Şimdi Ara

125 bine bmw 1 mi golf mu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
17.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 1453since

Peki bir pişmanlığınız var mı yada ıyı ki geçmişim diyormusunuz
    Eskiye pişmanlığım yok, zaten bunu da yakında satarım. Keşke 3.20 d alsaydım dediğim oluyor çünkü HB araçtannsıkıldım, artık sedana geçmenin vakti geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1453since 1 kullanıcısına yanıt
    Bende dolu

Golften bmw 1.18i 1.6 136 one edition donanıma geçtim. Tek söyleyeceğim genişlik arıyorsan gelme. Çok keyifli bir araç. 1 serisi sürmemiş insanlar yorum yapmayı çok seviyor. Bundan sonra ki araçlarım 3-4-5 serisi şeklinde olacak. Çünkü araba surmuyormusuz alırsan yorumlarını bekleriz. Kazasız belasız sürüşler

• C segmenti HB’nin her anlamda referans arabası Golf’tür.1 serisinin sadece zf şanzımanı ve sportifliği üstün geri kalan herşey Bmw’ye yakışmayacak şekilde.Bu dsg kötü demek değil bana göre zf 1. dsg 2.gelir.A3,1 serisi gibi arabaları alınca gerçekten Bmw,Audi almış olmuyorsunuz.Sadece sıradan bir arabanın üstündeki markaya para veriyorsunuz.Bmw alacağım diye çok büyük bir beklentiniz olmasın.

• 1 serisi yeni polo ile kıyaslama yapılır

• İç mekan malzeme kalitesi, iç hacim, konfor konuları ön plandaysa konu tartışmaya açıktır. Fakat benim gibi 30 yaşında bekar bir mühendisseniz ve bu konular ön planda değilse, konu tartışmaya net olarak kapalıdır.

2017 118i m sport shadow edition sahibi (daha önce golf ve passat sahibi olmus ve aileden f10 kasayı sürekli kullanan biri) olarak; benim için sürüş dinamiği önemli ve bu konuda da BMW'yi ancak başka bir BMW yenebilir.

+ En önemli fark; sürüşe dair opsiyon seçeneklerinin olduğu tek marka BMW dir.
    + M sport koltuklar A3-A serisi-golf teki benzerlerinden üstün.
    + M sport kaliper ve disk için muazzam frenleme
    + 3 silindir motorun ara hızlanmaları ve üst devirlerde sesi güzel
    + 245/35R18 arka ve 225/40R18 ön lastiklerle muazzam ötesi yol tutuş, virajlı yollara girin ve keyfinize bakın.
    + Arkadan itiş (yada çekiş) başlı başına tercih sebebi
    + Motorun mümkün olan en geriye yerleştirilmesi ve uzun burun yapısı ile ağırlık dağılımının %50-50 olması.

Gerçek bmw gerçek mercedes gerçek hyundai'yi boşverin, gidip elinize alıp sürüp deneyin. Gerçek olan sizin neler düşündüğünüz hissettiğiniz.

tek hedef M140i

falan filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deus-ex -- 30 Aralık 2018; 13:43:43 >

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    Alakası yok, hatta F20 artık gemi boyutlarına yaklaşmış 5 serisinden daha bile fazla BMWdir. Son yıllarda imajı herhangi bir lüks markaya evrilse bile BMW'nin temel değerleri Mercedes gibi değildir. A serisi alınca evet "Mercedes" imajını temsil eden o konforu-yalıtımı veya genişliği, tam olarak o yüksek kaliteyi alamayabilirsin ama 1 serisi alırsan BMW tipi sürüş dinamiklerini eksiksiz alıyorsun. Hatta 1 serisinin altyapısı 3 ve 5 serileri ile aynı kökenden geldiği için doğrudan sporsedan Rwd platformuna geçiş yapıyorsun.

BMW demek masajlı koltuk, vakumlu kapı 5 metrelik gövde demek değildir, Rwd aktarmanın merkezde olduğu "sürüş keyfi" mottosu var markanın ve aracın bunu ne derecede verebildiği ne kadar BMW olduğunu belirleyebilir. Mını altyapılı 2 serisi active tourer veya yeni gelen 1 serisi desen eyvallah, bunlar logo otomobilleri. F20 kesinlikle böyle değil, 2 serisi F22 coupe ile birebir aynı altyapıda zaten, arabanın bir "BMWlik" problemi yaşaması temelinden ötürü mümkün değil.

• Zedef şağdıman abi✔️

• Zedef şağdıman abi✔️

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.