Şimdi Ara

12999 TL Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
27.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 4giyotin 4 kullanıcısına yanıt

Helal olsun 12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi Cihangir Bey ile görüştüm. Kargoları teker teker çıkardıklarını söylediler. Bulunduğum şehri sordu Ankara'ya yarın çıkar şeklinde cevap verdi bekliyorum bakalım. Ama eline ulaşanlar var inşallah bize de gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertyhellriser -- 1 Aralık 2022; 14:13:59 >
  • qwertyhellriser Q kullanıcısına yanıt

Bugün telefon ile görüştüm getirip elden teslim edecekler

• O değilde şu yazılanlardan tam dejavu yaşıyorum tam teknosistem de böyleydi, sadece telefonlara şirket sahibi çıkar, birkaç kişiye başka firmadan alıp ürün yollar, istanbul içi elden teslim ettirirdi, %100 olaylar aynı şekilde gerçekleşiyor, bakalım sonu ne olacak.

• kod çalışmıyor, 18500 lira fiyatı var şu anda..

• Ben de şimdi ürünü teslim aldım sıfır kapalı kutu Cihangir Bey Sabancı Center a kadar getirip kendisi kapıda teslim etti. Vatan bilgisayar olayını sordum daha önce ürünlerin şehir dışından geleceğini iletmişti şimdi ürünler Vatanın ürünleri vatan bilgisayar diye söyledi daha önceki ufak bir yalan diyebiliriz. Benim ürün kutusunda da Vatan Bilgisayar kale outlet center Bakırköy yazıyor yani ürünler Vatan bilgisayardan ya da Vatan bilgisayar üzerinden alınmış. Fatura olayını sordum bizde faturalar cuma dan cumaya kesiliyor dedi mesela sizin faturanız yarın kesilip gönderilecek dedi. Şu an sorun yok ben de kendisine teşekkür ettim

12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos

• Vallahi güvenemedim. Cihangir beyi arasam kargolar mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • qwertyhellriser Q kullanıcısına yanıt

Evet hiç birsey yapmadım

direk kargo geldı bugun

fakat fatura sorunu yasıyorum aradım faturayı bıraz gecıktırecekler yada kesmıyorlar sanırım

• dostlar ben tablet aldim, laptop almadim. yoğunluğum dolayısıyla cevap yazamadim. Adamlar kafasina göre iş yapıyor. buradaki paylaşımlar onların ekibinden mi gerçek kişiler mi bilmiyorum, zan altında da bırakmak istemem kimseyi amabenim. bankamdan ekstre kesildi ilk taksiti ödüyorum ayrica kampanyalar da bitti adamlar iptal ettik diyor. en başından beri yalan söylüyorlalr
    3 iş günü içerisinde tedarik edilecek dendi, dün göndereceğiz dediler bugün de iptal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akakom -- 1 Aralık 2022; 16:54:29 >
  • Laptobun fiyatı o kadar da uygun değilmiş aynı laptop işlemcisi daha iyi amazon güvenceli laptop fiyatı 14.300TL.Aldığıma biraz pişman oldum.

Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

• Hiçbir firmanın sahibi ürünü kendi kapıya teslim vs. etmez, başka firmadan ürün alıp yollamaz(vatandan alınan laptoplar yollanmış), kimbilir neler dönüyor ama teknosistem ile olaylar %99 şimdilik uyuşuyor.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Kayhan bey olabilir mi acaba? :)

İlk alana her zaman gider ürün. 5 gün olmuş, ne zaman patlar bilinmez ama bir süre daha gönderebilirler. Acaba ben de mi alsam? :)

Almayı düşünenlere tek ve en önemli tavsiyem; kredi kartıyla alın. Havale ya da banka kartıyla ödeme yapmayın.

• şikayet konusunda bana destek verebilecek kimse var mı? özelden yazarsanız sevinirim.

• fpotur kullanıcısına yanıt
    Fatura kesmiyorlarsa fiyatlar çok ucuz sayılmaz.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Hocam ben sabancı center da çalışıyorum bunların yeri de uniq istanbul diye bir yerde 3.5 km falan mesafe olduğu için bu kadar şüpheli işlem ve mesaja denk gelince elden teslim almak istediğimi söyledim bugün de getirdi ama bu kişi gerçekten firmanın sahibi ya da müdürü mü doğru söylediğinden emin olamam hatta şu ana kadar baya bir yalanları da oldu. Faturanın yarın kesileceğini söyledi. Yarın fatura da elime ulaşırsa sizce rahatsız olmam gereken başka birşey kalır mı? Bir de şu aklıma geldi bunlar yazılım firması yaaa bu cihazları iş proje karşılığı vatandan almış olabilirler mi ? Bugün dedim bir arkadaşa beylikdüzü vatandan kargo çıkışı yapılmış siz vatandan mı alıyorsunuz ürünleri dedim evet bunlar vatan bilgisayar ürünü ama beylikdüzün den çıkış yapmıyoruz dedi tek bir yerden anlaşmışlarsa vatan ile o zaman vatan stok olan şubelerden karışık çıkış yapabilir. Bir de bu adam bana bunu elden teslim etti sitede hala kargolandı bile yazmıyor ben dolandırıcı biri olsam bankaya harcama itirazı yapsam bu adam ürünü kargoya verdi bile görünmüyor nasıl iş böyle anlamadım

• FR13NDSLX kullanıcısına yanıt

faturasız sıfır cihaz olmaz.

fatura kesiyorlar demedim biraz ugrastiracaklar sanırım.

eninde sonunda da keseceklerdir.

uğraşacağım

• fpotur kullanıcısına yanıt
    Yani Fatura kesilmezse %18 KDV ve gelir vergisinden kurtulmuş olunuyor. Öyle bir durumda ürünün ucuz olmasının sebebi belli olur.

• evet fazlası ile ithamlariniz ağır olmuş.

Buradaki insanların kargolarinın gelmiolmalarını söylemesi hemen firmanın adamı olduğunu söylemeniz gerçekten yanlış

sizin yaptığınız hata sizi ilgilendirir.

Türkiye de kanun var ve bunu herkes bilir sizinde bilmeniz gerektiği gibi 14 gün kuralı...

bir e ticaret alışverişinde maksimum insan 7 gün bekler 8.gün gider kart itirazını verir.

oda olmuyorsa 13. gün cumhuriyet savcısına şikayette bulunur dolandırıcılık suçundan.

neden 1 ay bekler bir insan anlamam...

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

evet firma çok amatör.

Teslim formu yada tutanak ile teslim etmesi gerekiyor.

sitesinde ne yazdığı önemli değil size kargo ile teslim etmediğinden teslim formu olmadığından siz yanlışa düşseniz itirazda bulursanız parayı geri alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.