Şimdi Ara

12'li Koli Kalemi 2,89 TL - Hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
5
Favori
7.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hocam domuz dediğin site ülkenin bir numaralı sitesi. Düşün bu olay n11 de olacak hele gittigidiyorda olacak. Şimdi bak böyle binlerce muallakta ilan vardır.

Aralık 28'de bkm ile gittigidiyor işlemi yaparken 3d güvenlik aşamasında hata oluştu. Ürün alınmamış ama para hesabımdan çekilmişti.

Ben e ticaret özellikle gittigidiyor konusunda bilinçliyim, binler fiziki satışım var. Ara ara forumdan yardımcı olurum. Abi vermedi adamlar 15.gün alttan girdim üstten çıktım, temsilcinin birini kafaladım o ilgilendi. Yazdığım fişe 13 gün cevap gelmedi "bilgi yok" diye.

1200 lira nakit paramı zar zor aldım. Bildiğim tüm numaraları denedim, başkası olsa hala uğraşıyordu. Gitgidiyor, bunun için bırak çeki özür bile dilemedi.

Hepsiburada olsa ertesi gin hallolurdu. Adamdan 40 liralık ürün alıyosun 1 gün geç kargolandı diye 20 tl hediye çeki veriyor.

Hepsiburadanın hakkını yemeyin, yeri geliyor bende kızıyorum ama hiçbiri tırnağı olamaz. Hızlıal dengiydi battı biz etkilendik. Bu da giderse ülkede e ticaretin tekeri patlar.
  • satıcı hb olsaydı alırdım.

bu adamlar 1 tane gönderir iadeyle uğraştırırlar.
  • 12 koli kalem anladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı hepsiburada olmadığından tek gönderir uğraşır durursunuz.

• kargo oldugu icin bi avantaji yok

• Ben kalemlik firmasından 1 tane kalem aldım 60 kuruşa 24lu göndermişlerdi satıcı gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

Ben kalemlik firmasından 1 tane kalem aldım 60 kuruşa 24lu göndermişlerdi satıcı gayet iyi

Diğer sipariş i iptal edip kalemlik firmasından alacam. Gelirse okula bağışlarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladıgım kadarıyla koli kamemi ile tahta kalemi farklı , bence bu silinmiyor.

• Kargo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertozden M kullanıcısına yanıt
    Kalemlik firması ha?
    geldiyse güle güle kullanın
    domuzdan ne kopartırsan kardır

ama şöyle bir kalemlik satıcısı maceram var

daha 10 gün önce kalemlik satıcısı 17,25 tl.den 12li pilot imza kalemlerini hiç kimselere göndermedi
    1 tane bile göndermedi hepsiburada kalemlik firmasından yana çıktı sitede 1 gün boyunca 126 tl.den 17,25 tl.ye düşen indirimle sattılar sattılar ertesi gün yan çizdiler

ısrar ettim şikayet edeceğim dedim hesabıma 10 tl hediye çeki tanımlayarak geçiştirdiler savuşturdular beceriksizliklerini.
    vaktim olsaydı THHye başvururdum ama onlarda baksanıza 10 tl hediye çekivermişler diyecekti galiba
  • 3-4 kere koli yumurta olarak nasil okudum ya en son inanmayip kalemdir die linke tikladim kalemmiş
  • pupilla79 P kullanıcısına yanıt
    Silinmeye karşı dayanıklı hafif kokulu mürekkep.

tahta kalemi değil ki zaten koliye rahat yazmak için kalın keçeli uçlu bir kalem
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    böyle birşey söz konusu olamaz.
    elinizde mesafeli satış sözleşmesi var.
    teşir edilen ürünün satışından kaçınılamaz.
    talebim ve bilgim olmadan siparişim iptal edilmiş.
    thh şikayet ederken üsteki iki cümleyi yazmanız sizin lehinize sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.
    çek mek işleri boş işler.
    girişimci kadınlar diye birşey yapmış hepsiburada. bu mağazalarla ilgili detay yok sadece bayan adı yazıyor. bunları şikayette nasıl bir yol izlenebilir bilmiyorum ama kanunen nasıl bir işlem uyguluyorlar anlamış değilim. vergi işleri falan.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Hocam domuz dediğin site ülkenin bir numaralı sitesi. Düşün bu olay n11 de olacak hele gittigidiyorda olacak. Şimdi bak böyle binlerce muallakta ilan vardır.

Aralık 28'de bkm ile gittigidiyor işlemi yaparken 3d güvenlik aşamasında hata oluştu. Ürün alınmamış ama para hesabımdan çekilmişti.

Ben e ticaret özellikle gittigidiyor konusunda bilinçliyim, binler fiziki satışım var. Ara ara forumdan yardımcı olurum. Abi vermedi adamlar 15.gün alttan girdim üstten çıktım, temsilcinin birini kafaladım o ilgilendi. Yazdığım fişe 13 gün cevap gelmedi "bilgi yok" diye.

1200 lira nakit paramı zar zor aldım. Bildiğim tüm numaraları denedim, başkası olsa hala uğraşıyordu. Gitgidiyor, bunun için bırak çeki özür bile dilemedi.

Hepsiburada olsa ertesi gin hallolurdu. Adamdan 40 liralık ürün alıyosun 1 gün geç kargolandı diye 20 tl hediye çeki veriyor.

Hepsiburadanın hakkını yemeyin, yeri geliyor bende kızıyorum ama hiçbiri tırnağı olamaz. Hızlıal dengiydi battı biz etkilendik. Bu da giderse ülkede e ticaretin tekeri patlar.

• Macera arayanlar benim okuluma yollayabilir. Tabi tahta kalemi olarak kullanılıyorsa.

• Üzerinde "Permanent" yazan kalemler koli kalemi diye tabir edilen kalemlerdir. Yani yazıları silinmez, kalıcıdır.
    (permanent:kalıcı)
  • kalemlik yorumlarına bakıyorum ,birde avrupa tedarik bakıyorum aynı yorumlar görülüyor ,birinin puanı % 7,5 - diğerinin , % 9,5
    bunca yıllık hb. hala bazı şeyleri düzeltmedi ,aynı ürünü satıyor diye niye aynı yorumlar görünüyor ,böyle saçmalık olur mu ,zaten çoğu olumsuz yorumu yayınlamıyorlar ,birde böyle çorba yapınca daha da karışıyor

yorumlarda 12 li gönderildi yazıyor ama bu fiyata insanın inanası gelmiyor

diğerleri de aynı fiyata sattığına göre ,fiyatlarda yanlışlık yok gibi
  • Resimdeki kalem kalıcı.

Hepsiburada 12'lisine 27 liraya satıyorken bu fiyatta bir iş var..
    http://www.hepsiburada.com/hi-text-marker-yuv-uc-kirmizi-12-li-p-OFISHT830B-K
  • 2 sene oncede boyle yaptılar. bu fıyat 1 tane kalem fiyatı ama 12 lı kutu gonderildi
    Forumca almıstık hatırlayanlar cıkar (satıcı HB)
  • Arkadaşlar bu tip kalemleri ikiye ayırın lütfen;

- Board Marker (Tahta kalemi)
    - Permanent Marker (Kalıcı kalem)

kağıt, koli vb. yerler için permanent yani kalıcı olan kalemler kullanılır.

beyaz tahtaya yazı için ise "board marker" alınmalıdır.

farkları çok basit; biri kalıcı diğer silinebilir.

siz siz olun permanent kalem alıp bir okula hediye etmeyin, destek yerine köstek olmayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.