Şimdi Ara

12 yaşında kuzenim ve araba konusunda beni zorlamaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superstreet

quote:

Orijinalden alıntı: endum126

Çocuk benim kafadan.

Araç Bmw ise ayvayı yediniz.

O yaştaki çocuğun altına bisiklet verseniz onu da kasap gibi kullanır.

Abimi mercedesini sürdü, enistemin 520dsinin aynasını kırdı, tamponunu sürttü kac kere canı sağolsun dediler. iphone 4 telefonu var ipadı var dikkatiniz cekerim 12 yasında henüz. arkadaslarında telefon yok daha müsade versek okula arabayla gidip gelecek

O çocuk başına bela olur.

Şiddeti hiç mi hiç sevmem ama abartırsa patlat bir şamar akıllanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çak bir tane ağzına ya 12 yaşında çocuk bu 4-5 olsa çığlık atıp saldırsa neyse de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

Yakında çaktırmadan yedek anahtar bile yaptırır demedi demeyin

benim küçüklüğüm bende yaptırmıştım halada durur

Sen profesyonel takılıyormuşun.

aynen ben çaktırmazdım arabayı kaçırdığım zaman bu herkezin gözü önünde yapıyo daha çaylak

• Hocam çaktirmadan agzini yuzunu dagit 2 kan akit akli basina gelsin hergerenin

• İroniye bayıldım.
  • Normalde çocuğa el kaldırılmaz ama bu çocuk dövülür.Nasıl şımartilmıssa artık ilk önce ebeveynleri dövecen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstreet

quote:

Çocuk benim kafadan.

Araç Bmw ise ayvayı yediniz.

O yaştaki çocuğun altına bisiklet verseniz onu da kasap gibi kullanır.

Abimi mercedesini sürdü, enistemin 520dsinin aynasını kırdı, tamponunu sürttü kac kere canı sağolsun dediler. iphone 4 telefonu var ipadı var dikkatiniz cekerim 12 yasında henüz. arkadaslarında telefon yok daha müsade versek okula arabayla gidip gelecek

hocam özrünüze sığınarak söylüyorum başınıza bela olacak çocuktur. daha 12 yaşında ve böyle ise 15-16sında öttürür sizi. ayrıca 12 yaşında bir çocuğun telefon kullanması göz ve gelişim sağlığı açısından zararlıdır. araba konusuna gelince sevdiğinizden hayır diyemezsiniz biliyorum aynı dert bende de var. bence araba sürdürtmeyin yoksa sürekli sizden bekleyecektir ve gene burada anlattıklarınıza dayanarak söylersek birazda şımarık bir çocuk. sürdürtmem desenizde şımarıklık yüzünden gene isteyecektir sorun çıkartacaktır. ben ve bu forumdaki 90ların sonunda çocuk olan kişiler o canavara dönüşen trafik canavarı reklamı ile büyüdük ve ben hala korkarım o canavara dönüşen adamdan. internetten trafik kazaları ve sonralarında yaşanılanlar ile ilgili bir kaç bilgilendirici video izlet. ciddi olarak izlerse kesinlikle etki edecektir. ciddi izlemesini ise sen sağla

Arabayı çarpsın şu bu olsun önemli değil ama mala gelmezde ya cana gelirse? yaya falan ezerse bu durumlar göz ardı edilmemeli.

ve dayağa karşıyım sen o cocugu döversen emin ol arabana zarar verir. çocuk psikolojisi

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynen ben çaktırmazdım arabayı kaçırdığım zaman bu herkezin gözü önünde yapıyo daha çaylak

Allah anana-babana kolaylık versin.

• Benimde boyle bir yegen var. Araba oyuncak digildir dedim. Konu kapandi. Oyuncaklariyla oynasin.

• quote:

sen gel benim kucağıma otur diyor

• Bu çocukta bendenmiş çok sevdim. Gönder gelsin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benım de basıma boyle bır kac hadıse geldı,gerek yegen tayfalarından olsun gerek komsu cocuklarının araba sevdası olsun,yası da kucuk olup bır turlu durduramamalarına surda dursun,bana rıca da bulunarak revo stage4 A5'e bındırerek kavacık'dan otoban'a baglanıp soluklarını ve benızlerını attırıp bembeyaz sekılde eve getırıyorum şok yemış'e donuyorlar :) ve bır daha arabamı? yok tovbeler olsun,cevaplarını alıyorlar :) keza bazıları da hafta dan haftaya genel de h.sonları bınme ayrıcalıgı yasamak ıcın gazlanıyorlar,ıste sınavını gec alp abın ıle bın gez,ıste su dersını ver bındırtecegız senı,su alan da basarı goster alp abıne soylecegız senı gezdırsın,dıyerekden ıkon abıdesı olduk :) ama bır yer de ıyı,tesvık ıcın bır takım hedef ve amaclar sart,burada da ben gırıyorum devreye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperSantorelli -- 10 Kasım 2013; 17:49:08 >
  • 18 yaşına geldiğinde allah size sabır versin..

bmw'yi beğenmeyecek iphone 5 alacaksınız 5s isteyecek m3 alacaksınız m5 isteyecek iyice doyumsuz olacak :))))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok eskidendi o artık ehliyetim var ozamanlar araba çok yakıyor sanıyolardı sürekli bakıma giriyodu araba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok eskidendi o artık ehliyetim var ozamanlar araba çok yakıyor sanıyolardı sürekli bakıma giriyodu araba

Babana diyecem şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Benimde boyle bir yegen var. Araba oyuncak digildir dedim. Konu kapandi. Oyuncaklariyla oynasin.

/>
  • Valla hocam 14 yaşında kardeşim var canavar gibi kullanıyor iyi öğretmişim .
    Yaş genç olunca çabuk öğreniyor.
    Ben 17sinde öğrenmiştim.

• superstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle vermeyin bende çok küçük yaşlardan beri araba tutkunuyum ve az çok anlarım arabalar konusunda fikir alışverişinde bulunmak için adam ararım kendime ama hiç öyle yanlamak sıfırıda yatmak diye tabir edilen şeylerde gözüm olmadı halanızın oğlunun aklından onlar geçiyor ve onları yapamaz bu açık ve net yaşı daha çok küçük sürdürecekseniz bile trafiğe kapalı bi ortam da gözetiminizde 2. 3. vitesi geçmecek şekilde sürdürün aksi takdirde ortaya kötü şeyler çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diesl -- 10 Kasım 2013; 22:16:09 >
  • Çak ağzına bir tane başka yolu yok çok abartmış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.