Şimdi Ara

12v 432 watt gtx 970/960 çalıştırırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ocağa doğru ekran kartını değiştireceğim gta V'in çıkması ile birlikte ancak çok fazla bütçe olmadığı için güç kaynağı değiştiremiyorum şuanki güç kaynağım 12v 432 watt veriyor tek 6 pin pci-e var gtx 970lerde çift 6 pin var diper 6 pini moleksten çeviricem sizce yeterli olurmu sistemim böyle

phenom II x4 965 oc yok 1.356 v voltajda

asus m5a97

seagate barracuda

ne diyosunuz

• Rahat çalıştırır. 8350 ve 760ı çalıştırıyor 412w. 960/970 daha az enerji tüketiyor sen düşün:)
  • ya iki sene önce topladım sistemi tabi baba parası yediğimiz için mecbur kasa güç kaynağından kısdım iyi oldu bu nvidianın güç tüketimlerini düşürmesi bir süre phenomla idare eder ondan sonrada fx 8320ye geçerim yazada kasa güç kaynağı
  • O islemciden bende de var.Besleyemez ama o kartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WWalker kullanıcısına yanıt
    idare amaçlı zaten birazda dx 12ye bel bağlıyorum ocak gibi alıcağım için ve gtx 970 değilde 960da alabilirim eğer yutdışı fiyatları türkiyeye yansımazsa 1200 liradan satıyorlar 330 dolarlık kartı
  • cozunurluk nedir?anakart 8320 destekliyor sanirim bakmadim listeye ama siyah soket.965 bir de oc yoksa eziyet cekersin o kartla ama islemciyi degistirince rahatlar.fx'de oc icin iyi anakart sogutucu diyorlar ama o anakartla ve stok sogutucuyla biosa girip carpani 20 yapip cikacaksin 4 ghz olacak bu kadar kolay ve masraf yapmana gerek yok.965'te simdi bilmiyorum sogutucun var mi ama yalandan bir sey olsa bile yetecektir.ocaga dogru 960 da cikabilir 770 ayarinda bir kart olursa hem gta5'e rahat yeter hem de islemciyi 4.5+ ghz yapmaliyim gibi bir derdin olmaz.bakalim o gunler bir gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingarthasilker

idare amaçlı zaten birazda dx 12ye bel bağlıyorum ocak gibi alıcağım için ve gtx 970 değilde 960da alabilirim eğer yutdışı fiyatları türkiyeye yansımazsa 1200 liradan satıyorlar 330 dolarlık kartı

Aynen hocam ya çöp gibi ulkede yasiyoruz.Elinde 1000$ olan adam krallar gibi sistem kuruyor yurt disinda bizim 1000 tlsi olan vatandas vasat bir sistem kurabilir en fazla.Halimize aciyorum ya

• Şu anda xigmatek hdt-964 var 4 ısı borulu 92 mm fanlı kule tipi anakartda 8320 destekliyor cözünürlük full hd 60 hz bakıcaz şu dx 12 gelse ona göre belki işlemciyi bile degiştirmem

• quote:

Orijinalden alıntı: kingarthasilker

Şu anda xigmatek hdt-964 var 4 ısı borulu 92 mm fanlı kule tipi anakartda 8320 destekliyor cözünürlük full hd 60 hz bakıcaz şu dx 12 gelse ona göre belki işlemciyi bile degiştirmem

dx12 gelse windows9'a gecsen butun oyunlar desteklese bile yine de degistir baya faydasini gorursun.bende 8320 var oteki makinemde phenomII x4 var surunuyorum ama ddr2 sistem biraz da o yuzden.o sogutucu yeterli phenom'u sogutuyorsa fx'i de rahat sogutur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.