum diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Kavga çıkaran ben değilim. Aynı revios gibi yada adı her neyse onun gibi bir iso yu kendinizde yapabilirsiniz diyorum adam boş yorum diyor.

Uzatmanın bir anlamı var mı?

• 1 yıldır ReviOS 1709 U4 kullanıyordum, defalarca format attım vs bayağı memnundum. Forza Horizon 4 oynayabilmek için ReviOS 1709 U4 sürümünden, ReviOS 20H2 sürümüne geçtim ve sonuç:

#10 EYLÜL 2021# W11 EKLENDİ 700mb Ram Kullanan W8.1, 3GB Yer Kaplayan Windows 10#

dpc latency 1000us yi ancak +/- 50 us geçiyordu şimdi ortalama 1300us

#10 EYLÜL 2021# W11 EKLENDİ 700mb Ram Kullanan W8.1, 3GB Yer Kaplayan Windows 10#

• agmerhamto kullanıcısına yanıt
    Latency tam olarak ne hocam
  • agmerhamto kullanıcısına yanıt

Eskiyen donanımlarda yeni windows sürümleri ne kadar editlensede eski windows sürümlerinin performansına ulaşamıyor. 1607 sürümünde cpuz 920’leri gürürken 2009 sürümünde 900’ü zor görüyor.

• yadidiskteki turkce klavye dosyasi silinmis. rica etsem birisi yukleyebilirmi

• revios u3.5 veya u.4.0 versiyonun indirme linki veya elinde olupta upload edebilecek bi kardeşimiz mevcut mu acaba ?

• Dt.Ozan kullanıcısına yanıt

Bende revios 2004 sürümünü arıyorum hocam.Forumda elinde olan varsa upload edebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bertan1907

Bende revios 2004 sürümünü arıyorum hocam.Forumda elinde olan varsa upload edebilir mi?

revios 1709 s1.0 bulabildim ama u3.5 bulsak iyi olabilirdi bende yedekleri vardı da hdd bozuldu

• Dt.Ozan kullanıcısına yanıt
  • Bu işten anlayanlar xbox game pass ve mağaza destekleyen az ram kullanan hangi windows 10 u önerirsiniz?

• Revios'muş bilmem neymiş hepsi hikaye arkadaşlar adam arka plana bir şey ekler ruhun duymaz ne yapıyorsun ne ediyorsun takip eder oyunlarda bütün forumlar orijinal alın diye dayatır korsan yada kürekli oyun oynamayın şöyle olur böyle olur derler ama bu tarz windows sistemlere kimse laf etmez. Nasıl güvenip kuruyorsunuz aklım almıyor.

• Şu an 10400f, 8x2 16gb 2666mhz ram ve rx 460 lı sistemim var, acaba bu sistemleri kurmaya değer mi performans-akıcılık vs için yoksa bu sistemler eski pc ler için mi avantajlı?

• Hocam kendi hazırladğınız bir iso varsa paylaşabilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bertan1907

Hocam kendi hazırladğınız bir iso varsa paylaşabilirsiniz :)

Var Windows 1809 yapmıştım ntlite ve dism+ ile.

• Çok sistem kurdum win10 hem orjinal hem modifiye şuymuş buymuş gerçekten heleki modifiyeler bi işe yaramaz. Ordan kıs burdan çal aynı malzemeden çalan muteahit gbi evi ucuza alırsın ama gelgörki en ufak bişeyde o ev yıkılmaya müsaittir.Döndüm dolandım Tabiri Caizse Microsoft un orjinal modifiyesi :) ltsc de kaldım 1 senedir ne format ne bişey tavisye ederim kurun LTSC bakın keyfinize aslında win7 hepsinden iyi ama malesef benim laptop da driver desteği olmadığından kuramıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Çok sistem kurdum win10 hem orjinal hem modifiye şuymuş buymuş gerçekten heleki modifiyeler bi işe yaramaz. Ordan kıs burdan çal aynı malzemeden çalan muteahit gbi evi ucuza alırsın ama gelgörki en ufak bişeyde o ev yıkılmaya müsaittir.Döndüm dolandım Tabiri Caizse Microsoft un orjinal modifiyesi :) ltsc de kaldım 1 senedir ne format ne bişey tavisye ederim kurun LTSC bakın keyfinize aslında win7 hepsinden iyi ama malesef benim laptop da driver desteği olmadığından kuramıyorum.

LTSC hepsinden ağır ama bunu da biliyorsundur umarım. Ayrıca oyun oynana sistemlerde de önermiyorum.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.