Şimdi Ara

125+ aşağısı yapan yok mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki netlere bakılırsa tr-mat-fen 35 aşağısı yapan yok 3-4-5 apotemide falan hayır hadi onları anlarım da sosyalden nasıl 34-35 yapıyorsunuz ya felsefeden falan da mı kaçırmıyorsunuz böyle giderse bu sene daha fena yığılma olacak

• normaldir , çok mezun var bu sene ve çoğu da başarılı . tabi forumdaki herkes doğru söylemiyor ama doğru söyleyenler çoğunlukta
  • Yalan yalan yalan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gelişim Üniversitesi denemesi sonuçları açıklandı herkes güya 125+ yapıyordu, forumda sonuç fotoğrafını atan bir kişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disenchantment -- 26 Şubat 2017; 23:20:21 >
  • Neden bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum, forumdaki çoğu kişi en verimli çalışma yöntemleriyle çalışıyor. Millet saçma sapan yayınlarla zaman kaybederken forumdakiler en iyisini çözüp geçiyor. Bu forum Türkiye ortalamasının çok çok üstünde, elbette arada yalan söyleyenler de var ama çoğu gerçek. Bu canınızı sıksın ve daha çok çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dikten inen dikme -- 26 Şubat 2017; 19:41:56 >
  • 155 yapıyorum
  • kardesim burası dh burda her şey gerçek .
    Şaka bir yana hepsinin dogru olmadıgı gerçek ama buraya bakarak yıgılma hesaplanmaz . Hep boyle burası herkes 120+
  • 7/24 forumda her konuya ben 150 net yapiyorum diyen tipler ne ara calisiyor da ne ara deneme cozuyor. Gercek illa vardir da cogunun yalan oldugunu dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 110 falan yapıyorum sınavda 120-125 yapmam lazım hedeflere göre ama olmicak sanırım :D
  • 85 90 yapıyorum Allaha şükür yetiyor

• Bende 110 yapıyorum hedef 40 k
  • Büyük ihtimal gelir hocam, tebrikler. Hedef hangi bölüm?

• Bende 110 yapiyorum max 123 küsür gördüm .

Zor olunca 102 105 falan geliyor.

Dh gibi bi yerde ygs lys forumunu bilen kişi ya gercekten cok icli dislidir kitap defterle ya da baska bisey icin kaydolmustur sonradan burayi kesfetmistir. Ben ikinciyim mesela..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoktorPilot kullanıcısına yanıt
    Ege veya iyte bilg müh.
  • İyiymiş hocam, hakkında hayırlısı olsun

• Bende 100 yapıyorum hedef 15k zor ama

Sizin nedir netleriniz ne durumda , teşekkürler
  • Ben de 20k falan istiyorum. 120-130 değişiyor.

• Trolleri saymazasak dh ahalisi zekidir çaliskandir dostum he bide yarisi da mezundur ondan olsa gerekbosver çalismaya devam moralinizi hiçbir şey bozmasin.

17 18 sosyal yapıyorum sosyal yapsam 120 benimkide oluyo aslında
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.