Şimdi Ara

125 nci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Safranbolu/ KARABÜK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
159.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de arkadaşlar aday şöför olarak gittiğinde acemi 1 ay diğerleri 3 ay mı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safranbolujandarma

Bir de arkadaşlar aday şöför olarak gittiğinde acemi 1 ay diğerleri 3 ay mı oluyor.

valla böyle bi haber varsa süper aday şoför gidiyorum hani imtihan falan olacaksa havada karada alırım anahtarları eğitimler ağır deniyor ama bende duydum bunu inşallah doğrudur
  • Kastamonu acemilik sonrasi usta birligim burasi cikti. Usta olarak gittigimizde bizi neler bekler, nasil gecer, yatakhaneler falan hakkinda bilgi verebilecek dedelerden yardim bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

arkadaşlar sülüs'ümü bugün aldım buraya düştüm Şoför adayı olarak ayrıca elimde futbol lisansım ve 2 yıllık üniversite evraklarım var önce yazılanları gördüm moralim bozuldu başka çıkan arkadaşlar varsa görüşelim yada orda yapanlar akıl falan versinlerde zorlanmayalım yaşım 22

Kardes bende buraya düştüm pek iyi bahsetmiyorlar sen aday şoförü olduğunu nerden öğrendin şimdi tertip oluyoruz galiba hadi hayırlısı olsun tertip

• quote:

Orijinalden alıntı: selman3460

quote:

arkadaşlar sülüs'ümü bugün aldım buraya düştüm Şoför adayı olarak ayrıca elimde futbol lisansım ve 2 yıllık üniversite evraklarım var önce yazılanları gördüm moralim bozuldu başka çıkan arkadaşlar varsa görüşelim yada orda yapanlar akıl falan versinlerde zorlanmayalım yaşım 22

Kardes bende buraya düştüm pek iyi bahsetmiyorlar sen aday şoförü olduğunu nerden öğrendin şimdi tertip oluyoruz galiba hadi hayırlısı olsun tertip

sülüs ü aldığımda açık olarak aldım orda görevim yazıyor sonra askeriyedeki kadın zarfladı aynen tertip sen nerden geliyosun benim izmir 14 ünde birliğe katılım tarihi 1 gün yol vermişler

• quote:

quote:

quote:

sülüs ü aldığımda açık olarak aldım orda görevim yazıyor sonra askeriyedeki kadın zarfladı aynen tertip sen nerden geliyosun benim izmir 14 ünde birliğe katılım tarihi 1 gün yol vermişler

Memleket tokat ama istanbuldan geliyorum burada mal dağıtım şoförüyüm bakalım hayırlısı söyle forumu okuyum dedim de valla baya hareketli yermis hani yattık geldik diyorlar ya hiç canımız sıkılmayacak Ayvayi yedik ya la tertip

• quote:

quote:

quote:

quote:

Memleket tokat ama istanbuldan geliyorum burada mal dağıtım şoförüyüm bakalım hayırlısı söyle forumu okuyum dedim de valla baya hareketli yermis hani yattık geldik diyorlar ya hiç canımız sıkılmayacak Ayvayi yedik ya la tertip

burasını araştırdım özel eğitimli Jandarma yetiştiriyorlarmış acemilik 75 gün ve burdan çıkınca 17 kişilik ekip halinde şoförüyle roketatar cısıyla sniper cisiyle işte mayın dedektörcüsüyle beraber gidiyosun herkes bi eğitim alıp acemilikte olduğun grupla doğuya çıkıyomuşsun bence gayet iyi sonradan başka insanlar tanıcan kaynaşçana tanıdıkla git aynı ekiple 15 ay berabersin inşallah beraber çıkarız tertip aynı yere bu arada mesaj atıyorum facebookumu ekleyiver bi zahmet yada sen at ben eklerim sorun değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

burasını araştırdım özel eğitimli Jandarma yetiştiriyorlarmış acemilik 75 gün ve burdan çıkınca 17 kişilik ekip halinde şoförüyle roketatar cısıyla sniper cisiyle işte mayın dedektörcüsüyle beraber gidiyosun herkes bi eğitim alıp acemilikte olduğun grupla doğuya çıkıyomuşsun bence gayet iyi sonradan başka insanlar tanıcan kaynaşçana tanıdıkla git aynı ekiple 15 ay berabersin inşallah beraber çıkarız tertip aynı yere bu arada mesaj atıyorum facebookumu ekleyiver bi zahmet yada sen at ben eklerim sorun değil

Acemi birliğinde ki arkadaslarla mi dedin bu süpermis bak çünkü aynı zorluğu ve aynı ekmeği paylaştığın insanlarla valla süper o zaman üstümüz de ciddi ve hoş sorumluluk olucak birimizin hatasi hepimizin hatası birimizin başarısı hepimizin başarısı ekip işi hayırlısı olur inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: bornovahmed

erci izmirin neresinden,safronbolu bizi bekliyo :D

Kardes sende mi Safranbolu ya düştün

• quote:

Orijinalden alıntı: bornovahmed

evet kardeş malesefmi desem ne desem bilemiyorum karmarışık ruh halleri içindeyim bian önce gelsin geçsin şu 15ay cık :))

Aslında haklısın malesef konusunda hani derler ya mantığın bittiği yerde askerlik başlar diye orası işte can sıkıyor ne kadar bilginiz beceriniz vs gibi bir birikim olsada mantık yok ama vatan borcu en kisa vakitte yapmak lazım hayırlısı inşallah aynı bölüme düşeriz hayırlı olsun tekrar dan

• Bende Ankara'dan katılıcam. 14 Ağustos'ta teslim olucam. Pek güzel bir yer değil sanırım. Arkadaşım kısa dönem olarak orada yapmış söylediğine göre yemekhane ve banyo gayet iyiymiş. Aşçı dışardan geliyormuş. Temiz olduğu söyleniyor. Vakit daraldı ya laaa

Görüşmek üzereee

• quote:

Orijinalden alıntı: safranbolupolat

Bende Ankara'dan katılıcam. 14 Ağustos'ta teslim olucam. Pek güzel bir yer değil sanırım. Arkadaşım kısa dönem olarak orada yapmış söylediğine göre yemekhane ve banyo gayet iyiymiş. Aşçı dışardan geliyormuş. Temiz olduğu söyleniyor. Vakit daraldı ya laaa

Görüşmek üzereee

Kardes bende inşallah 14. De teslim olacam görüşürüz inşallah

• beyler 93/4 gidiyorum bende 7 kasımda birliğe katılıcam heralde eğer gelen varsa bana ulaşsın beraber gireriz birliğe kollayalım birbirimizi - yorumlara göre full eğitim sıkı biyer galiba allah yardımcımız olsun inşallah çok sıkıntı çekmeyiz.

https://www.facebook.com/yagizbir?ref=tn_tnmn facebooktan bana ulaşabilirsiniz
  • yagiz.bie Y kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende 7 kasımda birliğe katılacağım. 93/4 olarak kuşadasından geleceğim. Engelim var ekle beni
    @yagiz.biehttps://www.facebook.com/MuraT.Cls
  • 125. JANDARMA EĞT. A.K.LIĞ KARABUK/SAFRANBOLU
    07.11.2013 Hadi Hayırlısı :)
    https://www.facebook.com/gokhan332
  • slm Arkadaslar bende 93/4 olarak SAFRANBOLU 125 J.EĞT.A.K.LIĞ/SAFRANBOLU ya düştüm DAHA ÖNCEKİ ARKADASLARDAN YERLE İLGİLİ İYİ BİRSEY OKUMADIM İNŞ. İYİ BİR YERDİR KASIMIN 5 İNDE YOLA CIKACAGIM İSTANBULDAN GİDECEK ARKADASLAR VARSA empty_dream.1308@hotmail.com faceden de ekleyebilirsiniz
  • SAFRANBOLU 125 J.EĞT.A.K.LIĞ/SAFRANBOLU

https://www.facebook.com/caner.ikto

ekleyin kasım 5 inde yoldayım...
  • Bende 93/4 Kalkıyorum edirne den istanbula geçicem ordan da Karabük/safranbolu 8 kasımda teslim olmam gerek 7 sinde yola cıkıcam aynı tarihte gidecek arkdşlar varsa face den eklesinler istanbulda buluşuruz yada safrolboluda beraber gireriz destek oluruzhttps://www.facebook.com/VOLKANNN1?ref=tn_tnmn
  • Arkadaşlar benimde usta birliğim burası.
  • 349. KSD olarak hem acemilik hem usta birligini yaptim.
    Sorulari olan varsa elimizden geldigince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 25 Ekim 2013; 22:11:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.