Şimdi Ara

12 Angry Men 900D Kasası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu görülen lüzum üzerine tarafımdan silinmiştir. arg-ist

http://forum.donanimhaber.com/m_61967771//tm.htm#61967771

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 30 Nisan 2016; 9:56:49 >

• Ali abiye çok teşekkür ediyorum, sayesinde hayallerim gerçekleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Aralık 2013; 13:08:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ali abiye çok teşekkür ediyorum, sayesinde hayallerim gerçekleşti.

Sağ ol , çok daha iyilerine layık bir insansın dostum.
  • Yine 900D yine süper bir mod.Ellerinize sağlık hocam
  • V2 de yapılacak düzenlemeler ve eklemeler ile daha iyi bir sonuç elde edileceği kesin
    Kolay gelsin
  • Bu haliyle bile nefis. Allah sahibine bağışlasın
  • Şahane gözüküyor. Renk uyumu gayet iyi.
  • Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Harika ötesi olmuş ellerinize emeğinize sağlık. Sormak istediğim birşey var bende yakında custom sıvı soğutmaya geçmek istiyorumda. 1 den fazla radyatör kullanınca 1 pompa yeterli oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanoflaz

Harika ötesi olmuş ellerinize emeğinize sağlık. Sormak istediğim birşey var bende yakında custom sıvı soğutmaya geçmek istiyorumda. 1 den fazla radyatör kullanınca 1 pompa yeterli oluyormu?

Kısaca EVET...
    Ama blok sayının çokluğu,köşe rakorların sayısı , hortum uzunluğu ve blokların iç yapısı yani iç direnci önemlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arg-ist

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanoflaz

Harika ötesi olmuş ellerinize emeğinize sağlık. Sormak istediğim birşey var bende yakında custom sıvı soğutmaya geçmek istiyorumda. 1 den fazla radyatör kullanınca 1 pompa yeterli oluyormu?

Kısaca EVET...
    Ama blok sayının çokluğu,köşe rakorların sayısı , hortum uzunluğu ve blokların iç yapısı yani iç direnci önemlidir.

Kısmen anladım sayılır teşekkür ederim. Kaliteli bir pompa işimi görecektir sanırım.
  • Çok güzel olmuş.
    Tebrik ederim.
  • Harika
  • ya o değilde kasanın içinde sıvı dolaşması işine bir türlü alışamadım. hep bir korku var içimde nedensebende uğraşmak istiyorum da işte içim rahat değil. çok mu kuruntu yapıyorum yoksa anlamadımneyse yapanın ellerine sağlık. hayırlı olsun. güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25

ya o değilde kasanın içinde sıvı dolaşması işine bir türlü alışamadım. hep bir korku var içimde nedensebende uğraşmak istiyorum da işte içim rahat değil. çok mu kuruntu yapıyorum yoksa anlamadımneyse yapanın ellerine sağlık. hayırlı olsun. güle güle kullan.

Kaliteli ve uyumlu
    hortum-rakor kullandıktan sonra korkacak bir şeysi yok dostum ,
    ama hala bazı arkadaşların ucuz hortum peşinde olduğunu görünce bende korkuyorum onlar adına.

• arg-ist kullanıcısına yanıt
    zaten o kadar kullanan var. bir sıkıntı olmaz diyorum ama olmuyor. bir an düşünüyorum öyle olsa gece uykum gelmez sabaha kadar ne olur diye, durmadan kasanın içine bakar kontrol etme gereği duyarım, haftada bir bakım yapar gevşeme var mı diye kontrol ederim vb. sorunlar işteçok evham yapıyorum biliyorum ama böyleyim işte. yok hocam olacak iş değil benim huzurum kaçmasın böyle iyim.daha önceki çalışmalarınıza da denk geldiğim için size başarılar ve ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25

zaten o kadar kullanan var. bir sıkıntı olmaz diyorum ama olmuyor. bir an düşünüyorum öyle olsa gece uykum gelmez sabaha kadar ne olur diye, durmadan kasanın içine bakar kontrol etme gereği duyarım, haftada bir bakım yapar gevşeme var mı diye kontrol ederim vb. sorunlar işteçok evham yapıyorum biliyorum ama böyleyim işte. yok hocam olacak iş değil benim huzurum kaçmasın böyle iyim.daha önceki çalışmalarınıza da denk geldiğim için size başarılar ve ellerinize sağlık

sen o zaman eve akvaryum da almazsın, evi sel basacak diye dostum..

• arg-ist kullanıcısına yanıt
    yok ya ne akvaryumu falan almam tabieskiden evde tüp kullanırken hep korkuyla yatardım. son 5-6 yıldır rahat ettim o derece
  • Teşekkür ederim arkadaşlar, bir kere bulaştınızmı hastalık gibi sürekli güncellemek istiyorsunuz en azından bende öyle oldu
  • elinize sağlık gerçekten çok hoş bir kasa içi yapmışsınız..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.