Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

120GB HDD SORUNU????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 120GB HDD SORUNU????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    96 Mesaj
    slmlar..
    kısaca sorunumu anlatayım. ben bir turlu nedenini bulamadım. 120 gb western digital hdd var.ben bunu gecen yaz amerikadan getirdim.ve dolayısıyla burada gecerli garantisi yok!bu yuzden cok tedirginim :(
    hdd yi ilk kurdugumda hicbir soruna rastlamadım.ancak son 2-3 aydır cok buyuk sorunum var. bilgisayarı formatlıyorum ve windows kuruyorum fakat 2 veya 3 üncü seferde bilgisyar acılmamaya baslıyor ve sapıtıyor! bende xp cd sini takıp chkdsk yapıyorum ve ondan sonra acılıyor.bu islemi yaparken bazen hdd bulunamadı diyor tamamen makinayı kapatıyorum ve acıyorum bu sefer duzeliyor yada chkdsk yaparken detaylarda 140 KB lık gibi kucuk bir boyutta bad sector oldugunu soyluyor fakat daha sonra yaptıgımda hicbisey yok diyor! anlamadım gitti....
    servise goturdum onlar yaptılar ancak yine bir hafta sonra tekrar aynı hatayı vermeye basladı.onların soyledigine gore donanım cakısması varmıs ama ben ilk zmanlar gayet iyi kullanıyordum..
    neyse bunun hakkında yardımcı olabilirseniz cok makbule gecer....
    tesekkurler...

|
    |

• Yarbay
    2064 Mesaj
    Norton Disc Doctor diye bir program var. HDD'ler için biçilmiş kaftan diyebilirim. Onunla bi tarattır. Bad Sector varsa oraları mimliyor ve bir daha kullanımına izin vermiyor...
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,208
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.