Şimdi Ara

125 bine bmw 1 mi golf mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
17.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müsait olduğun zaman gel, bakalım 116i gerçekten 136 gibi mi gidiyor. Ne 520d ler geldi geçti, ne sciroccolar ne civic rs ler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golfe 126 bin olmaz. Yazik gunah. Pazarlik yapin biraz 150ye birakirlar size

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
  • Ben sedan arabadan hoşlanmıyorum. E ne alayım ozaman? Biri. Çakma. Mercedes öbürü çakma bmw?

Saçma sapan yorumları bırakın

• quote:

Orijinalden alıntı: kayra39

Müsait olduğun zaman gel, bakalım 116i gerçekten 136 gibi mi gidiyor. Ne 520d ler geldi geçti, ne sciroccolar ne civic rs ler.

Geldi geçti derken, yanınızdan geçip gittiler değil mi hocam ?

• premium arabayla nasıl sıradan alt sınıf araba kıyaslanır anlamıyom

bmw binmemiş arkadaşlar için golf kaliteli gibi geliyo ama o adam bi bmw audi binse "golf araba değilmiş be" der
  • BMW'nin sirf logosu premium, icine bindiz mi ? valla BMW ic dizayni hala 90'li yillardan kalma, dis tasarimi da rakiplerinin cok gerisinde. ben BMW 5 serisi alti hicbir araca binmem sahsen malzeme kalitesi ve ic tasarimi cok vasat, hala eski 30 cm el freni ile geliyor. bu kadar para verip caaarttt diye elfreni cekmek komik oluyor. simdi kimse yanliyacagim o yuzden lazim demesin... bir iki apaci icin binlerce satan bir arabaya bu el frenini koymak zulumdur.. donanim desen donanimda yok.. eskiden cruse kontrol bile gelmiyordu.. bu karsilasirilanda var mi bilmiyorum..

golfe gelirsem ilk once ben fiyat performans veren her urunu severim Vw bu konudaki en kotu firmalardandir.. donanim vermez vs vs.. ama illa golf ile 1 serisi kiyaslanacaksa yeni golf tam anlamiyla muhtesem olmus tasarim acisindan 1 serisinin icinden gecer.. ozellikle Highline donanimi ile gelen dijital ekran ve gosterge muhtesem araba adeta premium dedirtiyor malzeme kalitesi vs cok guzel..

ben bu karsilastirmada acik ara Golf derim..

• lojistisyen kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Geldi geçti derken, yanınızdan geçip gittiler değil mi hocam ?

Ahahah kaşınıyorsunuz galiba :) aracınızla beraber beklerim çay içmeye :) istediğiniz cevap buysa evet geçen park halindeyken bisiklette geçti beni çok onurum kırıldı :) bmw alınca siz de bmw yi kötülemeyi bırakırsınız, aracı daha önce kullanmadığınızı anladım.

• kayra39 kullanıcısına yanıt
    He gardaş sorma, uzun yoldayım, sırtıma da bir kaşıntı girdi gel hele...

Çay içmeye gelirim de benim emektar cruze ne yapsın senin zalim arabana karşı...

Bir aracı eleştirmek için sahip mi olmak gerekiyor? Kurtulun bu kafadan bence.

• Premium denen Bmw 1 de hayalet ekran yok, ama premium olmayan Golf' de hayalet ekran standart. Premium olanda kol kadar el freni var, premium olmayanda elektrikli el freni ve autohold var vs. Kimse bana Bmw 1 premium yeeeaaaa naraları atmasın. Millet yanlamaktan bahsetmiş...Apaçiler gibi, trafik magandaları gibi yan atacağım diye kıç kadar arabaya, çakma premium a o parayı vermem. Neymis 50/50 ağırlık dağılımı varmış. Spor araba mı yahu bu ? 200 le viraj kasacak halimiz yok. Altı üstü 1.5 3 silindirli 136 hp araba yani. Bu özellikler kompakt c segmenti icin öncelikli özellikler değil. Golf, 1 serisinden, daha rafine, daha sessiz, daha kaliteli, daha donanımlı, daha konforlu, 150 hp olanı da 1.18' den daha hızlı. Simdi ben niye gidip 1 serisi alayım ?

• Automobile Critic A kullanıcısına yanıt
    Yaw he he ...

1 serisi de bir kaliteli bir kaliteli...

Sanırsın rolls royce..

• Genelde yorum yazanlar BMW hiç sahibi olmamış,

Olanlar da 85 model BMW sahibi olmuş.

Bir kere BMW'nin hakiki taş gibi şanzımanı Golf'ü satın alır

DSG arızası TDI hilesi BMW sorunu mu ?

Joystick şeklindeki uçak uçuş kolu gibi Vites kolu Golf'ü ikiye katlar

BMW ruhu ayrı, VAG VAG ruhu ayrı

BMW 1 serisi ile A3 kıyaslanır

Golf = alt sınıf avam kamarası kenar mahalle halk arabası

Audi A3 BMW 1 Mercedes A = Üst sınıf Premium hakiki elegant elit kesim arabası

Golf'e 120 bin TL veren zihniyeti vicdanınıza bırakıyorum

• BMW'de el freni var, golfteki gibi ekran da yok, o yüzden 150 bin liraya elbette golf almalıyız çünkü das auto.
  • quote:

Hahaha akşam akşam gülme geldi . 5.20d diyor , civic rs diyor , hala gülüyorum

• Bmw 1 serisi, benim gözümde zengin babanın üniversiteyi kazanan oğluna hediye olarak aldığı şekilsiz bir otomobil.Sürüş dinamiği ve şanzımanı dışında Golfle kıyaslamam bile.

• troll yeni hesap almış anlaşılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Premium denen Bmw 1 de hayalet ekran yok, ama premium olmayan Golf' de hayalet ekran standart. Premium olanda kol kadar el freni var, premium olmayanda elektrikli el freni ve autohold var vs. Kimse bana Bmw 1 premium yeeeaaaa naraları atmasın. Millet yanlamaktan bahsetmiş...Apaçiler gibi, trafik magandaları gibi yan atacağım diye kıç kadar arabaya, çakma premium a o parayı vermem. Neymis 50/50 ağırlık dağılımı varmış. Spor araba mı yahu bu ? 200 le viraj kasacak halimiz yok. Altı üstü 1.5 3 silindirli 136 hp araba yani. Bu özellikler kompakt c segmenti icin öncelikli özellikler değil. Golf, 1 serisinden, daha rafine, daha sessiz, daha kaliteli, daha donanımlı, daha konforlu, 150 hp olanı da 1.18' den daha hızlı. Simdi ben niye gidip 1 serisi alayım ?

O zaman Pejo 3008, prestij konusunda D segmentine bile 5 tokat atar. Hayaletse hayalet, donanımsa donanım. :) Aynı mantıkla Tiguan'ıda katlar. Ama 1 serisinin çokta iyi araba olmadığı konusuna katılrım. A seriside bence öyle. Aralarında iş yapacak bir tek A3 var gibi duruyor.

• Gorod kullanıcısına yanıt
    Hocam aslinda ayni seyi soyluyoruz. Peugeot Vw gibi normal markalar hayalet gosterge koyarken araclarina, Bmw premium bir markayken 1 ve 3 serisine bunlari koymuyor nedense. Bu nedenle boyle premiumluk olmaz demek istiyorum. Premium markalar her zaman teknolojide öncü olmalı.

• Ben 1.4 tsi dsg aldım bir de yazılım çaktırdım hepsinin içinden geçiyorsun otobanda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.