Şimdi Ara

12 Ay Sabit Fiyat Avantajıyla Taahhütsüz İnternet Netspeed'te (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
9.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nisanda taahütüm bitiyor ev internetimi taşımayı düşünüyorum..

• Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Netbase 16 ve Ultime 200 Fiber'in aylık ve 12 aylık sabit fiyat tarifeleri, kampanya kapsamı dışındadır. Bu tarifelerde peşin ödeme yapmadan aylık ödemelerde 6 ay boyunca sabit fiyat garantisi sunulmaktadır. Teşekkür ederiz.
  • DGrayMan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sizi Netspeed ailesinde görmekten mutluluk duyarız! Dilerseniz bir müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabiliriz. https://www.netspeed.com.tr/basvur

İlginize teşekkür ederiz
  • Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt

Burada da bir nevi cayma bedeli var, eğer aboneliği sonlandırmak isterseniz kullandığınız ay kadar güncel fiyattan faturalandırılıyorsunuz. Diyelim ki 10 ay kullandınız ve internet sağlayıcı size iyi hizmet vermemeye başladı. Üstelik fiyata da iki kere zam yaptı. Bu durumda ne yapacaksınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde 12 aylık peşin ödeme yapıldıysa, kullanılmayan dönem ay veya gün bazlı bölünüp geri iadesi yapılmalı. Eğer güncel fiyat üzerinden kullanılan gün veya ay hesaplanıyorsa; bu bir nevi peşin ödemeli görünümlü taahhütlü gibi olur. Peşin ödemeli hizmet veren firmaların genelinde durum böyle mi bakmak lazım.

Ayrıca sözleşmede yazıyor mu?

Peki kullanılan dönem güncel fiyattan hesaplanıyor ise, mesela 12 ay ödedik 4. ay da geçiş veya iptal yaptık diyelim. O zaman kalan 8 ayında güncel fiyattan hesaplanıp geri iade yapılması lazım. Lazım mı lazım.12 Ay Sabit Fiyat Avantajıyla Taahhütsüz İnternet Netspeed'te 

Ayrıca taahhütsüzde de dolaylı cayma bedeli var. 3 ayı doldurmadan geçiş yapamıyorsun. Ancak iptal edersen. İptal edersen de yeni kur. + akt. ücreti çıkıyor.

Ayrıca portunu da kaybedebilirsin; port vermek borç vermeye de benzemez. 12 Ay Sabit Fiyat Avantajıyla Taahhütsüz İnternet Netspeed'te 

Sıralamam; taahhütsüz, peşin ödemeli, taahhütlü şeklinde olur.

• Merhaba, Şuanda Türk Telekom kullanıyorum. Taahhütüm 15 gün sonra bitiyor. Elimde Türk Telekom dan almış olduğum modem var. Sizin firmanıza geçiş yaptığım taktirde Türk Telekom da almış olduğum modeme herhangi bir şekilde cayma bedeli ödeyecekmiyim ?

• Kullanan arkadaşlardan bilgi rica edebilir miyim? Çünkü böyle bir operatörün varlığını az önce öğrendim.

Hizmeti karadeniz bölgesinde telefon operatörlerinin bile tam anlamıyla çekmediği, anne babamında yaşadığı köyüme almayı düşünüyorum. Mevcutta TT Net var. 120 TL civarında faturam. 1 ay sonra taahhüt bitiyor ve 459TL den yeniden devam edebilirsiniz diyorlar.

Bahsettiğim bölgede fotoğraftaki gibi bir hız ve VDSL var. Yeterli olur mu? Fiber olmasına gerek yok. Ailemle görüntülü görüşme yapmak için kullanıyoruz sadece.

Özellikle kırsal alanda kullananlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

12 Ay Sabit Fiyat Avantajıyla Taahhütsüz İnternet Netspeed'te

• Rakamlar bana yüksek geldi biraz...

• Ne zaman internet stabilliğinden şikayet etmediğimiz bir gün göreceğiz

• Bu firma baska operatöre gecme talebimden vaz gecmek icin bana 6 ay sabit fiyat garantisi vermişti geçen yil Temmuz veya Ağustos ayında. Ben de kabul etmistim, bir ay sonra faturam zamli gelince müşteri hizmetleri ile görüştüm öyle bir uygulamamiz yok dediler. Siz beni arayip bunu soylemistiniz, gorusmeler kayit altina alınmıyor mu bakin dedim, arkadaşlar öyle bir bilgi vermiş olabilir ama böyle bir uygulamamiz yok dediler. Ben de baska bir operatore gecmek icin basvuru yaptim hemen yine aradılar, şöyle yapalim diye baslar başlamaz yemezler dedim ve kabul etmedim. Iyi ki de gecmisim artik ip tv de hic donma yasamiyorum

• Merhaba,
    Bein Connect ve Todd Canlı Yayın Açmama Durumu Var Mı? Comnet illallah Ettirdi. Birçok Canlı Yayın Kanalını Açmıyor . Verdikleri IP Bein Connect VPN Gibi Algılıyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 307kd kullanıcısına yanıt
    Hangi İss Geçtiniz Bende Comnet te Problem Yaşıyorum.

• Mersin(Caretta) kullanıcısına yanıt

Fixnet. Hakikaten hic sorun kalmadi artik

• Güzel

• 307kd kullanıcısına yanıt
    Bein Connect ve Todd Canlı Yayın Özelikle Spor Kanallarını İzlemede Sorun Yok Mu?

Herhangi bir sorun yok. Ip tvlerde iyi calisiyor.

• Paket fiyatları oldukça yüksek. Özellikle kendi alt yapısı da olmadığından daha uygun ücretlerde olmalıydı...

Zerre kadar sorun yaşamıyorum artik. Eskiden hem bein hem iptv aboneligim vardi ama sıkıntı yasadigimdan inat tvden izlerdim artik sadece tod uygulamasi ya da tod.com.tr den izliyorum

• NetspeedDH kullanıcısına yanıt

türkiye,türk telekomun altyapisi oldugu yerde siz zaten internet sagliyamiyorsunuz,reklamda yapsaniz ne anlami varki,birde bu ülkede serbest piyasa demelerine gicik oluyorum,avrupada mesela Hollandada,fiberin alt yapisini (kpn Hollandanin türk telekomu diyebiliriz) dösedi ama ordaki serbest piyasa oldugu icin,istedigin internet providerdan fiberini baglatabiliyorsun.

Türkiyede kimse serbest piyasa demesin,avrupadaki serbest piyasada kir kirana fiyat rekabeti yaparlar türkiyede ise rekabeti birak sanki danisikli dövüslü anlasmislar,biri zam yapinca digeride yapiyor bu nasil serbest piyasa anlamis degilim..

Avrupada gaz dagitim sirketleri var onlar bile müsteri cekmek icin kampanya yapar,elektrik ve suda öyle,yani avrupada birden cok firma,ayni alt yapiyi kullanarak birbirleri ile rekabet ederken,türkiyedeki mesela ege bölgesinde aydem var,gidib onla anlasiyorsun,buna serbest ekonomi diyorsaniz yuh diyorum sizlere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin345 -- 24 Şubat 2024; 14:0:34 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.