Şimdi Ara

12x60 Toplam 720 ıslak mendil 9.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
3.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • N11 bu satıcıdan 100/40 kuponumla kitap alıyordum sepet tamamlayim dedim 3-5liralik ürün eklemeye çalışırken gördüm. Ne geleceğini bende merak ediyom teklide gelse benim işime geliyor.

www.n11.com
    Fresh'n Soft Antibakteriyel Islak Mendil 12 x 60'lı Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/freshn-soft-antibakteriyel-islak-mendil-12-x-60li-1425961?magaza=metro-pol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler üstad

Islak Mendil 12 x 60'lı gelmeyebilir

ama hayat Sana Gelir

mantığıyla bir deneyelim

edito dikkato : Kargo Ücreti : 10,90 TL ymış

hayatın cilvesi n'olucak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 7 Ekim 2021; 14:15:2 >
  • N11'de kargo olayı saçma sapan. 100 liralık mağazadan ürün alsan da 1 liralık aynı mağazada ürün olsa ve o üründe kargo olsa sepete eklediğinizde kargo alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 7 Ekim 2021; 14:16:0 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

evet hocam 10.90 kargo var arkadaş sanırım 100/40 kuponu tamamlarken yani 100tl yapınca ücretsiz kargo olurken bu araya sıkıştırmış onun dışında pek mantıklı gelmedi bana.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşünmüştüm diğer türlü çünkü kargoyla pek uygun olmuyor. Teşekkür ederim cevap için.

Bu yazı 1 adet geleceği düşünülerek yazılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 7 Ekim 2021; 14:18:12 >
  • Evet arkadaşlar aynı saticidan kargo ücretli bir kitap alırken yanında ekledim 100/40 kuponu kullanabilmek için, o yüzden ek kargo çıkmadı 10.90 kitaba ödüyordum zaten.

Ürün satışa kapatıldı bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 7 Ekim 2021; 15:23:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba n11 den aldığınız ıslak mendil için size ulaşıyorum. N11 barkod birleştirme yaparak bize ait olmayan ürünün siparişleri bize geldi. Satın aldığınız ürün envanterimizde maalesef yoktur. Siparişinizi iptal etmenizi rica ederiz. Detaylı bilgi için n11 ile görüşebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.