Şimdi Ara

12. GELENEKSEL FANTEZİ LİGİ DH BASKETBOL 2016/17 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
10
Favori
12.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RccP

ulan ilk kez 1 numara olduk onda da drafti kaçırdık
    neyse takım kötü değil en azından.

arkandan kendisi olsa bu kadar iyi kadro kuramazdı demiş olabilirz ilk turlarda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prince ve williams ı gönder bence ozan. fa,larda onlardan iyi adamlar var şu an. gayet güzel olmuş kadron.
  • Her zamanki gibi orta sıralarda yer bulmuşum ama drafta katılamadım takımım nasıl beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

ulan ilk kez 1 numara olduk onda da drafti kaçırdık
    neyse takım kötü değil en azından.

arkandan kendisi olsa bu kadar iyi kadro kuramazdı demiş olabilirz ilk turlarda :)

haha bende öyle düşündüm şahsen

Samet lig başlasın sallayacağım iki isim onlar malum ilk hafta belli ediyolar kendilerini

• hergün bir oyuncum sakatlanıyor önce J. Randle sezonu kapattı şimdide R. Westbrook 2 aya yakın yok J. Butler sezona daha başlayamadı ve işin ilginç yanı daha sezon başlayalı bir hafta bile olmadı beşiktaştan beter olacam bu gidişle
  • Benim takim hakkinda ne dusunuyosunuz Legendary of Heat

• quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

Benim takim hakkinda ne dusunuyosunuz Legendary of Heat

çok şutör bi takım olmuş 3lük atamayanları dövüyolar heralde takımda 3 lükte ve serbest atışta zirvede olursun
  • quote:

McRoberts ve George yerine Free Agent oyunculardan bakmanı öneriyorum. McRoberts hakkında emin değilim ancak George takımı playofflara kalsa bile bu sezona yetişemeyebilirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

McRoberts ve George yerine Free Agent oyunculardan bakmanı öneriyorum. McRoberts hakkında emin değilim ancak George takımı playofflara kalsa bile bu sezona yetişemeyebilirmiş.

Bi kac yerden bakmistim 2 aya donecek dediler o yuzden zaten NA olan bi oyuncuyla George'u degistirmistim, eger sezonu kapattiysa almam tabi McRoberts'in durumu ne kadar ciddi?

• quote:

quote:

quote:

Bi kac yerden bakmistim 2 aya donecek dediler o yuzden zaten NA olan bi oyuncuyla George'u degistirmistim, eger sezonu kapattiysa almam tabi McRoberts'in durumu ne kadar ciddi?

NBA'de sakatların listelendiği yabancı kaynaklar var. O kaynaklardan kontrol edebilirsin. George şut antremanına çıkmış ama sezonda dönebilecek mi, ne zaman dönecek bu belirsiz diye yazılmış Yahoo Sports'da.

• greenflash kullanıcısına yanıt
    Okuduğum doğru çıktı, Josh McRoberts oyunda şu an
  • Bu sezon geç aklıma geldi, kaçırmışım dolayısıyla ana ligi. Benim gibi dışarıda kalmış ama private league isteyen varsa ve sayımız 10+'yı bulursa lig açabilirim. Beni buradan haberdar ederseniz ya da bana pm gönderirseniz, sayımıza göre harekete geçebilirim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Bu sezon geç aklıma geldi, kaçırmışım dolayısıyla ana ligi. Benim gibi dışarıda kalmış ama private league isteyen varsa ve sayımız 10+'yı bulursa lig açabilirim. Beni buradan haberdar ederseniz ya da bana pm gönderirseniz, sayımıza göre harekete geçebilirim. İyi forumlar.

Beni yaz hemen
  • Arkadaşlar kadromda D.Cousins var ve takas teklifi geldi. PG ihtiyacım vardı ve J.Wall önerilmiş. Siz olsanız bu takasa girer miydiniz?

Kadromdaki diğer centerlar:
    Horford
    Jordan Hill
    Markieff Morris
    Brandan Wright
    Cody Zeller Cha

Kadromdaki PGlar

Derrick Rose Chi - PG >> Bazen oynuyor bazen sakat :D
    Jose Calderon NY - PG >> Sezon başından beri yok :D (Calderon için Wesley Johnson teklif edildi ama biraz daha bekleyelim sakatlığının geçmesini)
    Devin Harris Dal - PG,SG >> eh işte
    Randy Foye Den - PG,SG >> takımdan atmayı düşündüğüm bir isim ama bazen iyi performans sergiliyor
  • quote:

Arkadaşlar kadromda D.Cousins var ve takas teklifi geldi. PG ihtiyacım vardı ve J.Wall önerilmiş. Siz olsanız bu takasa girer miydiniz?

Kadromdaki diğer centerlar:
    Horford
    Jordan Hill
    Markieff Morris
    Brandan Wright
    Cody Zeller Cha

Kadromdaki PGlar

Derrick Rose Chi - PG >> Bazen oynuyor bazen sakat :D
    Jose Calderon NY - PG >> Sezon başından beri yok :D (Calderon için Wesley Johnson teklif edildi ama biraz daha bekleyelim sakatlığının geçmesini)
    Devin Harris Dal - PG,SG >> eh işte
    Randy Foye Den - PG,SG >> takımdan atmayı düşündüğüm bir isim ama bazen iyi performans sergiliyor

girmezdim

Head to head ligde her klasmanda iyi olman yerine gözüne kestirdiklerinde olman daha iyi.Senin kadronla FG garanti.J wall ile asist derrick rose olmadan alamazsın o da olur mu olmaz mı belli değil.Oynayacak çok oyuncun da var poziyonda Wall istatistikleri nedir bilmiyorum ama top kayıplarında 3ortalama tutturur herhalde.

• Takımındaki Centerlar takasa açıktır.Takımınızda sizi top kayıpları ile çıldırtan yeter ulan droplayacağım seni dediğiniz PG-SG pozisyonu oyuncular varsa alabilirim.Takas makül olsun mümkünse

Takım:ShowtimeLakers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 3 Aralık 2014; 9:33:02 >
  • quote:

Takımındaki Centerlar takasa açıktır.Takımınızda sizi top kayıpları ile çıldırtan yeter ulan droplayacağım seni dediğiniz PG-SG pozisyonu oyuncular varsa alabilirim.Takas makül olsun mümkünse

top kaybı istatistiklerinde zirveye oynamak istiyorsun anladığım kadarıyla
  • quote:

quote:

Takımındaki Centerlar takasa açıktır.Takımınızda sizi top kayıpları ile çıldırtan yeter ulan droplayacağım seni dediğiniz PG-SG pozisyonu oyuncular varsa alabilirim.Takas makül olsun mümkünse

top kaybı istatistiklerinde zirveye oynamak istiyorsun anladığım kadarıyla

haha valla şu oyunu oynadım oynayalı sakatlarımın çok olduğu hafta hariç top kayıplarını almadığım hafta olmamıştır

• Farkli bir ligde

Klay+omer : holiday + deng ne dersiniz. Kadrolar asagida. 3 luk fazlaligim var asist lazim :)

Benimki

Dwight Howard (Hou - PF,C)
    2. (19) Klay Thompson (GS - SG,SF)
    3. (54) Kyle Korver (Atl - SG,SF)
    4. (55) Brandon Jennings (Det - PG)
    5. (90) Jeremy Lin (LAL - PG,SG)
    6. (91) Josh Smith (Det - SF,PF)
    7. (126) Omer Asik (NO - PF,C)
    8. (127) Andrew Bogut (GS - C)
    9. (162) Lou Williams (Tor - PG,SG)
    10. (163) Brandon Bass (Bos - PF,C)
    11. (198) Maurice Harkless (Orl - SF)
    12. (199) Caron Butler (Det - SF)
    13. (234) Trevor Booker (Uta - PF)
    14. (235) Derrick Williams (Sac - SF,PF)
    15. (270) Hollis Thompson (Phi - SF,PF)

Rakip

Serge Ibaka (OKC - PF,C)
    2. (23) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
    3. (50) Jrue Holiday (NO - PG)
    4. (59) Ricky Rubio (Min - PG)
    5. (86) Luol Deng (Mia - SF,PF)
    6. (95) Tobias Harris (Orl - SF,PF)
    7. (122) Spencer Hawes (LAC - PF,C)
    8. (131) Dion Waiters (Cle - SG)
    9. (158) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG)
    10. (167) C.J. Miles (Ind - SG,SF)
    11. (194) Patrick Patterson (Tor - PF,C)
    12. (203) Jared Dudley (Mil - SG,SF)
    13. (230) Jeremy Lamb (OKC - SG,SF)
    14. (239) Danny Granger (Mia - SF)
    15. (266) C.J. Watson (Ind - PG)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Center kalmıyor??

Tek Centerlı oyunsa olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.