Şimdi Ara

13 ŞUBAT 2016 EHLİYET SINAVI [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
4.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 'da sınava girecekler için ana konu bulamadığımdan konuyu açayım dedim (:

Bilgi paylaşım vs buradan devam :)

Herkese başarılar :)

Dipnot:Ankara , Eskişehir pilot il olarak seçildiğinden e-sınav hakkına sahiptir.Dolayısıyla e-sınav tercihi yapanlar daha erken sınava girecektir.

• Ankara'da açıklanan e-sınav tarihi : 29 Aralık 2015 Salı
  • Saat 18:00 itibari ile sınava girdim e-sınav'da çıkınca sonucu alabiliyorsunuz.Geçmişim.Direksiyon sınavı tarih belli olunca editlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cimeria

Saat 18:00 itibari ile sınava girdim e-sınav'da çıkınca sonucu alabiliyorsunuz.Geçmişim.Direksiyon sınavı tarih belli olunca editlerim

e-sınava evindemi giriyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum.Yine belirlenen bir okulda giriyorsun ancak tabletten soruları cevaplıyorsun.Esasen bu sınavın avantajlı olmasının nedeni ; sonuçlarını anında öğrenebilmen ve daha erken sınava girmiş olman vs.
  • Beyler ben gerizekalıyim herhalde bu 3.kez giricem yazılı sınava her defasında 68 de kaldım. Kursa hiç gitmedim. Ne yapmam lazım. Tavsiye verin. Herkes dalga geçip duruyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linkinpark_k kullanıcısına yanıt
    Dostum açıkcası 1-2 arkadaşımda 68 puan ile kaldı malesef.Öyle düşünme ne barzolar var geçiyor.Burada mühim olan husus senin direksiyon sınavını düşünmen olacak.Yazılı sınava gelirsek kursların kendi bünyesinde ücretli veya ücretsiz vermiş oldukları kaynak kitap mevcut.Onlara çalışırsan sırası ile geçersin.Ben trafik , motor derslersine çalıştım.İlk yardıma çalışmadım bayağıda iyi bir puan alarak geçtim.Marifet değil kimseyede önermiyorum.Şuanda bir yandan da ilk yardım kursuna gidiyorum telafi etmem gerek.Dediğim gibi muhakkak çalışarak gir.Deneme sınavları var internette onları çöz.Ama önce çalış sonra çöz.Testteki cevapları ezberleyerek geçmenin pek bir mümkünatı yok en azından motor dersin için neyin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olursan gayet rahat geçersin.
  • Bu arada direksiyon derslerim başladı.Hoca aşırı şekilde pedallara müdahale ediyor.Buda benim arabanın tepkisini hissetmememe yol açıyor.Dolayısıyla hatalarımı telafi edemiyorum.O yüzden hocayla çalışmaktan kesinlikle vazgeçtim.Çok şükür kursa yazılmadan önce kendi arabamı almış idim.Onunla sakin trafiksiz yolda çalışmaya başladım.Gayet güzel bir şekilde her şeyi kavradım.Artık vites geçişlerim rahat , seri arabayı titretmiyorum.Rampaları hoca olacak d*enyo yüzünden rahat çıkabildiğimi sanıyordum ancak kendi arabamda ilk sefer bayağı zorlandım.Onuda hallettim.Gelişmelerden haberdar ederim yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cimeria -- 11 Ocak 2016; 17:30:49 >
  • kayıtlar devam ediyor mu şuan için hiç bir kursa başvurmadım yetişebilirmiyim, önceden sertifika almıştım ama ehliyeti çıkarmadığım için yandı..:(
  • fenerkral kullanıcısına yanıt
    Hiç bir fikrim yok.Bugün sürücü kursundaydım konuşulan şu ki kurs fiyatları anormal derecede pahalılaşmış.2016'da bu kadar zam geleceğini düşünmüyordum.Ben kendi yazıldığım fiyatı çok buluyordum bunu duyunca bayılacak gibi oldum Semtinizdeki kurslarla görüşmeniz daha yararlı olur bir yere saplanmadan bir kaç yer gezin kayıtlar hakkında vs bilgiyi onlardan alırsınız.
  • Updullah

Sürücü Kursu Mesaj Atmış ; Direksiyon sınavı 30-31 Ocak 6-7 Şubat Arasında Yapılacaktır Diye.Ayın 20'sine kadar sınav harcı olan 70 TL 'yi kursa vermem gerek.
  • Direksiyon sınavından geçtim beyler. Araba sürebilme yeteneği olan herkes geçer inşallah.
  • Arkadașlar 17 ocak yani gecen pazar direksiyon sinavina girdim hersey cok iyi derken parktan kaldım ve kurs 2. Direksiyon sinavina girmem icin benden 210 lira istediler bu cok değil mi ? 120 lirada ilk sefer direksiyon harci için istemișlerdi. Kazik yediğimi hissettim bir sorayim dedim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon sınavı ne zaman acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Direksiyon sınavı ne zaman acaba ?

13 şubatta.

direksiyon sınav harçlarını en son ne zaman yatırıyoruz bilgisi olan var mı?
  • Direksiyon sınavı 13 şubat? Yazılı sınav o tarihte değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

Direksiyon sınavı 13 şubat? Yazılı sınav o tarihte değil mi?

beni kurstan aradılar 13 şubat direksiyon sınavı var diye. pazartesi kursu ararsan detaylı bilgi alırsın. mebin açıkladığı sınav takviminde direksiyon sınav tarihleri belli değil. büyük ihtimal il ve ilçe müdürlüklerine bıraktılar sınav tarihlerini. uygulama sınavı gibi merkezi bir sisteme gerek duymadığı için böyle bir uygulamaya gidilmiş olabilir veya beni yanlış aradılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6B037E8D -- 23 Ocak 2016; 19:33:29 >
  • Teşekkürler, hatta aramak yerine ziyaret etsem daha iyi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: G00

quote:

beni kurstan aradılar 13 şubat direksiyon sınavı var diye. pazartesi kursu ararsan detaylı bilgi alırsın. mebin açıkladığı sınav takviminde direksiyon sınav tarihleri belli değil. büyük ihtimal il ve ilçe müdürlüklerine bıraktılar sınav tarihlerini. uygulama sınavı gibi merkezi bir sisteme gerek duymadığı için böyle bir uygulamaya gidilmiş olabilir veya beni yanlış aradılar.

13 Şubattaysa iyiymiş ya araba kullanmayı biliyorum zaten daha fazla zaman geçmesin ygs'den önce gelirse direksiyon sınavı çok daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Orijinalden alıntı: G00

quote:

13 Şubattaysa iyiymiş ya araba kullanmayı biliyorum zaten daha fazla zaman geçmesin ygs'den önce gelirse direksiyon sınavı çok daha iyi olur

dediğim gibi sürücü kursları ile konuşmak şart. çünkü her ilin farklı bir durumu olabilir. bende tekrar arayacağım. sınav harcı için.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.