Şimdi Ara

13 ŞUBAT 2016 EHLİYET SINAVI [ ANA KONU ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
4.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

quote:

Hiç çalışmadan öyle bir gireyim dedim, inşAllah kazanırım sınavı ve bu iş uzamaz. Direksiyon kolay, sınav sonuçları bir açıklansa iyi olur.

Açıklansaydı artık iyiydi. Nedense heyecan yaptım bi :D

25-26 diyor haber sitelerinde, kurstaki eleman 23 diyor ama bilemiyorum.

Normalde bugün açıklanması gerekiyordu. 10. günde açıkladılar hep.
    Saçma sapan bu sefer her zamankinden fazla aday girdi gibi bir saçmalık öne sürüyorlar alakası yok oysa.

En yoğun sınav geçtiğimiz sınavdı, 10 günde açıklandı. O sınav akşam açıklanmış, birde akşam bakmak lazım.

• Doğru yanlışları kontrol ettiğim için beni pek yormadı ama resmiyete dönsede kurtulsam hissiyatı var. İlla gerilim yaratacaklar. Hayır direksiyon takvimi belli olsun en azından.
  • Belki bugun aciklanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akcanon kullanıcısına yanıt
    Bütün ehliyet sonuçları 10 günde açıklanmış bizde ki devre şansımı bilmem ama 12 gün oldu ses seda yok.
    Sürücü kursu mesaj atmış başarılı oldunuz direksiyon sınav ücreti yatırın diye 120 tl demişler direksiyon sınav ücretine normal mi bu ilk kez giriyorum daha?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 25 Şubat 2016; 15:12:20 >
  • Bazı internet sitelerinde açıklandı diye haber yapılmış. Şuan girilemiyor o sayfaya. 1-2 saate gelir sanırım sistem.
  • Sonuçlar açıklandı beyler meb.gov.tr den bakabilirsiniz.
  • 82 beklerken 84 almak.
  • 72 ile geçmişim, çok şükür ikinciye kalmadım. İnşAllah direksiyonuda bir kerede geçersem çok iyi olacak.

Sadece internetten son üç sınava girdim, kursa vs. gitmek için zamanım olmadı. Bu yöntemi öneririm herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 25 Şubat 2016; 16:23:52 >
  • quote:

72 ile geçmişim, çok şükür ikinciye kalmadım. İnşAllah direksiyonuda bir kerede geçersem çok iyi olacak.

Sadece internetten son üç sınava girdim, kursa vs. gitmek için zamanım olmadı. Bu yöntemi öneririm herkese.

Ben kursa gitmeden önce 90 dan aşağıya almamıştım son 4 sınav sorularını çözdüm. Kursa gittim 64 le kalmıştım sınavdan. :D
  • ø kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kursa gitmedim hiç son 3 sınavı çözdüm son gün motor sorularına baktım girdim onun dışında bir şey inşallah direksiyonda ilk seferde olurda kurtarırız.
  • quote:

quote:

72 ile geçmişim, çok şükür ikinciye kalmadım. İnşAllah direksiyonuda bir kerede geçersem çok iyi olacak.

Ben kursa gitmeden önce 90 dan aşağıya almamıştım son 4 sınav sorularını çözdüm. Kursa gittim 64 le kalmıştım sınavdan. :D

Kurs akıl karıştırıyor galiba. Ders kaçırmayıp kalanlar oluyor, ilginç valla.
  • 86 ile gecmisim

• 96 almışım Girecek arkadaşlara tavsiyem kitapı (anadolu yayıncılık) az okuyun arkasındaki soruları hızlıca çözün ezberleyin 3-4 saat tutar toplamda işinizi garantiye alın hiç çalışmasanız ucunda kalma riskiniz var
  • quote:

quote:

quote:

Kurs akıl karıştırıyor galiba. Ders kaçırmayıp kalanlar oluyor, ilginç valla.

Kursda zaten çalışılan yerlerden pek gelmiyor sınavda. benim hatırladığım kursda gördüğümüz 4 veya 5 soru vardı.

bu sefer kursa gitmedim hiç 80. ama bu sınav diğer sınava göre daha kolaydı

• Kursa bir kere bile gitmeden 82

• Kursun kapısından 2 kere geçtim, ders görmedim 86 almışım. İşte böyle ehliyet alınıyor algısı ne kadar doğru bilmiyorum ama kursunda pek bir şey kattığını sanmıyorum.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam kurs zaten yazılıda bir işe yaramıyor ben 1 kere gittim giriş belgesini almaya onun dışında uğramadım daha ama önemli olan direksiyon sınavı araç süremesini çok iyi bilene çok dokunmaz ama benim gibi direksiyonu 0 olan adamlar için çok iyi.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Direksiyon dersinde patlamamak dileğiyle bekliyoruz bakalım.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bakalım kurs kaç lira dedi size direksiyon için bana 120 kağıdı kitlediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Aynen hocam bakalım kurs kaç lira dedi size direksiyon için bana 120 kağıdı kitlediler.

Ben direksiyon dahil anlaşmıştım. +60 TL yazılı sınav ücretini kendim ödedim. Önceki sınavda +60 TL boşa gitti zaten AÖF ile aynı güne koydukları için. Buradan selam olsun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.