Şimdi Ara

159 TL(kargosuz) Keenetic Lite N300 2x5dBi CloudVPN WPA3 Router/Genişletici/Access Point/Fiber Modem (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
14
Favori
20.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim alt kat salonda Keenetic omni vardı. Usta kat için Keenetic start aldım. Mesh olarak kablosuz birbirine bağlı. Keenetic start tan ethernet kablosu ile masaüstü bilgisayara bağladım. İşimi gördü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bu cihaz repeater görevi yapıyor mu? Tp link 9970 modemden aldığı sinyali güçlendirebiliyor mu? Alt kata sinyal taşır mı? Wifi sinyali alır kablo ile tv ye iletir mi?

https://m.n11.com/300mbps-access-point-wi-fi-repeater-kablosuz-sinyal-guclendirici-P282778654

Bu cihaz ile aynı işi yapar mı? Fiyat farkına değer mi. Keenetic.
    Benim modem de 9970 (antenleri gömülü model), ben de wifi'dan memnun değilim böyle bi ürün arayışındayım. Yorumlarınız değerli arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Benim modem de 9970 (antenleri gömülü model), ben de wifi'dan memnun değilim böyle bi ürün arayışındayım. Yorumlarınız değerli arkadaşlar

Alıntıları Göster
    9970, yüklü olan firmware yazılıma göre, kötü-orta arasında bir cihaz.wifi çekim mesafesi ise gene kendi sekmentine göre iyi...
    Bahsi geçen keenetic start cihazla,9970 den alacağınız kablolu bağlantıyı,kablosuz olarak dagitabilirsiniz.
    Gene 9970'den alacağınız kablosuz bağlantıyı,gene kablosuz olarak dagitabilirsiniz...
    Yanlız 9970'in misal örnek veriyorum,2 diş çekim aldığınız bir yerinde,keenetic ile full çekim almayı beklemeyin.cikis gücü 20dbm üzerinde olan özel cihazlar dışında hiçbir cihazdan beklemeyin zaten.ama bir diş çekim mesafesi artabilir...
    Ama burda önemli olan, çekim mesafesinden ziyade, aynı çekim mesafesi içinde keenetic ,9970'den daha stabil bir wifi bağlantısı ve hızı sunacaktır.ozellikle wifi ağına 3-4-5 cihaz bağlandığında , keenetic'in wifi yönetimi cok çok daha iyi olucaktir...

Bana onerirmisin derseniz;kesinlikle öneririm.9970'i sadece modem olarak kullanıp,wifi görevi için keenetic'i kullanmak en mantıklısı.yada bütçe elveriyorsa,direk keenetic vdsl modem alıp,tek cihazla işi bitirmek en mantıklısı.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam mesajınız için

• Başlık yanıltıcı olmuş bu cihazda modem özelliği yok.
  • Ethernet çıkışı 3 tane ve sanırım 100 mbit!!!!!

• konusu değil ama bime gelen mesh geçen 55 TL ye düşmüştü is yapar mı sizce kullanan varmı

• Riverside R kullanıcısına yanıt
    WAN portundan var. DSL hattı olarak yok evet.

Router ne demek bir bakmanız lazım.
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Link var mı? Modemden aldığı Kablosuz bağlantıyı dağıtabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Hangi şubede var?

• quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Benim alt kat salonda Keenetic omni vardı. Usta kat için Keenetic start aldım. Mesh olarak kablosuz birbirine bağlı. Keenetic start tan ethernet kablosu ile masaüstü bilgisayara bağladım. İşimi gördü.
    Bende sizinki gibi ( omni dls + start ) alip ikiliyi kablosuz mesh yapicam ama bir kaç yerde start"a otomatik
    geçiş yapmadigini wifi kapat aç yapmak zorunda kaldiklarini okudum. BENIM Modeme repeater zyzel nbg 418 le bende wifi kapat aç yapmak zorunda kaliyorum... Sizdeki mesh durumu geçişler nasil

• başlıkta modem yazıyor ama linkte modem yazılmamış, vdsl modem olarak kullanılıuyor mu??
  • muratberk kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz geçiş yapıyor hissetmiyorum bile. Alt kattan üst kata çıkarken ayni isimli ağa geçiş yapıyor

• tornado34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür cevap için

• sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    tek başına adsl/vdsl modem özelliği yok başlıkta yanlış yazılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Alıntıları Göster
    bence antenleri gömülü olanlar antenlilerden daha iyi. metal plaka kullanılıyor anten yerine içinde hacmi daha büyük oluyor. bende antenli asus var, 10 metre öteye gidince hızı düşüyor, 35 se 20 veriyor, dibine gidince de 32 veriyor. 3+1 ev için ideal değil yani. router desteğiyle kullanmak lazım modemleri büyük evler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

tek başına adsl/vdsl modem özelliği yok başlıkta yanlış yazılmış
    Aslında yanlış değil ilk mesajda modem olarak nasıl kullanıldığına dair link de mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143498795
  • Bu cihazı modeme bağladıktan sonra yeni bir ağ oluşturup bu ağa hız sınırlaması koyabiliyor muyuz? Modem arayüzünde böyle bir özellik maalesef yok. Bu cihazın bu özellikli arayüzü var mı? Yeni modem almaya kalksam 300-400'den aşağı modem yok. Düzgün modem almaya kalksam 700-800 lira bayılmak zorunda kalacağım. Netcut kullanıyorudum o da son zamanlarda sıkıntı yapmaya başladı ücretsiz versiyonunda. Ücretliyi de yıllık 10dolardan 30dolara yükseltmişler.
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Ortalama bi evde tek modem, hele ki hız yavaşsa, yetmiyor hocam bence.

Sipariş verdim ürün gelince yazarım ben de fikir vermesi açısından insanlara

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.