Şimdi Ara

13 şubat ehliyet sınavına girecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakırköy, Yahya Kemal Beyatlı Lisesi benim sınav olacağım yer. A2 alıyorum.
    Çalıştınızmı bakalım

Yazmaya üşenmezseniz ehliyetsiz yakalandığınızda anılarınızıda anlatıverin eğlenelim biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Palio Team

bende yalova dan b sınıfı ehliyet için giricem hepimize bol şans bizim direksiyon derslerimizde başladı bugün izmit gölüne gittik çok zevkli oluyor

A2 nin direksiyonu kolay en azından sorularda daha az toplamda 90 soruya giriyorum ben
  • B için giricem yarın inş. bir problem çıkmaz. Heyecan bastı ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IwillBe

B için giricem yarın inş. bir problem çıkmaz. Heyecan bastı ya.
    bende giricem geçemezsem kötü olur o kadar çalıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: x264

bende giricem geçemezsem kötü olur o kadar çalıştım

Alıntıları Göster
    Ben parayı yatırmayı unutmuşum bi dahaki sınava kaldık zaten çalışmamıştım iyi oldu.

Bursa/B
  • quote:

Orijinalden alıntı: rnk.

Ben parayı yatırmayı unutmuşum bi dahaki sınava kaldık zaten çalışmamıştım iyi oldu.

Bursa/B

Alıntıları Göster
    www.aydinsari.com.tr

Burdan çalışın eski soruları çözün. Kurtarırsınız. Yarın hepimize başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

www.aydinsari.com.tr

Alıntıları Göster
    Şişhane Dr. Tevfik Sağlam İlköğretim okulunda giriyorum.
  • quote:

www.aydinsari.com.tr

aynen burdan çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitamin++

quote:

www.aydinsari.com.tr

aynen burdan çalışıyorum

Alıntıları Göster
    hooott tamalee hot hot tamelee..Pazar günü bilmem ki sabancı emirgan lisesinde giricem sınava ve sadece trafik dersindin ama geçebileceğimi ümit etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ohhshiny

hooott tamalee hot hot tamelee..Pazar günü bilmem ki sabancı emirgan lisesinde giricem sınava ve sadece trafik dersindin ama geçebileceğimi ümit etmiyorum.

trafik kolay ya.

bu arada hot tamalenin ne alakası var bununla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitamin++

quote:

Orijinalden alıntı: ohhshiny

trafik kolay ya.

bu arada hot tamalenin ne alakası var bununla

Alıntıları Göster
    En çok trafik zorluyor beni. Motor en kolayı içlerinde sanki çünkü kısa ve net sorular. Ama trafik uyuz ediyor.

• quote:

En çok trafik zorluyor beni. Motor en kolayı içlerinde sanki çünkü kısa ve net sorular. Ama trafik uyuz ediyor.

Alıntıları Göster
    ben sadece motordan gireceğim normal otomobil ehliyet için....

arkadaş link vermiş teşekkürler daha hiç çalışamadım sizce ne yapmalıyım geçen seferki sınavda 1 soruyla kalmıştım...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bir daha ki sınav ne zamandı.Ben ayın 20 sinde yazılıyorum sürücü kursuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mxyzptlk

Bir daha ki sınav ne zamandı.Ben ayın 20 sinde yazılıyorum sürücü kursuna.

Alıntıları Göster
    bana motor ve trafik çok kolay gelio zorlayan sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott. -- 12 Şubat 2010; 13:37:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott.

bana motor ve trafik çok kolay gelio zorlayan sağlık

Alıntıları Göster
    Sakarya/Adapazarı nerede gireceğimi bilmiyorum o ayrı tabi ve hiç çalışmadım . Kitabı okudum cd'den çalıştım fakat şu kafama bir türlü girmiyor. Birini okuyorum diğeri aklımdan uçup gidiyor o yüzden hiç çalışamadım ve hiçbir sınavıda geçebileceğimi sanmıyorum . 3ünden de kalıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: alpello

arkadaş link vermiş teşekkürler daha hiç çalışamadım sizce ne yapmalıyım geçen seferki sınavda 1 soruyla kalmıştım...

Hocamhttp://www.onlineehliyet.com/ bu siteden test çözebilirsin. Genelde sınavda çıkan sorular aynı oluyor konular az olduğu için. Ben bu siteden çalışmıştım çok yüksek notlarla geçmiştim. Size önerim test çözün önceki sınav sorularını da çözün geçersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

quote:

Orijinalden alıntı: alpello

Hocamhttp://www.onlineehliyet.com/ bu siteden test çözebilirsin. Genelde sınavda çıkan sorular aynı oluyor konular az olduğu için. Ben bu siteden çalışmıştım çok yüksek notlarla geçmiştim. Size önerim test çözün önceki sınav sorularını da çözün geçersiniz

Alıntıları Göster
    68 trafikten kaldım yarın snava gircem

• quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Alıntıları Göster
    bende a2den gircektim ocak 11de yeni 17 oldugum icin subata sokmadılar iş nisana kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: selow

bende a2den gircektim ocak 11de yeni 17 oldugum icin subata sokmadılar iş nisana kaldı

Alıntıları Göster
    bende b den ilk kez girecem...dün çalışmaya başladım son sınavın sorularını falan çözdüm baktım ilk yardımı ve trafiği geçtim motor bayağı zorladı bugün motora yoğunluk verecem...

• quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

mesela bu sınavda 2 tanesini geçtik birinden kaldık sonra tekrar sınava girip sadece kaldığımız dersi doldurup mu veriyoruz?Yoksa yine 3'ünü birden mi veriyoruz?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.