Şimdi Ara

👟TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA👟 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
84
Favori
106.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://v.yupoo.com/photos/zhihua1063658855/albums/28421437/ fiyat bilgisi alabilir miyim? 42,5 numara veya 43 numara.
  • hayalci07 H kullanıcısına yanıt
    43 numarası mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• sercanın kankaları savunmaya geçmiş :DDD adam bişey dememiş ki, girdi bana 340 lira demiş. hepiniz türk dil kurumunda çalışıyomuş ve hiç argo kelam etmiyomuşsunuz gibi triplere girmişsiniz. Türk insanı güçlünün yanında olmayı sevdiği için, haksızlığa ugrayan her zaman kaybetmiştir,çünkü diğer arkadaşın yani MÜŞTERİ'nin savunmasını yapacak kimse yok. Objektif bakıp senin durumuna karakterli yaklaşacak kimse bulamazsın kardeş burada kusura bakma, bi daha almazsın olur biter, zaten illegal satışın dibine vurmuşlar, tekrar para kazandırma vergisiz algısız faturasız satış yapmaya çalışan bu tiplere. Sonra haktan hukuktan bahsederler, çok uzarsa muhabbet haklı da çıkarlar :DD esen kalın, egoist yorumlarınıza şimdiden selam çakıyorum
  • Furgazy F kullanıcısına yanıt
    kardeş yaş 15-16 civarı galiba.tamam sensin he
  • Ben de sipariş verdim bugün

• @furgazy
    @adamkerpeten

Öncelikle herkesin rahatlıkla fikir beyan ettiği platformlarda, tarafı olmadığım konulara dahil olmak hiç huyum değildir ki; kimin ne laf konuşacağını kestiremeyeceğimizden daha sonra pişman olacağım diyalogları yaşamayayım. Konuyu okuyunca dayanamayıp bende fikrimi beyan etmek istedim.

İki tarafıda hiç tanımıyorum. Sadece konu sahibi ile ilk sayfalarda bir ayakkabı modeli için mesajlaşmıştım o kadar. Ancak yazılan postlar okuduğumda maalesefki üslup olarak konu sahibi arkadaş pekte hoş değil. (Kimin haklı olduğu ile ilgili yorum yapmadım, dikkatinizi çekerim).

En önemli nokta ise @furgazi, siz burada amme hizmeti yapmıyorsunuz. Bu işin adı bildiğiniz ticaret. Hem de büyük harflerle. O yüzden sizden mal alan bütün arkadaşlar tüketici ve tüketici kanununa tabiler. Mesafeli satış sözleşmesi gereği sattığınız her ürüne de fatura kesmek zorundasınız. Kesip kesmediğinizi bilmiyorum (fatura göndermiyorsanız durum daha vahim ) ama işin ticaretini yaptığınız için zaten fatura kestiğinize inanıyorum. İşte faturasını kestiğiniz her ürünü, mesafeli satış sözleşmesi dahilinde, müşteri ister beğensin ister beğenmesin, hiç bir neden göstermeksizin 15 gün içinde iade edebilir. Kanunda "ben geri alamam, kargo ücreti ödeyemem, sizden aldığım malı başkasına satamam" maddeleri maalesef ki yok.

Şu görmüş olduğum ahvalin gelişimi dahilinde, işin bir kaç detayına hakim tüketici BİMER den başlayarak, başınızı çok farklı kulvarlarda, çok farklı dertlere sokabilir.

Hayırlı alışverişler.

• pirmes kullanıcısına yanıt
    1) Müşteri ister beğensin, ister beğenmesin, hiçbir mazeret göstermeden geri iade edebilir cümlesinin belli koşulları var. Biz buna "Cayma Hakkı" diyoruz. Mesela ambalajı, bandı, paketi asla ama asla açılmamış olmalı.

2) Ürün kullanılmamış olmalı. (Cayma haklarının uygulanamayacağı durumlarda hiyjen maddesi vardır. Ve ayakkabı, giyim ürünleri bu sınıfa girer. Ürünlerin hijyenik olamaması açısından ambalaj ve paketlerinin açılmaması şarttır.)

Ek olarak biz alışveriş öncesi ayakkabıda defo vs olmadığı sürece geri iade alamayacağımızı belirtiyoruz ve buna karşılık 35-40 kadar ayakkabı satışından olumsuz referansımız yok. Bunun bir tesadüf olma ihtimali var mıdır ? Biz kimseye zorla mal satmıyoruz. Alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara elimizden geleni yaparız Allah'ın izniyle. İstemeyende farklı yerlerden alışveriş yapabilir.
    Üslubum için üzgünüm (size karşı söylüyorum bunu) sizin o yazışmaları (dışardan konuyla alakalı olmadan) okumanız ve benim üslubu yanlış bulmanız bizi üzer. Çünkü bir hata yapmışız demektir affola.

Onun dışında söyleyeceklerim bu kadar. Bizzat kendiniz görebilirsiniz maddeleri bu işin içindeyiz ve aynı zamanda "Tüketici" olarakta kendi haklarımı gayet iyi biliyorum pekala bende birçok alışveriş yapıyorum E-ticaret şeklinde çalışan insanlardan. Fakat bu duruma kendimi koyuyorum ve ambalajı açılmış üstüne giyilmiş bir ayakkabının koşul göstermeden ASLA geri iade edilemeyeceğini çok iyi biliyorum (Ancak defo ve hata şartı aranır) yasalarla sabit. Bunu sizde biliyorsunuzdur zaten.
    İyi akşamlar

&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurgazY -- 6 Haziran 2017; 22:48:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Furgazy

1) Müşteri ister beğensin, ister beğenmesin, hiçbir mazeret göstermeden geri iade edebilir cümlesinin belli koşulları var. Biz buna "Cayma Hakkı" diyoruz. Mesela ambalajı, bandı, paketi asla ama asla açılmamış olmalı.

2) Ürün kullanılmamış olmalı. (Cayma haklarının uygulanamayacağı durumlarda hiyjen maddesi vardır. Ve ayakkabı, giyim ürünleri bu sınıfa girer. Ürünlerin hijyenik olamaması açısından ambalaj ve paketlerinin açılmaması şarttır.)

Ek olarak biz alışveriş öncesi ayakkabıda defo vs olmadığı sürece geri iade alamayacağımızı belirtiyoruz ve buna karşılık 35-40 kadar ayakkabı satışından olumsuz referansımız yok. Bunun bir tesadüf olma ihtimali var mıdır ? Biz kimseye zorla mal satmıyoruz. Alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara elimizden geleni yaparız Allah'ın izniyle. İstemeyende farklı yerlerden alışveriş yapabilir.
    Üslubum için üzgünüm (size karşı söylüyorum bunu) sizin o yazışmaları (dışardan konuyla alakalı olmadan) okumanız ve benim üslubu yanlış bulmanız bizi üzer. Çünkü bir hata yapmışız demektir affola.

Onun dışında söyleyeceklerim bu kadar. Bizzat kendiniz görebilirsiniz maddeleri bu işin içindeyiz ve aynı zamanda "Tüketici" olarakta kendi haklarımı gayet iyi biliyorum pekala bende birçok alışveriş yapıyorum E-ticaret şeklinde çalışan insanlardan. Fakat bu duruma kendimi koyuyorum ve ambalajı açılmış üstüne giyilmiş bir ayakkabının koşul göstermeden ASLA geri iade edilemeyeceğini çok iyi biliyorum (Ancak defo ve hata şartı aranır) yasalarla sabit. Bunu sizde biliyorsunuzdur zaten.
    İyi akşamlar

&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;

Mesafeli satış sözleşmesi madde 15 cayma hakkı istisnaları, ç kısmı.

Şayet ürünün üzerinde açılmasını engelleyen bir bandrol ve mühür varsa :)

Madde 13 bölüm 2

(2) Tüketici, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

İyi Akşamlar.

Öyle konuya bir göz gezdireyim dedim, bu olaylara denk geldim.

Yanlış bilgiler paylaşılmış, düzelteyim. Öncelikle ayakkabı ve giyimde cayma hakkı ambalaj açılmışta olsa, ev içinde giyilmişte olsa iade hakkı vardır. Bugün mağazalarda teşhirde bu ürünler rahatlıkla reyondan alınıp ya da depodan istenip denenebilmektedir. Aynı mağazada iç çamaşırı denemek isteyin, bakalım satışta olan ürünü denetecekler mi. İlgili kanunda hijyen ile ilgili kısım; iç çamaşırı, kozmetik ürünleri, kişisel kullanım ürünleri vs. gibi ürünler için geçerlidir.

Yani ayakkabı olsun, giyim ürünleri olsun satıcı ambalaj açıldı vs. şeklinde mazeret beyan edip, ben bu ürünü almıyorum geri diyemez. Bu kanun tüketici ürünü görmeden, denemeden satın aldığı için tüketiciye verilmiş bir haktır. Hukuk bürosu görseli paylaşılmış, istenilen hukuk bürosuna danışılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 6 Haziran 2017; 23:1:28 >

• pirmes kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Bandrol ve Mühür şartı aranmaz. Kesinlikle. Aksine "koruyucu unsur" olarak nitelendirilen koli, kutulama, paketleme birimleri dahildir maddeye :) Zaten maddede "koruyucu unsur" şeklinde geçmektedir.

Hemen Ç bölümünü buraya ekleyelim herkes görsün ? Mühür ve bandrol şartı aranıyor mu baksınlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurgazY -- 6 Haziran 2017; 23:0:43 >

• Orhun kullanıcısına yanıt
    Benim zaten en başından beri anlatmak istediğim şey "paketi açıldı alamam" değil ki ? Biz bunu müşterilerimize daha sipariş vermeden açıklıyoruz ayakkabıda bir defo, hata, farklı model gönderimi gibi (Bizden kaynaklı) bir hata olmadığı sürece ayakkabıyı geri iade alamayız diyoruz. En başından sipariş vermeden söylüyoruz bunu. Üstüne sipariş hazılanırkende defalarca videosunu çekip müşterilerle paylaşıyoruz eğer beğenmezse anında siparişini iptal edebiliriz ve ücret iadesi yapabiliriz hiçbir problem oluşmaz.

Biz bunu açıkça söyleyerek bizden alışveriş yapılmasını istiyoruz ve 40 tane inceleme postu içinden daha firemiz yok çok şükür. Bizle alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar bunları göz önünde bulundurup iletişime geçebilirler istemezlersede başka yerlerden sipariş verirler ? Her zaman söyledik bunu. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli ve elimizden geleni kesinlikle yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurgazY -- 6 Haziran 2017; 23:9:47 >

Önceki mesajlarında paket konusu ile ilgili bir sürü cümle var. Teker teker yazmayacağım. Bunları da kanunla desteklemeye çalıştığın için ben de doğrularını yazdım. Yani dediklerinin kanunla alakası yok. Öncelikle bunda hem fikir olalım. Keza "ben baştan söyledim, hata yoksa iade almam" gibi bir durum da kanunda yok. Ürün hatalı yani ayıplı çıkarsa, o da kanunda ayrıca başka maddeler altında belirtilerek tüketici korunuyor. Hatalı/ayıplı malın cayma hakkı ile alakası yok yani.

Uzatmak istemiyorum, durumu kısaca özet geçtim.
    Kanunla desteklemek değil. Siz koşulsuz iade hakkından bahsediyorsunuz ve hiçbir koşulun aranmadan ürünün anında geri iadesi olması için hiçbir paket, mühür, bandına dokunulmaması alındığı gibi geri gönderilmesi gerekir.
    Eğer paket açılmış ve kullanılmışsa ürün incelenir eğer kullanım sırasında bir yıpranma vs yoksa geri alınır ancak. Koşulsuz iade ile kullanım iade arasında böyle bir fark var. Eğer ürün açılıp kullanılırsa satıcı ürünü inceleme hakkına sahiptir.
    Eğer paket açılmadıysa zaten tüketici direk iade edebilir. Bu konuda sıkıntı yok.
    Bunu ayakkabı dünyasından bir ayakkabı alıp 2 gün sonra geri götürdüğünüzdede görürsünüz. Ordaki sorumlu (Dışarda giyilmemiş olsa dahi) ayakkabıyı inceler. Dışarda giyildiyse asla geri iade almaz diretirseniz ürün kontrolü için fabrikaya yollanır ve 20 gün gereken cevap gelir. Genelde ayakkabıda fabrikasyon hatası yoksa iade isteği reddedilir.

Bu kanunla desteklemek değil durumu açıklamaktır. Özet geçtim

Sen kanunu kendine göre yorumluyorsun. Koşulsuz iade dediğim şekilde. Örnekle açıklıyorum. Ayakkabı evde denenir. Ardından yakışmadığına, kalitesiz olduğuna, bedeni uymadığına, rahatsız ettiğine vs. karar verilir ve ardından teslim tatihi ile başlayan 14 gün içinde hiçbir sevep belirtmeksizin ayakkabı iade ediiebilir. Dışarıda giymeyip, ayakkabıya zarar vermedikten sonra satıcı ürünü almak zorundadır. Almazsa direk yasal işlemler başlatılır.

İstenilen hukuk bürosuna danışabilir, destek alabilirsin.

"Dışarda giyilmediği ve ayakkabıya zarar verilmedikten sonra" diyorsun arkadaşım. Benim söylediğimden ne farkı var bunun ? Bende aynı şeyi söyledim.

Paket açılmazsa inceleme yapılmadan direkt iade söz konusu. Ama ürün paketi açılıp giyilirse ayakkabı incelemeye tabi TUTULUR. Bu çok nettir. Eğer ki zarar vs yoksa zaten satıcı ürünü geri almak zorundadır.

Ben bunlardan başka ne söyledim bir önceki mesajımda ? Birdaha oku istersen aynı şeyler yazıyor. Ayakkabı incelemeye tabi tutulmalıdır bunu anlaman gerekiyor. İncelemesiz direk geri gönderim için paket açılmamış olması gerekiyor. Bu işin içinde yıllardır varız. Kanunları gayet iyi biliyoruz. Şuanda tüketici konumunda olduğun için her kanunu kendine çekmeye çalışma lütfen.

Polemik oluşturma tartışmak istemiyorum

Pakedini açar, evde dener iade edersin. Bu kadar basit. Pakedini açtı diye iade edilmez diyorsun. Ben de yok öyle bir şey diyorum. Pakedi açıldıysa incelemeye gider diyorsun ki bu da uydurma bir işleyiş. Üstüne sadece hata varsa iade alırız diyorsun, o da yok diyorum. Ancak dışarıda giyilmiş yani kullanılmış ise koşulsuz iade olmaz. Ayakkabıyı evde denemiş olmak, pakedini açmak kullanılmış ürün yapmıyor o ayakkabıyı.

Bununla birlikte hatalı/ayıplı malda süre 14 gün değil 6 ay. Ayıplı ürün ayrı bir konu zaten.

8 seneden fazladır internetten alışveriş yapıyorum. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum.

Dediğim gibi istediğin hukuk bürosuna sorabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: pirmes

@furgazy
    @adamkerpeten

Öncelikle herkesin rahatlıkla fikir beyan ettiği platformlarda, tarafı olmadığım konulara dahil olmak hiç huyum değildir ki; kimin ne laf konuşacağını kestiremeyeceğimizden daha sonra pişman olacağım diyalogları yaşamayayım. Konuyu okuyunca dayanamayıp bende fikrimi beyan etmek istedim.

İki tarafıda hiç tanımıyorum. Sadece konu sahibi ile ilk sayfalarda bir ayakkabı modeli için mesajlaşmıştım o kadar. Ancak yazılan postlar okuduğumda maalesefki üslup olarak konu sahibi arkadaş pekte hoş değil. (Kimin haklı olduğu ile ilgili yorum yapmadım, dikkatinizi çekerim).

En önemli nokta ise @furgazi, siz burada amme hizmeti yapmıyorsunuz. Bu işin adı bildiğiniz ticaret. Hem de büyük harflerle. O yüzden sizden mal alan bütün arkadaşlar tüketici ve tüketici kanununa tabiler. Mesafeli satış sözleşmesi gereği sattığınız her ürüne de fatura kesmek zorundasınız. Kesip kesmediğinizi bilmiyorum (fatura göndermiyorsanız durum daha vahim ) ama işin ticaretini yaptığınız için zaten fatura kestiğinize inanıyorum. İşte faturasını kestiğiniz her ürünü, mesafeli satış sözleşmesi dahilinde, müşteri ister beğensin ister beğenmesin, hiç bir neden göstermeksizin 15 gün içinde iade edebilir. Kanunda "ben geri alamam, kargo ücreti ödeyemem, sizden aldığım malı başkasına satamam" maddeleri maalesef ki yok.

Şu görmüş olduğum ahvalin gelişimi dahilinde, işin bir kaç detayına hakim tüketici BİMER den başlayarak, başınızı çok farklı kulvarlarda, çok farklı dertlere sokabilir.

Hayırlı alışverişler.

Mantıklı düşünen ve objektif arkadaşların da olduğunu görmek beni sevindirdi.

Fatura fiş herhangi bir belge yok.Çünkü muhatap olduğumuz bir firma ya da şahıs yok.Aslında var ama bu arkadaş değil.Çin'de birileri.Bu arkadaşın kendisi aracıdır, sistemleri nasıl işler bilmiyorum ama öyle.Öyle olmasa geri almam-alamam demezdi.

@furgazy
    Ürünün paketi/bandrolü/poşeti vs. zarar görmüşse/açılmışsa iade alınmaz yazmış..Hiçte öyle bir şey yok çokta güzel iade alınır.Tabi sen burada aracı olduğun için iade alamıyorsun;) (Müşteri memnuniyeti bu noktada devreye giremedi)

Kısaca demek istediği şu ''ayakkabıda defo yoksa ya da yanlış bir ürün gelmemişse'' iade almam.Bu kadar basit.Kanunlardan filan bahsetmeye de gerek yok bu arkadaş kanunlara tabi değil bi kere:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Sercan beye ikinci siparişimide geçmiş bulunuyorum ürünün kalitesini merak edenler için elime ulaşır ulaşmaz kısa bir incelemede bulunucam

Sercan beyden almış olduğum 2. ayakkabı elime ulaştı 15 Günde. PTT nin saçmalıkları olmasaydı 3 gün daha erken ulaşacaktı hatta çinden direk 15 günde ulaşması bile gayet iyi, yurtdışından alışveriş yapan arkadaşlar bilir. Kalitesi şaşırtmadı açıkçası harika. Elime alıp hata aramama rağmen ben bulamadım. Birebir ürün ve üçtebir fiyatına aldım orjinaline göre.

Adamdan yarı fiyatından daha ucuza ayakkabılar alıp daha sonrada yok "fatura kesmedi, satış sözleşmesi, E-ticaret vs.." diye ağlıyorsunuz gerçekten komiksiniz. Asla bulamayacağınız bir fiyattan ayakkabıları alırken problem yok, ayakkabıların kaliteside harika. Ama en ufak bir meselede "satış sözleşmesi, faturasız ürün vs". Kardeşim madem bu kadar prosedür meraklısısın Adidas Storedan 3 katı fiyatına ayakkabını al giy ? Neden bu adamdan alışveriş yapıyorsunuz ? Kalitesi orjinalle aynı üçtebiri fiyatına alıyorsun ayakkabıyı birde üstüne gelmiş "fatura kesmedi, satış sözleşmesi yok" falan diyorsunuz. Ben bu işte samimiyetsizlik görüyorum kusura bakmayın. İşinize geldiği gibi davranmayın insanların hakkını yemeyin. Bu fiyata bu kaliteyi bulmuşsan daha ne istiyorsun ? Çok yazık. Komiksiniz başka birşey değil

Ayakkabının fotoğraflarını ekliyorum sözü size bırakıyorum. Ben hata bulamadım henüz. Teşekkürler Sercan bey

&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;

• quote:

quote:

Sercan beye ikinci siparişimide geçmiş bulunuyorum ürünün kalitesini merak edenler için elime ulaşır ulaşmaz kısa bir incelemede bulunucam

Sercan beyden almış olduğum 2. ayakkabı elime ulaştı 15 Günde. PTT nin saçmalıkları olmasaydı 3 gün daha erken ulaşacaktı hatta çinden direk 15 günde ulaşması bile gayet iyi, yurtdışından alışveriş yapan arkadaşlar bilir. Kalitesi şaşırtmadı açıkçası harika. Elime alıp hata aramama rağmen ben bulamadım. Birebir ürün ve üçtebir fiyatına aldım orjinaline göre.

Adamdan yarı fiyatından daha ucuza ayakkabılar alıp daha sonrada yok "fatura kesmedi, satış sözleşmesi, E-ticaret vs.." diye ağlıyorsunuz gerçekten komiksiniz. Asla bulamayacağınız bir fiyattan ayakkabıları alırken problem yok, ayakkabıların kaliteside harika. Ama en ufak bir meselede "satış sözleşmesi, faturasız ürün vs". Kardeşim madem bu kadar prosedür meraklısısın Adidas Storedan 3 katı fiyatına ayakkabını al giy ? Neden bu adamdan alışveriş yapıyorsunuz ? Kalitesi orjinalle aynı üçtebiri fiyatına alıyorsun ayakkabıyı birde üstüne gelmiş "fatura kesmedi, satış sözleşmesi yok" falan diyorsunuz. Ben bu işte samimiyetsizlik görüyorum kusura bakmayın. İşinize geldiği gibi davranmayın insanların hakkını yemeyin. Bu fiyata bu kaliteyi bulmuşsan daha ne istiyorsun ? Çok yazık. Komiksiniz başka birşey değil

Ayakkabının fotoğraflarını ekliyorum sözü size bırakıyorum. Ben hata bulamadım henüz. Teşekkürler Sercan bey

&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;&#128095;TÜM AYAKKABI MODELLERİ YURTDIŞINDAN SATIŞ JORDAN YEEZY BALENCİAGA&#128095;

Ayakkabını güle güle giy hayırlı olsun.

İstersen benim aldığım ayakkabıyı sana göndereyim bi dene bak kargo da benden.Ama dürüstçe buraya yorum yazabilecek misin?

Ben yaşadığım sorunu buraya aktardım ne eksik ne fazla.Yarı fiyatına alıyorum diye susmam.Bana göre de komik olan kraldan çok kralcı olmak.

• Flux serisi urunler varmi acaba?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.