Şimdi Ara

123123123

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhylar -- 8 Kasım 2014; 0:59:11 >

• Bendede aynı sorun var arkadaşım
  • Kendimi görür gibi oldumBak bizim Eczaneci bir ablanın 3 oğluda aynen bizim gibiymiş ve bir ilaç kullandırmış çocuklarının 3 üde düzelmiş İlaç minimum 60 günde iyileştiriyormuş.. Bende gittim aldım 5 kutu o ilaçlardan bu pazartesi başladım ve hafif hafif rahatlama seziyorum inşallah 60 gün sonra dediği gibi papağan gibi olucazİlaç ise bu resimde görüldüğü üzere TOFRANİL fiyatıda şaka gibi 1.90 TL > 1 milyon 900 bin lira ayrıca reçetesizde satılıyor

123123123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalomeira -- 15 Nisan 2009; 0:54:19 >

• özgüvenim bi aralar tamdı
    oda üniversiteyi kazandığım sıralardı
    şimdi yeniden yavaş yavaş azalmaya başladı
    +
    call of juarez de kızıldereli efendinin teki
    korkularından kaçarsan onlar seni yok eder demişti onlarla yüzleş demişti

bide onu uygulayak bakalım
  • rahat olmak gerek en önemlisi bu.
  • birkaç defa dayak yersen açılırsın.Sen kibarlık hastalığına tutulmuşsun.birkaç sert rüzgar yersen güçlenirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozzy

birkaç defa dayak yersen açılırsın.Sen kibarlık hastalığına tutulmuşsun.birkaç sert rüzgar yersen güçlenirsin.

hayatımda hiç yumruk yemedim
  • arkadaşlar herşey insanın kendi içinde ilaçtır falandır aramayın kimsedende bir destek beklemeyin gelmeyecektir size düşen tüm düşüncelerinizi bloke edip takıldığınız konuların üstüne gidin , hani deli cesareti derler ya o misal ne sizi sıkıyorsa ne sizi rahatsız ediyorsa kırın kafayı üzerine gidin bir kaç denemeden sonra olayın içini çözmüş olacaksınız tek mesele herkesin iki bacağı iki yumurtalığı olduğunu unutmamanız
  • quote:

Orjinalden alıntı: müsait biyerde incez

arkadaşlar herşey insanın kendi içinde ilaçtır falandır aramayın kimsedende bir destek beklemeyin gelmeyecektir size düşen tüm düşüncelerinizi bloke edip takıldığınız konuların üstüne gidin , hani deli cesareti derler ya o misal ne sizi sıkıyorsa ne sizi rahatsız ediyorsa kırın kafayı üzerine gidin bir kaç denemeden sonra olayın içini çözmüş olacaksınız tek mesele herkesin iki bacağı iki yumurtalığı olduğunu unutmamanız

• Doktor tavsiyesi ile başladım ve üzerimde rahatlık var son 3 gündeSizde doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.
     123123123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalomeira -- 15 Nisan 2009; 1:02:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalomeira

Doktor tavsiyesi ile başladım ve üzerimde rahatlık var son 3 gündeSizde doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.
    [simage]http://img16.imageshack.us/img16/4959/resim3mie.jpg

bence doğal yolların dışına çıkmayın ve teşvik etmeyin!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müsait biyerde incez -- 15 Nisan 2009; 1:03:56 >
  • babam doktor ilaçları ona bi soruyum
    ama bende ilaçtan yana değilim...
  • quote:

Doktor tavsiyesi ile başladım ve üzerimde rahatlık var son 3 gündeSizde doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.
     123123123

lan yan etkisi olmasın.adam sonra top olmasın?
  • sanki bugün dünyada son gününmüş gibi davran...o ne der şu ne der diye takma kafana..bi de sürekli kalabalık ortamlarda olmaya bak yazın bi işe gir mesela biraz sorumluluk al bişeyleri başarıcana inandır kendini ve başar...çok basit olması önemli değil
  • quote:

quote:

[simage]http://img16.imageshack.us/img16/4959/resim3mie.jpg

bence doğal yolların dışına çıkmayın ve teşvik etmeyin!!!!

>>>>>> MODERN TIP +++++ DOKTORA DANIŞARAK KULLANILIR KENDİ BAŞINA PEK TABİKİ KULLANILMAZBEN GİDİPDE KAFAMDAN ALMADIM Kİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalomeira -- 15 Nisan 2009; 1:07:17 >

• quote:

>>>>>> MODERN TIP +++++ DOKTORA DANIŞARAK KULLANILIR KENDİ BAŞINA PEK TABİKİ KULLANILMAZBEN GİDİPDE KAFAMDAN ALMADIM Kİ

nekadar modern olursa olsun topraktan yetişmiyo bu haplar, kaldıki psikolojiyi hedefleyen ilaçların diğer ilaçlardan daha ağır toksin içerdiği herkesçe bilinir..
  • quote:

quote:

nekadar modern olursa olsun topraktan yetişmiyo bu haplar, kaldıki psikolojiyi hedefleyen ilaçların diğer ilaçlardan daha ağır toksin içerdiği herkesçe bilinir..

İYİ O ZAMAN NASIL KULLANILCAK BU İLLETTEN SÖLEDE UYGULAYALIM. BÜYÜCÜYEMİ GİTMEDİK,HACI HOCALARAMI GİTMEDİK,PSİKOLOĞAMI GİTMEDİK,İRADEMLE KURTULMAYIMI DENEMEDİK HERŞEYİ YAPTIK DAHA NE YAPILABİLİR EN SON BU KALDI BUDA OLMAZSA ARTIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalomeira -- 15 Nisan 2009; 1:12:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: arbuzik

quote:

123123123

geçmiş olsun kestirdinmi yoksa dalga hala yerindemi?

• arkadaşlar benim özgüvenimi ancak alkol getirio yaf 24 saatte çakır kafa dolaşamamki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

quote:

Orjinalden alıntı: arbuzik

quote:

123123123

geçmiş olsun kestirdinmi yoksa dalga hala yerindemi?

off çok pis laf koydun.ben bu utançla yaşayamam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.