Şimdi Ara

12-24-36 ay live pass üyeliği alma + ultimate çevirme yöntemi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
37
Favori
47.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam almaya niyetlendik kampanya bitmiş vay arkadas. tavsiyeleri dinleyip deneyen olursa ve buraya yazars sonucu çok memnun olurum

• arkadaslar n11 den 3 tane kupon aldım 12 aylık sonrada ultimate aldım 1 aylık ve simdi toplamda 37 aylık ultimate üyeliğim oldu. aylık yaklasık 19-20 liraya geldi. bence sudan ucuz bu iş kapanmadan halledin. normalde bu ay fm2021 ve outtriders alayım diyordum iki oyun fiyatına 3 yıllık game pass üyeliği yapmıs oldum. hali hazırda daha xboxım yok.

• ReiSeM kullanıcısına yanıt

36 üstüne çıkmıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OmC43 kullanıcısına yanıt

36 da olmus olabilir. bilemeidm. 2024 e kadar.

• ReiSeM kullanıcısına yanıt

hocam sanırım sizde pc kullanıyorsunuz acaba pc ye ea aboneliği geldi mi?

• Arkadaşım 3 yıllık almış sağolsun bana da verdi hesabı beraber kullanıyoruz hesaba bende eklemek istiyorum 36 ay almış bende ekleme yapabilirmiyim bu hesaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pc ye EA Play yarin geliyor, acikladilar hocam.

• Gamepass ana konusuna da yazdım ama mtc de 12 aylık live gold 180 lira. Üstelik vpn falan uğraşmaya gerek yok. En ucuz tr de gözüküyor. N11 yerine mtc den alsak sorun olur mu?

• ben xbox game pass ultimate keylerimi buradan alıyorum gayet ea playde veriyor yanında ucuz tavsiye ederim.

Xbox Game Pass Ultimate (14 Gün , Global) + EA Play (14 Gün , Global) 16.50 TL

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-game-pass-ultimate-14-gun-global-ea-play-14-gun-global_pdp_672224218

Xbox Game Pass Ultimate (7 Gün , Global) + EA Play (7 Gün , Global) 10.50 TL

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-game-pass-ultimate-7-gun-global-ea-play-7-gun-global_pdp_672219696

• Xbox Game Pass Ultimate (14 Gün , Global) + EA Play (14 Gün , Global) 16.50 TL

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-game-pass-ultimate-14-gun-global-ea-play-14-gun-global_pdp_672224218

Xbox Game Pass Ultimate (7 Gün , Global) + EA Play (7 Gün , Global) 10.50 TL

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-game-pass-ultimate-7-gun-global-ea-play-7-gun-global_pdp_672219696

0

||

• haqoco kullanıcısına yanıt

Link?

• Arkadaslar merhaba, az once trendyoldan xbox series x aldim, 36 aylik uyelik almak istiyorum, en uygun nereden alabilirim? Tesekkurler

• En uygun 240TL ye n11 de satıcı vardı dün ondan 3 tane gold üyelik alabilirsin üzerine de ultimate alıp yapabilirsin.

• Arkadaşlar benim 4 aylık ultimate üyeliğim var. Series s alırken vermişlerdi 2 ayım kaldı. Gamepas 3 yıllık kampanyasının sonlandığını öğrendim. Şimdi 3 tane12 aylık live gold alıp ultimate e çevirince aylık 20'ye filan geliyor. Sorum şu:

2 ayım bitmeden bu işlemi yapabilir miyim. Yapabilirsem ekstra 45 tl yine ultimate için vermem gerekiyor mu yoksa elimdeki 2 aylık ultimate+3 yıllık live Gold yeter mi?

• Paparada 12 ay xbox gold 240 tl alan oldu mu hiç
  • 1 senelik almıştım ocakta 14 şubat 22'de bitecek üyeliğim. Pişman olacağım gibi ea play vs de ekleniyor şu 1-2 ay para gelirse elime 36 aya geçeyim bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: mistakey_87

Arkadaşlar benim 4 aylık ultimate üyeliğim var. Series s alırken vermişlerdi 2 ayım kaldı. Gamepas 3 yıllık kampanyasının sonlandığını öğrendim. Şimdi 3 tane12 aylık live gold alıp ultimate e çevirince aylık 20'ye filan geliyor. Sorum şu:

2 ayım bitmeden bu işlemi yapabilir miyim. Yapabilirsem ekstra 45 tl yine ultimate için vermem gerekiyor mu yoksa elimdeki 2 aylık ultimate+3 yıllık live Gold yeter mi?

Valla hocam ben konsolla gelen 3 aylık game pass i aktive ettiğime pişman oldum. Game Pass Ultimate'in üstüne o dediğiniz olay olmadığından ve hazirana kadar bekleyip riske girmektense farklı bir mailime 36'ay game pass yaptırmıştım. 12 aylık kartlar da ne zamana kadar satılacağı bence muamma. En iyisini siz bilirsiniz ama yapacaksanız eğer çok beklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

Valla hocam ben konsolla gelen 3 aylık game pass i aktive ettiğime pişman oldum. Game Pass Ultimate'in üstüne o dediğiniz olay olmadığından ve hazirana kadar bekleyip riske girmektense farklı bir mailime 36'ay game pass yaptırmıştım. 12 aylık kartlar da ne zamana kadar satılacağı bence muamma. En iyisini siz bilirsiniz ama yapacaksanız eğer çok beklemeyin.

Alıntıları Göster

hocam dün 2 tane 12 aylık live gold satın aldım. elimde duruyor kodlar, elimdeki 2 aylık ultimate'in bitmesini beklemeden direk bu kodları aktifleştirmeli miyim sizce?

• Paycell kullanan var ise 100lira üstü alışverişte n11'de geçerli 25lira kod veriyor.
    2. alacağınız 1yıllık kod 25lira uyguna gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inferioress -- 20 Mart 2021; 14:11:53 >
  • mistakey_87 kullanıcısına yanıt

Hocam kartları aldıysanız hakkınız zayi olmaz çok yüksek ihtimalle. Ben iki ay sonra almayı düşünüyorsanız diye söylemiştim daha ne kadar süre satılır bilinmez diye.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.