Şimdi Ara

125 nci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Safranbolu/ KARABÜK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
159.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • askeri inzibatlar otogarda bekliyor.eğer onlara yakalanırsanız askeri servise bindirip alaya götürüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

quote:

Orijinalden alıntı: hidayet güneşi

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

burası hakkında bilgisi olan yada yapmış olan varmı?

Acemi birliğimi orada yaptım jandarma özel asayiş timi yetiştiriyorlar komando eğitimine en yakın eğitimi veriyorlar.Genelde tehlikeli bölgelere gönderiyorlar.biz çok şanslıydık urfanın bir köyünde dış karakolda görev yaptık terör sıkıntısı yoktu.eğer meslekçi olarak seCilmezsen batı tarafına gidemezsin.

kardeşim sen sanırım uzun dönem er gitmişin, bizim bundan sonra gideceğimiz yerde belli, evet safranboluya gidenler jandarma olarak eğitiliyorlar ama,

birde otogarda bekleme işi doğru inzibatın, küçük bir yer ve otogar, sabah inecekler otobüs safranbolu otogara girince kalanların hepsi asker olucak normal zamanda 5-6 kişi inecek kalırdı ama otobüs full asker olacaktır firmalara bakıyorumda koltukların hepsi erkek ve ek seferlerde bile yer kalmamış,, artık şöföre söyleyip yolda inmeyi deneyin dicem ama kalabalık bir iniş olabilir.. üniversite öğrencisiyim diyip yolda üniversitenin kenarında inebilirsiniz.. karabük terminalini geçebilirseniz otobüste kalıp..

evet uzun dönem yaptım benim söylediklerim uzun dönem askerler için belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın

• Bende gidiyorum arkadaslar acemilik safranbolu usta sinop hayirlisi olsn

• mrb arkadaşlar benimde SAFRANBOLU 125'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/KARABÜK çıktı ustalıkta aynı yerde göztepeli kardeşlerime ve bütün devrelerime hayırlı tezkereler. fora_89@hotmail.com tanışmak isteyen ekleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

quote:

Bende Izmir'den cikiyorum, yarin aksamustu otobus, 12'si sabah 7-8 civari sanirim Safranbolu'da olurum.

Iceri girdik mi birbirimizi hayatta bulamayiz gibi geliyor, onceden oralarda beraber bulusup, iceriye oyle girmek daha iyi olur gibi.

@steinbeck0635 @eXPLoSioN26

Disarda gorusme isi de zor, aksam 4te safranboluda olucam. Ordan daha askeriyeye gidicem falan 4:30'u bulur gibi. Sen sabah orda olcaksin o yuzden gorusemeyiz tertip

Anladim dostum, sen gec saatlerde olacakmissin, gerci bende sabah oralarda olacagim ama kacta birlige teslim olurum bilmiyorum. :)

otogarda bekliyorlar boşuna heveslenmeyin

sabah 7 gibi otobus safranbolu'da olur, aksam 17'ye kadar vaktim yok mu?

http://www.jandarma.tsk.tr/tanitim/Egt_Kligi_tanitim_metinleri/12)%20125'%C4%B0NC%C4%B0%20J.E%C4%9ET.A.K.LI%C4%9EI%20(SAFRANBOLU).htm

bunu buldum tertip bakmadıysanız inceleyin biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende Izmir'den cikiyorum, yarin aksamustu otobus, 12'si sabah 7-8 civari sanirim Safranbolu'da olurum.

Iceri girdik mi birbirimizi hayatta bulamayiz gibi geliyor, onceden oralarda beraber bulusup, iceriye oyle girmek daha iyi olur gibi.

Disarda gorusme isi de zor, aksam 4te safranboluda olucam. Ordan daha askeriyeye gidicem falan 4:30'u bulur gibi. Sen sabah orda olcaksin o yuzden gorusemeyiz tertip

Anladim dostum, sen gec saatlerde olacakmissin, gerci bende sabah oralarda olacagim ama kacta birlige teslim olurum bilmiyorum. :)

http://www.jandarma.tsk.tr/tanitim/Egt_Kligi_tanitim_metinleri/12)%20125'%C4%B0NC%C4%B0%20J.E%C4%9ET.A.K.LI%C4%9EI%20(SAFRANBOLU).htm

Sagolasin dostum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: forzagöztepe

mrb arkadaşlar benimde SAFRANBOLU 125'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/KARABÜK çıktı ustalıkta aynı yerde göztepeli kardeşlerime ve bütün devrelerime hayırlı tezkereler. fora_89@hotmail.com tanışmak isteyen ekleyebilir.

Selam dostum, Guzelyali'dan, sen?
  • S.a tertipler... Çarşamba sabah ankaradan ya metro yada kamil koçtan 9.30' bileti alacağım. Aynı otobüste olacak arkadaslar varsa tanışırız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sagolasin dostum. :)

çok da söyledikleri kadar kötü biryer gibi durmuyor dimi tertip? internet kafesi bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: fevziçakmak

S.a tertipler... Çarşamba sabah ankaradan ya metro yada kamil koçtan 9.30' bileti alacağım. Aynı otobüste olacak arkadaslar varsa tanışırız

torbalıdan dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forzagöztepe

mrb arkadaşlar benimde SAFRANBOLU 125'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/KARABÜK çıktı ustalıkta aynı yerde göztepeli kardeşlerime ve bütün devrelerime hayırlı tezkereler. fora_89@hotmail.com tanışmak isteyen ekleyebilir.

Selam dostum, Guzelyali'dan, sen?

torbalıdan dostum
  • Bende ankaradan gecicem safranboluya carsamba sabahi 9 bucuk arabasina yerimi ayirtirdm kamil koctan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

burası hakkında bilgisi olan yada yapmış olan varmı?

Acemi birliğimi orada yaptım jandarma özel asayiş timi yetiştiriyorlar komando eğitimine en yakın eğitimi veriyorlar.Genelde tehlikeli bölgelere gönderiyorlar.biz çok şanslıydık urfanın bir köyünde dış karakolda görev yaptık terör sıkıntısı yoktu.eğer meslekçi olarak seCilmezsen batı tarafına gidemezsin.

höh be kardeşim 2 sene olucak yapıp geleli :D dasdssdsdssdsdda genede saol
  • 17 mayista bitti ama hic bir donanim forumlu ile tanisamadan yaptik geldik. :)
  • Burası insanlığın bittiği bir yer yıl 2013 ben 2007de ordaydım bazen rüyamda görüyorumda; en kötü kabusum oluyor. Korkmayın başa geldimi çekiliyor. İnşallah başka yerlere çıkar diyelim ben meslekçi Ankaraya geldim oda bir şans ama 30günde 8kilo verdim;) Rabbim şimdiden kolaylıklar versin.
  • quote:

17 mayista bitti ama hic bir donanim forumlu ile tanisamadan yaptik geldik. :)

vay tertip orda buluruz birbirimizi görürüz dedik 310 kişi olarak gideceğimizi düşünemedik hele o içtimalarda dün konuştuğum adamı bulamıyodum birbirimizi nasıl bulacaktık

ben 8.bölükte en üstteki yatakhanedeydim, aynı koğuşa düşmediğimiz kesin
  • quote:

quote:

17 mayista bitti ama hic bir donanim forumlu ile tanisamadan yaptik geldik. :)

vay tertip orda buluruz birbirimizi görürüz dedik 310 kişi olarak gideceğimizi düşünemedik hele o içtimalarda dün konuştuğum adamı bulamıyodum birbirimizi nasıl bulacaktık

ben 8.bölükte en üstteki yatakhanedeydim, aynı koğuşa düşmediğimiz kesin

Aynen tertip 310 kisi. :)

Benimde 5-2 kogustaydim acemilikte, zemin kat sol kisimda kaliyorduk, siz sag kisimdaydiniz.

Usta birligi neresiydi senin?

• quote:

Orijinalden alıntı: pascha38

Burası insanlığın bittiği bir yer yıl 2013 ben 2007de ordaydım bazen rüyamda görüyorumda; en kötü kabusum oluyor. Korkmayın başa geldimi çekiliyor. İnşallah başka yerlere çıkar diyelim ben meslekçi Ankaraya geldim oda bir şans ama 30günde 8kilo verdim;) Rabbim şimdiden kolaylıklar versin.

5 haftada 12 kilo verdim 125. alay'da :)
  • arkadaşlar sülüs'ümü bugün aldım buraya düştüm Şoför adayı olarak ayrıca elimde futbol lisansım ve 2 yıllık üniversite evraklarım var önce yazılanları gördüm moralim bozuldu başka çıkan arkadaşlar varsa görüşelim yada orda yapanlar akıl falan versinlerde zorlanmayalım yaşım 22
  • Bugün e devlet den baktım. Safranbolu Jandarma yazıyordu sadece,aday şöför yada neci olarak gideceğin sülüs de mi yazıyor arkadaşlar. Bir de eskisi kadar hala kötü bir yermiymiş burası.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.