Şimdi Ara

13.000 Mah Samsung Bataryalı Powerbank 59 TL +10400 49 TL(N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
18
Favori
19.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    13.000 mAh için SanalPazar linki TIKLAYIN

10400 mAh için N11 linki TIKLAYIN
    10400 mAh için SanalPazar linki TIKLAYIN

10400 mAh içindeki Samsung pili gösteren resim;

13000 mAh içindeki Samsung pili gösteren resim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 1 Haziran 2015; 12:15:48 >

• Kendi kullandığım ürünün resmini çektim görünüş olarak fikir vermesi açısından.

13.000 Mah Samsung Bataryalı Powerbank 59 TL +10400 49 TL(N11) 13.000 Mah Samsung Bataryalı Powerbank 59 TL +10400 49 TL(N11)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 7 Nisan 2015; 16:09:27 >

• ağırlığı nasıl arkadaşlar ?
  • Çok alınmaz gibi durmuyor. 4,5 kere note 3ü şarj etmesi iddaa lı olmuş. fakat 2 çıkışın gücünden hiç bahsedilmemiş?
  • 100 e 22 ile sony alın, aynı fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghz

90 TL den aşağı fiyat yok başka yerde arkadaşlar.

http://www.n11.com/cenix-pb-a13-powerbank-13000-mah-samsung-batarya-icerir-P53904843

Bende bir tane 20500 lük vardı markası bile yazmıyordu (^_^) çakma!!!,

2 kez s4 şarj ediyordu, neredeyse artık hiç priz kullanmıyordum sadece pc bağlantısı için kullanır oldum.

Ama sonra zamanlarda sadece 1 kez oda belki şarj ediyordu bende bıraktım :=) s4 ün bataryasını şişirmişti kullanmadım.

Sonuç : Kullanım yorumlarına önem verin,

• Bu tip aletler bana nedense manmantıklı gelmiyor. Orj batarya 49 tl onu alırım takarım beklemeden % 100 olur:) hem de daha küçük.
    iki defa şarj edenler zaten daha pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10400'lük xioami Moto G'yi üç kez şarj edemiyor.6-7 bin anca gücü var.Bu da onun gibiyse hiç bulaşmaya değmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • içinde samsung batarya olduğu nerden belli. Ayrıca ipad miniyi 3 kere şarz eder denmiş. 4490 mAh ipad mini bataryasını 3 değil iki kere bile şarz etmez.
  • 13bin mah degeri uzerinden hhesaplanmış.. %70 verim verir en iyisi, bu da 9 bin yapar max alınabilecek kapasitedir..

• elimde 13 bin mah lik orjinal romoss var.bu ilandaki tipi ile aynı.hatta bu cakması olmuş romoss un.3 defa dolduruyor 4 5 defa mumkun degil doldurmaz.heleki note 3 den bahsediyoruz.bendeki note 2
  • Arkadaşlar, markasız çin ürünleri ile karıştırmayın. Cenix.com.tr marka adresi. Girip kontrol edebilirsiniz. 2 adet 5V 2A çıkışı var. Söz konusu değerler firmanın tespit ettiği değerlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 14 Mayıs 2015; 14:49:22 >
  • quote:

Arkadaşlar, markasız çin ürünleri ile karıştırmayın. Cenix.com.tr marka adresi. Girip kontrol edebilirsiniz. 2 adet 5V 2A çıkışı var. Söz konusu değerler firmanın tespit ettiği değerlerdir. 10400 modeliyle 2750 mah lık telefonu 4 kez şarj ettim.

Arkadaşım 2750 ile 4 ü çarpınca 11000 çıkar ki dediğiniz alet 10400 luk.
    Ki yukarıda arkadaş belirtmiş en iyisi %70 veriml. Sizinki maşallah %110 :)
    Hay Allahım yaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achina

quote:

Arkadaşlar, markasız çin ürünleri ile karıştırmayın. Cenix.com.tr marka adresi. Girip kontrol edebilirsiniz. 2 adet 5V 2A çıkışı var. Söz konusu değerler firmanın tespit ettiği değerlerdir. 10400 modeliyle 2750 mah lık telefonu 4 kez şarj ettim.

Arkadaşım 2750 ile 4 ü çarpınca 11000 çıkar ki dediğiniz alet 10400 luk.
    Ki yukarıda arkadaş belirtmiş en iyisi %70 veriml. Sizinki maşallah %110 :)
    Hay Allahım yaa

Konusunu açmadan önce sırf doğrulamak için test ettim. Batarya telefona takılı değil ayrı dock station a takılı halde. %3-5 kalınca değişiyorum dolu olanla.cayma hakkı durumu söz konusu. İsteyen iade edebilir. Memnun kalınmayacak ürünü bizde satmak istemeyiz. Yoksa piyasa ucuz ürünlerle dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Bu tip aletler bana nedense manmantıklı gelmiyor. Orj batarya 49 tl onu alırım takarım beklemeden % 100 olur:) hem de daha küçük.

Aynı şekilde düşünüyorum, fakat bir adet de xiaomi sipariş ettim. Elektrik olmadığına led bağlayıp mum ışığı niyetine kullanabilmek için :)

• quote:

Bu tip aletler bana nedense manmantıklı gelmiyor. Orj batarya 49 tl onu alırım takarım beklemeden % 100 olur:) hem de daha küçük.

Batarya çıkmıyorsa?

• Xioami daha manikli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen kendi urunumun reklamini yapiyorum desene
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosm1th

hocam sen kendi urunumun reklamini yapiyorum desene

Benim içinmi yazdınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

quote:

Aynı şekilde düşünüyorum, fakat bir adet de xiaomi sipariş ettim. Elektrik olmadığına led bağlayıp mum ışığı niyetine kullanabilmek için :)

ben bundan aldım 10 adet var içinde.. powerbank ile çocuk odasında kullanıyorum geceleri. konu komşuya tanıdıklara da bir kısmını hediye ettim.

http://www.aliexpress.com/item/wholesle-10-pcs-lot-Pocket-Card-Lamp-Bulb-LED-Keychain-Mini-LED-Night-Light-Portable-USB/32265481924.html

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.