Şimdi Ara

117 ekran 3d led tv panel kırıldı . ne yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
189.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim yeğen sağolsun bardakla ekranın sağ köşesine bi darbe indirdi 117 ekran arçelik 3d led TV nin paneli gitti şuan ses var ve yarım görüntü var parmagimizi darbeli yere bastırınca görüntü tam geliyor .. Bugün pazar serviside arayamadim varmidir çaresi arkadaşlar servis ne kadar ücret cikartir acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacakkiz8 -- 16 Mart 2014; 21:34:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine bir sorun ama yeni tv fiyatına çıkar derlerse şaşırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradık servisi 1.800 dedi yok artik ya TV zaten 2000 civariydi daha garantisi bitmedi bu nasil bir mevzu dur arkadaş ya gider yeni TV alirim

• arkadaş zaten onların da "niyeti" sana yeni bir TV aldırmak
  • kacakkiz8 K kullanıcısına yanıt
    EVİNİN KASKO SİGORTASI VARSA FAYDALANABİLİRSİN!!!!!!!!!!!!!!
  • Çöpe at hocam panel garanti kapsamına girmiyor. Zaten panelde tvden pahali

• quote:

Orijinalden alıntı: kacakkiz8

Bizim yeğen sağolsun bardakla ekranın sağ köşesine bi darbe indirdi 117 ekran arçelik 3d led TV nin paneli gitti şuan ses var ve yarım görüntü var parmagimizi darbeli yere bastırınca görüntü tam geliyor .. Bugün pazar serviside arayamadim varmidir çaresi arkadaşlar servis ne kadar ücret cikartir acaba ??

darbeli yere elinle bastırınca görüntü tam geliyorsa orayı bir şeyle bastıracak düzenek kur. mengene gibi kıstırsın orayı
  • quote:

Bizim yeğen sağolsun bardakla ekranın sağ köşesine bi darbe indirdi 117 ekran arçelik 3d led TV nin paneli gitti şuan ses var ve yarım görüntü var parmagimizi darbeli yere bastırınca görüntü tam geliyor .. Bugün pazar serviside arayamadim varmidir çaresi arkadaşlar servis ne kadar ücret cikartir acaba ??

İlk mesajı yazan bendim. Önce servisle konuşmanızı istedim.

Televizyonunuz panel değişimi olmadan da tamir edilebileceğini tahmin ediyorum. Arçelik, Vestel, Samsung Lg, Sony vs. halledemezler zaten. Kiminle ilteşime geçmeniz gerektiğini uygun vakitte söyleyeceğim.
  • Bıktım resmen yaaa bu tv ile uğraşmaktan bilgisayarı içeri taşıdım kocaman ekranın önünde küçücük kaldı monitör internetten idare ediyorum ... Bukadar yüksek fiyatlara yaptırmicam .. Bende zamanında bilgisayar işinde çalıştım panel değiştirdik panel bize 80 tl ye gelirdi patron 300 tl fiyat çekerdi hemde Led ki led panel daha ucuz .. Sevgili arçelik 1800 den 1350 ye inmiş aman lütfetmiş ..

mako3e : onuda düşündük ama çatlamada içerisindeki gazınımı ne yayıyormuş oda tehlikeliymiş miş miş vazgeçtik .. Yoksa herhangi sıkıştırmaya dayalı bir sistemle darbe olan yere bastırmayı sağlayıp rahatça tv yi izleyebilirim ..

L@civert : Hocam vallaha okadar makbule geçerki söyleyeceğin şeyler bu arçeliğe para kaptırmaktansa uygun bir şekilde vereceğin akıldan yararlanmak isterim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

quote:

Televizyonunuz panel değişimi olmadan da tamir edilebileceğini tahmin ediyorum. Arçelik, Vestel, Samsung Lg, Sony vs. halledemezler zaten. Kiminle ilteşime geçmeniz gerektiğini uygun vakitte söyleyeceğim.

Hocam gerçekten ilaç gibi gelecektir söyleyeceklerin .. mümkünse nasıl olabileceğini anlatabilirisin ..

• quote:

quote:

quote:

Hocam gerçekten ilaç gibi gelecektir söyleyeceklerin .. mümkünse nasıl olabileceğini anlatabilirisin ..

Özel mesajdan gönderdim bilgileri. İletişime geçin bakalım ne diyor, boşuna çok para vermeyin bu çakallara.

• Ayni durumdan mağdurun bi çözüm bulabildi iz mi acaba samsun 40 inç Lee TV daha bi ay olmadi alalli yardimmmmm
     117 ekran 3d led tv panel kırıldı . ne yapabilirim

• L@civert kardeşim aynı sorun bizdede var lg tv led alındığı gün bizim çocuk kırdı..lg servis tv kadar fark istiyor yardımcı olacagını yazmışsın bu konuda yardımcı olursan seviniriz....
  • Bize de yardım nolur çocuk kırdı içten gitti 2500 luk tv

• quote:

quote:

quote:

quote:

Özel mesajdan gönderdim bilgileri. İletişime geçin bakalım ne diyor, boşuna çok para vermeyin bu çakallara.

benimde samsung 40d6000 panel bozuk dedi servis renk solması var bu bilgileri banada yollarmısın.

• Arkadaşlar kırık panel için yapılabilecek hiçbir şey yok. Ekranı kırdığınız gibi çöp olur o televizyon.

Yukarıdaki arkadaşın sorunu panel hatası olabilir diyerek ilgi paylaşımında bulundum. Tekrar ediyorum, kırılan ekranı bir araya getirip tamir etmek mümkün değil. Çıkma yada yeni, bir şekilde yedek parçayla değiştireceksiniz yada televizyonu çöpe atacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 16 Nisan 2015; 0:19:04 >
  • quote:

Arkadaşlar kırık panel için yapılabilecek hiçbir şey yok. Ekranı kırdığınız gibi çöp olur o televizyon.

Yukarıdaki arkadaşın sorunu panel hatası olabilir diyerek ilgi paylaşımında bulundum. Tekrar ediyorum, kırılan ekranı bir araya getirip tamir etmek mümkün değil. Çıkma yada yeni, bir şekilde yedek parçayla değiştireceksiniz yada televizyonu çöpe atacaksınız.

tamirci panelin kırık olup olmadığını söylemedi sadece tamir edilemediğini söyledi ve tv yi geri verdi halen tv çalışmakta sadece renkler garipleşti. sesinden faydalanıyoz :))
  • KARDEŞ bizim ekranda kırıkda yardımcı ola bilirseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

EVİNİN KASKO SİGORTASI VARSA FAYDALANABİLİRSİN!!!!!!!!!!!!!!

benım evın kasko sıgortası var ama tam kasko degıl sanırım yıllık 150 lira ödüyorum faydalanabılırmıyım sızce?
  • Sikayetvar.com diye bi sitevar aarkadaşlar oraya yazin hemen dönüş yapılıyor umarım halledilir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.