Şimdi Ara

1200 Adet Karton Bardak 40 TL - 26.10.2016 SON GÜN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
91
Cevap
4
Favori
6.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    düzeltme:

PİŞMANLIK
    Kazık yemek istemiyorsanız ve 2 3 lira için canınızı sıkmak istemiyorsanız uzak durun derim 2 3 fazla verin gördüğünüz ürünü alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevzi17 -- 24 Ekim 2016; 10:36:07 >

Bağlantı: goo.gl/U87Gb3,
  • fevzi17 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siparişiniz yarın sabah kargolanmak için hazırlanmıştır. Bilginize

• Bende aldım site üzerinden alamadım hesap no'su beklemedeyim sabah havalenizi geçerim inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• a101'de 50 tanesi 2,5 TL

• Tanesi kaç kuruşa denk geliyor böyle olunca?

• bl0ck kullanıcısına yanıt
    2.95 bugün a101den aldım.. Hatta markasına baktım roll up aynı satıcı.. Aynı marka ama a101de bile %yüzde 50 daha pahalı! O yüzden fiyat güzel

• 1200 adetle 25-50 taneyi kıyaslamak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

1200 adetle 25-50 taneyi kıyaslamak ?

1200 adet alınca a101 indirim mi yapıyor .

• mtasova kullanıcısına yanıt
    pm üzerinden ulaştırdım bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Tanesi kaç kuruşa denk geliyor böyle olunca?

50 Adetlik paketi 1.41 + Kdv olarak gelmektedir aradaki farkı mukayese edebilirsiniz.

• kaynar suyun karşısında durmak kolay değildir, önüne geleni eritir gider; eğer sallama çay paketleri ve karton bardaklar erimiyorsa bunda bir iş var demektir ve araya bambaşka maddeler girmiştir... Lipton'a bu durumu sormuştum cevap bile veremediler

• ben geçen hafta a101'den 50lik bardagı sanırım 7oz 3 liraya aldım. bu 1 milyoncu diye tabir edilen yerlerde de benzer fiyatlar var 2.5 lira veya 3 lira.

eğer kalitesi güzelse bence güzel firsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Babası karton bardak işine girmiş ve bütün birikimlerini kaybetmek üzere olan birisi olarak söylüyorum;

1) Karton bardak fiyatları çok değişkenlik gösterebilir. Çünkü kağıt kalitesi farklı farklıdır. Kimse karton bardaktan kalite beklemez fakat iyi bir karton bardak sıcak çayı tutarken el yakmaz.

2) Karton bardaklar kanserojen değildir, plastikler kansorejendir(sıcakla temastan dolayı)

3) Arkadaşın kağıt kalitesini bilmiyorum fakat standart bildiğimiz bir kalite olması büyük ihtimal. Kargo dahil fena değil fiyat. 1.200 bardağı 40 TL'ye satmaha çalışıyorsa bu arkadaşım da zor şartlarda ekmeğini kazanmaya çalışıyor ve kimseyi kandırmıyordur eminim. İyi satışlr

Karton bardakları dışı kartondur. İçine kaplanan , sicak sıvı ile esas temas eden maddenin sıcağa dayanıklılık konusu önemlidir.

• Çöp konu

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Haklısınız , herhangi bir kağıda bırakın sıcak suyu normal su koyun sonucu görün. Karton bardağı ayakta tutan içine kaplanan madde. Ve bu maddenin sıcağa dayanıklı , kanserojen salgilamadigini iddia edeni görmedim, duymadım. Varsa belgesi , raporu olan buyursun. İsim gereği sıcağa dayanıklı , içi özel kaplamalı plastik bardak kullanıyorum. Ve karton bardaklardan daha sağlıklı olduğunu biliyorum.

• cordinat C kullanıcısına yanıt
    Ürünleriniz kahve, çay gibi sıcak içecekler de kullanılıyor. Sıcağa dayanıklı bir sertifika veya raporunuz varmı acaba?

• Siz birde üretildiği yerleri görün arkadaşlar.Bizzat bir zamanlar üretiminde çalıştım.Bir daha karton ve plastik bardak kullanmamaya karar verdim.Hic bir denetim yok sağlığa zararlı mı değil mi bir belge dahi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hsnyvz H kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız bardağı paylaşır mısınız?

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Otomat bardağıdır.
    Bu mesaja eklenen görseller:

1200 Adet Karton Bardak 40 TL - 26.10.2016 SON GÜN

• quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Babası karton bardak işine girmiş ve bütün birikimlerini kaybetmek üzere olan birisi olarak söylüyorum;

1) Karton bardak fiyatları çok değişkenlik gösterebilir. Çünkü kağıt kalitesi farklı farklıdır. Kimse karton bardaktan kalite beklemez fakat iyi bir karton bardak sıcak çayı tutarken el yakmaz.

2) Karton bardaklar kanserojen değildir, plastikler kansorejendir(sıcakla temastan dolayı)

3) Arkadaşın kağıt kalitesini bilmiyorum fakat standart bildiğimiz bir kalite olması büyük ihtimal. Kargo dahil fena değil fiyat. 1.200 bardağı 40 TL'ye satmaha çalışıyorsa bu arkadaşım da zor şartlarda ekmeğini kazanmaya çalışıyor ve kimseyi kandırmıyordur eminim. İyi satışlr

Kusura bakmayın hocam ama babanız sanırım bu işi hiç bilmeden girmiş.

1. Karton bardak fiyatları çok değişkenlik gösteriyor doğru. Dünyada sayılı 2-3 firma var. Birisi Stora Enso Finlandiya diğeri ise Georgia Pasific (kanada olması lazımdı) . Bu firmalar en kaliteli kağıt çıkaran firmalar. Tabi bu firmalarda farklı farklı gramajlarda kağıtlar var. 150 gr. başlayıp 225 gr. kadar. Bunu sizin siparişinize göre gönderirler. Kalkıp 150 gr. kağıttan bardak yada çorba kasesi yaparsan elini yakmakla kalmaz bardak 2 büklüm olur. o yüzden duble bardak yaparsın ve astarı yüzünden pahalıya gelir.

2. Karton bardak kanserojen değil demişsiniz. Peki kağıdın içindeki soğan zarı kadar (PE değeri aklımda değil) Polietilen'e ne diyeceksiniz.? Bu polietilen plastik değil mi ?

3. Fiyat konusuna gelirsek. Bizim zamanımızda Çin kağıtları piyasaya girmeye başlamıştı. Çin kağıdı piyasaya girdiğinde baya bir etkilemişti bizi. Patronum zamanı gelince hepsi patlayacak demişti. Çünkü kağıtlar kokuyordu ve gramajları düşüktü. Şimdi onlar patladı sanırım. kaliteli bir bardak (7 oz) en az 185 gr kağıttan olmalı. oz büyüdükçe gramaj artmalı.

Konuyu açan arkadaş market piyasasına göre uygun veriyor. İstoç piyasasına göre pahalı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.