Şimdi Ara

13 cm kapı içi hoparlör tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
28.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: stopal

jaguar19 kardeeş teyp almayı düşünüyorum ama benim bide şöyle bi sorunum var arabanın gösterge ve kumandası iptal oluyo ozaman dışardan sony ye uygun bi aparatmı ne varmış ondan almam lazım oyuzden boyle bı yol sectım aslında anlasılan ıpe ıpe gıtıp o aparatı alıcam galıba teşekürler kardeş ya zahmet verdim teşk tekrar tekrar

rica ederim ne zağmeti
    o teyp varken güçlü kolonlara verdiğğin paraya yazık olurdu.
    eğer yeni teyp alabilirsen çok iyi olur.
  • SEN NERDENSİN BEN İSTANBUL SACMA Bİ SORUYDU YUKARIDA DOGU BANKTAN BAHSETTİGİNE GÖRE İSTANBUL TABİKİ NEYSE BEN KAMERAMAN SERKAN TANIŞTIGIMIZA SEVİNDİM KARDEŞŞŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: stopal

SEN NERDENSİN BEN İSTANBUL SACMA Bİ SORUYDU YUKARIDA DOGU BANKTAN BAHSETTİGİNE GÖRE İSTANBUL TABİKİ NEYSE BEN KAMERAMAN SERKAN TANIŞTIGIMIZA SEVİNDİM KARDEŞŞŞ

saol kardeş bende memnun oldum.istanbuldayım
  • SAYIN KULLANICI KARDEŞLERİM
    ÖN KAPI HOPARLÖR PATLAK YENİSİNİ TAKACAĞIM YARDIM EDECEK VARMI ACABA
    ÇOK ACİL LÜTFEN YARIN 12 YE KADAR TAKMALIYIM
  • SAYIN KULLANICI KARDEŞLERİM
    ÖN KAPI HOPARLÖR PATLAK YENİSİNİ TAKACAĞIM YARDIM EDECEK VARMI ACABA
    ÇOK ACİL LÜTFEN YARIN 12 YE KADAR TAKMALIYIM

• şehir neresi?
  • alpine spr 13c
  • önce anfi bakın sonra hopörler derim, hoparlörleri de companent seçerseniz daha iyi olur. Anfi mutlaka şart
  • arkadaşlar benimde bi sorum olucak linea aracım var sadece önlerde ses var arkalar boş. önler 16 cm arkalar 13 cm imiş. ses çok berbat ama hiç tatminkar değil. sadece kaliteli hoparlör alsam taksam etkili olurmu yoksa anfi flan işine mi girilmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cic0z

arkadaşlar benimde bi sorum olucak linea aracım var sadece önlerde ses var arkalar boş. önler 16 cm arkalar 13 cm imiş. ses çok berbat ama hiç tatminkar değil. sadece kaliteli hoparlör alsam taksam etkili olurmu yoksa anfi flan işine mi girilmeli?

Normal bir hoparlör takarak ses alabilirsiniz.
    Ama orjinal teyp ile pek kaliteli olmuyor.
  • öyle çok istekleri olan biri değilim sadece sesi açtım zaman bozulmasın hışırtı flan olmasın. bas flan öyle heveslerim yok. teyibi değişme gibi bi drumum yok çünkü görüntü açısından :)
  • quote:

öyle çok istekleri olan biri değilim sadece sesi açtım zaman bozulmasın hışırtı flan olmasın. bas flan öyle heveslerim yok. teyibi değişme gibi bi drumum yok çünkü görüntü açısından :)

O zaman hertzin ürünlerine bakabilirsiniz.
    Ama orjinal teyp çıkış rms değerleri düşük olduğundan ve hoparlörün rms değeri yüksek olacağından yüksek seslerde biraz bozma olur.
    Bozma olmaması için teypin çıkışıyla uyumlu hoparlör almalısınız.
  • peki aldımız hoparlorlere küçük bi anfi bağlasak ozaman nasıl olur ses? ama ozamanda kabloların geçmesi için flan döşeme sökmek gerekicek galiba? bi sorum daha olucak anfi bağlandı zaman aküden güç mü alıyor? akü ömrü kısalıyormu nedir tam açıklaması? şimdiden teşekkür ederim ilginize
  • quote:

peki aldımız hoparlorlere küçük bi anfi bağlasak ozaman nasıl olur ses? ama ozamanda kabloların geçmesi için flan döşeme sökmek gerekicek galiba? bi sorum daha olucak anfi bağlandı zaman aküden güç mü alıyor? akü ömrü kısalıyormu nedir tam açıklaması? şimdiden teşekkür ederim ilginize

Anfi bağladığınız zaman istediğiniz sesi alabilirsiniz.
    Evet yan kapı plastikleri sökülüyor kablolar oradan geçiyor.
    Evet aküden alıyor,çok güçlü bir anfi olmayacağından aküye etkisi olmaz.
    Önemli değil
  • Arkadaşlar merhaba benimde hundai accent 96 model aracim var hapörlör alcam internetten ama kaç cm olduğunu bilmiyorum sizce Kaç cm dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.