Şimdi Ara

12-24-36 ay live pass üyeliği alma + ultimate çevirme yöntemi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
37
Favori
47.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selam hocam, ultimate üyeliği kod ise satabilirsiniz, ya da son kullanma tarihi yok ise bekletebilirsiniz, 3 yıl sonra kullanabilirsiniz. kodu önce 3 ay kullanıp sonra kampanya yapmanızı önermem çünkü kampanya 3 ay içinde sona erebilir. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp sorun, belki kodu yapıp kodun üstüne 3 yıl yapma şansı vardır.

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt

Hocam 12 aylık normal üyelik alıp sonra ultimate kodu aktif etsem 12 ay ultimate olur mu öyle bişeyler okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultimate gamepass alacak olan/ almış olan referanslı üyelere ortak olunur.1-2-3 yıl.

• 12 aylık xbox live gold üyelik alımı kaldırıldı mı? Telefon desteği ile 12 aylık üyelik alınabiliyor mu? Eğer alınıyorsa fiyatlar hakkında bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

• -hay@let- kullanıcısına yanıt

Görmemişim hocam teşekkürler, başka bir numaraymış ben de internetten bulup aramıştım :)

• kizilsultan kullanıcısına yanıt

Telefon desteği ile alınabiliyormuş, fiyat yıllık 179 TL

• Dün 1 aylık ultimate üyelik aldım, yarın müşteri hizmetlerini arasam 12 ay gold üyelik alabilir miyim, alabilirsem 12 ultimate çevirmiş olur mu, yoksa bunların hiçbiri olmaz 1 ayın bitmesini mi beklemeliyim?

• okan10tr O kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam cevap için.

Olmuyor hocam. Keşke almasaydınız 1 ay beklemeniz gerekecek.
  • ImTheLeqend kullanıcısına yanıt

Bu olay bi kampanya mı? Bitmez umarım 1 aya :)

Değil hocam sadece bu bir satış politikası.
  • Kampanya devam ediyor.... 8 Mart 2024'e kadar Gamepass Ultimate aboneliği uzatıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zed

Kampanya devam ediyor.... 8 Mart 2024'e kadar Gamepass Ultimate aboneliği uzatıldı.

Hocam ben asla Microsoft müşteri hizmetlerine bağlanamadım nasıl bağlanıp yaptınız anlatır mısınız? 1 kişiye bağlandım başkasına aktardı, daha sonra o da bir başkasına aktardı derken toplam 30 dk telefonda bekledim ve sonunda sıkılıp kapattım artık. Bu kadar zor olmamalı sanki ama nerede yanlış yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: brs17

Hocam ben asla Microsoft müşteri hizmetlerine bağlanamadım nasıl bağlanıp yaptınız anlatır mısınız? 1 kişiye bağlandım başkasına aktardı, daha sonra o da bir başkasına aktardı derken toplam 30 dk telefonda bekledim ve sonunda sıkılıp kapattım artık. Bu kadar zor olmamalı sanki ama nerede yanlış yapıyorum.

Alıntıları Göster

9. denememde ulaşabildim.

0212 375 50 65 nolu telefondan başlangıçta metnin kaydedilmesini reddettim (2 ye bastım), sonra (1 e bastım). Hoş sesli bir hanımefendi ile işimi 5 dk da hallettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zed

9. denememde ulaşabildim.

0212 375 50 65 nolu telefondan başlangıçta metnin kaydedilmesini reddettim (2 ye bastım), sonra (1 e bastım). Hoş sesli bir hanımefendi ile işimi 5 dk da hallettim.

Alıntıları Göster

Eyvallah hocam ben 0850 390 2777 numarayı denemiştim bir de sizin verdiğiniz numaradan deneyelim.

• Internet sayfası üzerinden de iletişime geçebilirsiniz çok hızlı bir şekilde. Telefon no yu yazdıktan 10 saniye içinde telefon çalıyor ve sizi müşteri hizmetlerine aktarıyor. Mesai saatleri 4 e kadardı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImTheLeqend

Internet sayfası üzerinden de iletişime geçebilirsiniz çok hızlı bir şekilde. Telefon no yu yazdıktan 10 saniye içinde telefon çalıyor ve sizi müşteri hizmetlerine aktarıyor. Mesai saatleri 4 e kadardı sanırım.

Evet evet öyle de olabiliyormuş. Ben denedim geri aradıklarında yine beklemeye aldılar sanırım kesik kesik müzik sesi geliyordu ve başka bir ses gelmiyordu. Öyle olunca ben arayayım dedim ve bahsettiğim gibi oradan oraya bi türlü bağlanamadım.

En sonunda hallettim onu da anlatayım belki birilerinin işine yarar. Yukarıda arkadaşın verdiği numarayı arayıp 2yi tuşlayıp ardından 1i tuşladım. Baya uzun bir süre hatta müzik dinleyip bekledim ve tam arkadaşın söylediği gibi kibar bir hanım açtı telefonu. Toplam 3-4 dk içinde halletti. Kendisi söyledi zaten çok uygun bir kampanya var mümkünse en az 24 aylık yapalım diye söyledi. Ben 12 aylık aldım o kadar uzun istemedim.

Son olarak aslında 12 ay değil 13 aylık oluyor. 12 ay live Gold alıp sonra 1 aylık gamepass ultimate alıyor telefondan. Sonuçta toplam 13 aylık game pass ultimate 225 lira gibi çok çok iyi bir fiyata alınmış oluyor.

• bu 36 aylık pass aldığımızda ea oyunları fifa vs var değilmi ?

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Var evet.
  • müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor ulaşabilen varsa yöntemini yazabilirmi. arkadaş yıllık abonelik almak istiyor. hata mesajı::: (Sizi bağlarken bir hata oluştu. Başka bir sorunuz varsa sorabilir veya yeniden deneyebilirsiniz.)

edit: halledildi 0212 375 50 65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRALL -- 9 Mart 2021; 12:59:52 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.