Şimdi Ara

128bit 9600xt or 256bit 9800se

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Aşağıdaki 2 kart arasında kararsız kaldım. Yardım lütfen.

128MB 128bit SAPPHIRE 9600XT 154$+KDV
    128MB 256bit PALIT 9800SE 150$+KDV

• 9800se 256 bit derim ben
  • + olarakta saphire almanı tavsiye etmem powercolor al onun ramler @mod lana bilio
  • oc potansiyeli
    9800 de fazla
  • Arkadaşlar, zamanım olmadığı için o/c ile uğraşmayacağım. Bunu da gözönünde bulundurabilirsiniz.
  • o/c yapmasan bile yine üstün gelir ama bi daha sölüyorum senin alacagın 9800se 128-bit lik 256 bit lik bi 9800se al ayrıca softmod kesinlikle yapman gerekio
  • bende bu iki seçenekten birini düşünüyordum ama bu saatten sonra bu iki kartı almak mantıklımı doom3 ve half-life2 bu kartlarda ne kadar oynanabılır? Birde bundan sonra gelecek oyunlarıda düşünüp 200$ altı yeni nvidialarımı beklesek çok kararsızım 170$ tnt2 ultra almıştım arkasından g-force serisi çıkmıştı gene aynı duruma düşmek istemiyorum ama elimdeki mx-440 tanda kurtulmak istiyorum artık.
  • 9800se 256 nit gıral karttır.
  • kesinlikle 256bit 9800se.. şanslıysan bi'de pro'ya modladın mı ohhh.. yeme de yanında yat...
  • freestyler bekleme konusunda haklı olabilirsin ama bekle bekle nereye kadar. yeni nvidia'ların çıkacağı tarih belli mi ?
  • Son mesajımdan sonra konu başka tarafa kayıcak gibi geliyo bana. O yüzden hiç konuyu dağıtmadan ati'ler üzerinde tartışalım.
  • beklemeye kalkarsan ne sistem toplanır ne de ekran kartı alabilirsin teknoloji hergün ilerlio hergün yeni bi şeyler yeni olarak aldıgmız seylerin yerini kapıo sen bu akıntıya bakacagına artık içine atla derim ben yoksa kart alamazsın senin için en uygunolan kartlar benim görüşüm bunlar son karar senin...
  • vectorman, PALIT 128 bit demişsin. Baktığım yerde 256 bit yazıyor. Emin misin öyle olduğuna ?
  • 9800 se tabiki
  • kesinlikle eminim şüphen olmasın alıcaksan powercolor falan al benden sana tavsiye....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadir_en

kesinlikle 256bit 9800se.. şanslıysan bi'de pro'ya modladın mı ohhh.. yeme de yanında yat...

9800 SE PRO YA NASIL MODLANIYOR.....
  • BUNUNLA İLGİLİ SİTEDE BİRÇOK YAZI ÇIKMIŞTI BİR ARAT ARŞİVİ İSTEMEDİĞİN KADAR BULURSUN...
  • arkadaşlar ben de ekran kartı alıcam,sistemim şu:1.8ghz p4,d845gebv2 intel anakart,256mb ram.şimdi ben bu sistemle imkansızı zorlayıp doom3 falan oynamak istiyomekran kartı olarak şu 230$ civarında sapphire marka 9800pro almak istiyom.yok,amacım o/c diil,hani fiyat/performans oranı iyi ya,o açıdan.ama benim anakart agp4x'e kadar destekliyo,o kart ben de çalışırmı?pek umutlu değilim gerçi
  • 150+kdv ye 9800se nerede var acaba?walla o fiyata varsa ben de aliim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.