Şimdi Ara

1200 veya 800 MS pointslik oyun önerisi (Listeyi Yeniledim) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • shank 1 ve 2 nin oyun süresi nedie

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S.E.R.K.4.N-

beyler sizce bf3'üm varken cs almak mantıklı mı xboxa ?

İkisinin oynanış stillleri çok farklı. Önceden CS deneyimin varsa yine aynı CS ama daha göze hoş gelen grafikler (PC için) ile oynuyorsun + eğlencesi yeter. BF3 ise bambaşka bir olay, olmazsa olmazlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

shank 1 ve 2 nin oyun süresi nedie

Katılıyorum arkadaşa,shank 2 nin oyun süresi ne kadar ?

Tek kişilik modda kaç saatlik sürüyor oyun ?

Arkadaşlar minecraft almaktan pek yana değilim,onun için arkadaş lazım xbox live'dan.Oda bende pek yok.
  • Şuan Cs Go var alabilirsin 1200 ms puanı.
  • Şöyle bir up.
  • gta sanandreas var
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXCanTurKXx

gta sanandreas var

Yok,daha yeni bir şeyler istiyorum.
  • Plants vs Zombies i tavsiye etmem.Bi arkadaşımla beraber co op var diye aldık meğer local coop mus.Çok kısa süre idare eder sonrasında sıkılıyorsun zaten

Shank 2 eğer bi arkadaşin yoksa , single i da 30dk kadar sürdüğünden çok fazla alınası bir oyun değil
    Alan Wake A.N. ise benim favorim yani sıkıldıkça açıp horde oynarım , guzeldir.Single ise önce ki oyundan bi bağlantın var ise oynamalısın.

Bastion gerek müzikleri gerek farklı hikaye yapısı ile denemen gereken bir oyun.Uzun sürüyor ancak bir yerden sonra sıkıntı verecek derecede tekrar ediyor..

Bunların dışında @Unortodox 'un verdiği konuda çeşitli incelemeler mevcut oradan da yararlanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXCanTurKXx

gta sanandreas var

Bölge kilidi var onun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Plants vs Zombies i tavsiye etmem.Bi arkadaşımla beraber co op var diye aldık meğer local coop mus.Çok kısa süre idare eder sonrasında sıkılıyorsun zaten

Shank 2 eğer bi arkadaşin yoksa , single i da 30dk kadar sürdüğünden çok fazla alınası bir oyun değil
    Alan Wake A.N. ise benim favorim yani sıkıldıkça açıp horde oynarım , guzeldir.Single ise önce ki oyundan bi bağlantın var ise oynamalısın.

Bastion gerek müzikleri gerek farklı hikaye yapısı ile denemen gereken bir oyun.Uzun sürüyor ancak bir yerden sonra sıkıntı verecek derecede tekrar ediyor..

Bunların dışında @Unortodox 'un verdiği konuda çeşitli incelemeler mevcut oradan da yararlanabilirsin.

Hocam Alan Wake A.N kaç saat sürüyor single,uzunmu baya ?

Horde mod nedir ? 2 kişilik oynanıyormu ?

• MİNECRAFT
  • Bu sıra Deadlight oyununa sardım. Zombi temalı hikayeler hoşuma gidiyor. Zombi severlere tavsiye olunur.
  • deadlight beni de sardı 1,5 saat oynadım daha bitmedi.

i am alive hayal kırıklığı beklediğimi bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.