Şimdi Ara

128GB 290 TL SSD Aldım Nasıl Sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, laptopum 10 yıllık içinde 750GB 7200RPM harddisk var çok yavaş yükleniyor bende ssd almaya karar verdim seçenekler arasında en uygun bu bütçe aralığında bakıyorum ve bulduğum 290 TL'ye ssd aldım sizce nasıl okuma yazma hızları görünüşe göre fena deil bugün yarın gelir gelmez testini yapar paylaşırım

Sistemim laptop : DELL İNSPİRON N5110 / İ7 2720QM 2.20GHz / 16GB

1600MHz ram/

• SSD aldım montajı yaptım testleri şu şekilde

1. Çok pahalı almışsın, 343 TL ye 240 GB Sandisk Plus aldım kısa zaman önce.
    2. Twinmos çok eski bir ram markası ama batmıştı. Herhalde tekrardan SSD pazarına girdiler
    3. Aldıktan sonra konu açmanın anlamı yok, almadan önce açmanda fayda var. Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun 1 sene evvel hdd arıza yaptı haliyle çöpe gitti 240 gb aldım ozamanda pahalı idi 350 TL verdimde ssd nin avantajı şu win 7 var bende şimşek hızında açıyor.6-7 sn 128GB 290 TL SSD Aldım Nasıl Sizce? 

Yani SSD gerçekten çok iyi harici hddlere veri atarkende bariz normal hddlere göre farkı ilerde sende deneyince anlarsın zaten.

• Bilgisayarına çağ atlattığın kesin. Baya farkı hissedeceksin. Bütçen yetiyorsa bence güzel olmuş hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorukMactoo -- 5 Ocak 2022; 14:6:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş görür mis gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.