Şimdi Ara

120Hz LCD Ekranızı 480Hz TÜP Ekran gibi yapın - SIFIR Motion Blur LCD (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
28
Favori
12.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Su durumda bende AOC 22" FHD ve 60hz lik IPS lcd mi hem masaustunde hemde oyunlarda 120hz yapabilirmiyim , yapilabiliyorsa tam olarak ayarlari nasil olmali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Su durumda bende AOC 22" FHD ve 60hz lik IPS lcd mi hem masaustunde hemde oyunlarda 120hz yapabilirmiyim , yapilabiliyorsa tam olarak ayarlari nasil olmali?

Full hd monitörler değil. 2k monitörler 120 hz yapılabiliypr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD kartlar ile düzgün kullanan var mı?
    VG248QE siparişi verdim.
  • Bir ara HD4850 kullandım 144 hz sorun yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu strobe olayının bir zaman aralığı ayarı var mı? Arka aydınlatmanın görüntünün başında mı sonunda mı tarayacağını belirleyebiliyor musunuz? Gama hatalarının, ayrıca piksel hızlandırma etkilerinin sonucu oluşan ters hayaletlenme ve rtc hatalarının önüne geçmek için pikselin hareketinin tam bittiği anda çakacak şekilde ayarlanabiliyor mu diye aklıma takıldı.
     120Hz LCD Ekranızı 480Hz TÜP Ekran gibi yapın - SIFIR Motion Blur LCD
    Tam olarak böyle bir ayar bekliyordum. Benq'da varmış, cross-talk zamanlaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 15 Eylül 2014; 1:36:11 >

• VG248QE kaça sipariş verdiniz öğrenebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

VG248QE kaça sipariş verdiniz öğrenebilirmiyim?

ben 1120tl ye almıştım.
  • Fiyatlar şimdide aynı. ya şimdi alacağım yada yılbaşına kadar bekleyeceğim.
  • Arkadaşlar bende amazondan sipariş vereceğimde gümrükte takılmıyor anladığım kadarıyla ben komple sistem amazondan alabilir miyim gümrüğe takılmadan?

Çok rica ediyorum amazondan monitör getiren arkadaşlar varsa biri bana bunu özelden biraz anlatabilir mi ? Skype : by_carizma

Bayağı tutuyor en ufak bi yanlışta milyarlar gitmesin :(
  • 120Hz yetmiyor mu onu anlayamadım ben. Niye 480Hz yapalımki. Monitöre birşey olursa senmi ödiyecen parasını
  • rezes kullanıcısına yanıt
    Taner Merhaba;

VG278HR kullanıyorum, Lightboost devreye girdiğinde ışık azalması oluyor tabiiki haliyle fakat renkler çok daha gerçekci ve oyun oynamak daha keyifli oluyor. Lightboost menüsünden parlaklığı artırabiliyorsun fakat çok birşey farketmiyor.
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Ships and sold by Amazon yazısı altındaki ürünleri gümrüğe takılmadan alabilirsin, Amazon varsa gümrük masrafını kredi kartından ürün ile birlikte alıyor ve sana hiçbir işlem yapmak düşmüyor.
  • rezes kullanıcısına yanıt
    ToastyX ve strobelight bu programlarını ikisinide denedim fakat oyunu fullscreen actığımda otomatik lightboostu kapatıyor alttab yaptığımda masaüstüne dönüyorum lightboost acılıyor gene oyuna girince kapanıyor sorun nedendir ? ayarları sıfırladım tekrar yaptım olmadı.

sadece strobelight programında 120 strobed modunda bırakınca yani sadece o ayarı ayarladığımda sorunsuz şekilde çalışıyor. fakat ben 144 ve 120 arasında geçiş yapmak istiyorum herzaman lightboostu kullanmak istemiyorum.
  • taskinfener T kullanıcısına yanıt
    Oyun 144 hz ise lightboostta sadece boostlu 120 hz ve boostsuz 144 hz varsa, oyuna girdiğinde otomatik olarak kapanır. Bunun kapanmamasını istiyorsan lightboost setuptan boostlu olarak 120 hz ve 144 hz i aynı anda kullanılabilir yapmasın. Umarım sorununu doğru anlayıp doğru cevabı vermişimdir.
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Boostlu 144 Hz yapabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Emin değilim şu an monitör yakınlarımda değil. Oyunda kapanmamasını istiyorsan Oyunu 120hzde çalıştırmanı öneririm. Böylece oyuna girdiğinde kapanmaz. Geçişleri yapmak istiyosan ctrl alt + veya ctrl alt - açma ve kapama kısayolları.
    peki %10 olarakmı ayarlıyorum lightboostu ? ışık az gibi arttırırsam response time yükseliyor mu?

Şu resme göre yükseliyor ama kesinlikle farkedebileceğin seviyede değil. Ben en düşükte kullanıyorum Parlaklığı çok geldiği için bana.
    anladım teşekkürler, 144 hz lightboost nasıl yapıcaz peki
    O yapiliyo mu bilmiyorum yarin aksama dogru bakabilirim. Bu arada yapilsa bile 120 kadar performansli olmadigi kalmis aklimda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.