Şimdi Ara

110.000 tl civarı dolu astra mı boş a3 mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • audi a3 ü premium olarak görüyorsanız bu düşüncenizden vazgeçin sıradan c segmentten hiçbir farkı yok. astrayı tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekiraz

Audi A3 1.0 tfsi alabilirsiniz,

Sözde boş olmasına rağmen

Zenon plus

Anahtarsız giriş

Ön arka sensör

Ve premium kaliteye sahip olursunuz

Gören de a6 ya biniyorsunuz sanacak ya. Allah aşkına a3 ün nesi kaliteli nesi prestijli bi açıklar mısın? Herkezin arabası kendine güzeldir de abartmayın bu kadar. Hele 1.0 turboyu 1.6 dizel ile kıyaslayabilmek de ayrı bir mesele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorduktan sonra kafam daha çok karıştı :)
  • a3 1.0 motor audi prestijine pek uygun olmadı tmm klasik anlamda 1.0 motor değil ama algısı farklı oluyor genede, astra ilede kıyaslamak abes olur biraz astra isterse gırtlağına kadar dolu olsun aynı şekilde 1.6 tdi ile de 1.0 tfsi pek kıyaslanmaz 1.5 tfsi den devam etmeli audi, a3 bmw 1 mercedes a ne kadar premiumsa o kadar premiumdur hatta bmw de apaçi arabası algısı baya belirgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasua85 -- 23 Şubat 2018; 22:27:34 >
  • Ben astra tercih ederdim. Donanim yeri geliyor cok ise yarıyor ki yabana atilmayacak özellikler var aracta. En guzeli ikisinide kullanin hangisinde kendinizi rahat hissediyorsaniz onu tercih edin. Biz ne desek boş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle alacağınız araç şimdiden hayırlı olsun. Bende geçen sene Ekim'de ÖTV indirimli araç alırken astra dizel otomatik exc. , a3 1.0 tfsi ve auris 1.6 premium bakmıştım. Astra indirimli olarak 77500 TL diğer ikiside yaklaşık 67500 liraydı.

Param yetmediği için astra alamadım. A3 kampanya yapınca araca baktım test ettim. Tamam araç güzel ama motorun 3 silindir olması, Şanzıman, extra garanti ücreti, arkada şaft tüneli vs. Gibi sebeplerden dolayı ben full led farlı, koltuk ısıtmalı cam Tavanlı auris tercih ettim. Bu forumda benim yerimde tercih yapacak 100 kişiye sorsan 99'u audi der. Çevremdende çok baskı yememe rağmen özellikle 5 sene satamayacağımdan dolayıda auris aldım. Buda benim tercihim. Herkesin tercihi aynı olmak zorunda değilki. Audi dış tasarım olarak gerçekten asaletli ve çizgileri çok güzel ama o koltuklar o araca yakışıyormu mesela. Hani araç premium ya o bakımdan

• Premium aracın kullanımı bile farklıdır. Basit bir örnek vereyim;

Toyota aracıma telefonu bağlamak o kadar zordu ki bir ay falan kullandım sonra kullanmaktan vazgeçtim.

Bmw alınca o kadar kolay bağlanabilir oldu ki artık normal kullanmak zor geliyor. Evde bile kulaklık takıp konuşasım geliyor.

Bir mekana bmw, mercedes veya audi gibi bir marka ile gittiğinizde a3 müş, 1 serisiymiş bakmıyorlar. gayet de çatır çatır size ayrıcalıklı davranıyorlar. hatta bazen saçma şekilde size yol veriyorlar.

Donanım donanım diye tutturmak da bana ayrı komik geliyor. O donanım diye alınan pek çok şeyi bir kaç kullanımdan sonra kullanmıyorsunuz. Ön park sensörü gibi bazı donanımlara ise hiç girmiyorum bile, belki ayarlardandır bilmiyorum ama bazı araçlarda resmen sıkışık trafikte bile uyarı veriyor öndekine çok yaklaştığınızda. alakasız mesafelerden uyarı verdiğinde bir anda şaşırıyorsunuz.

üstüne ikinci el bakıyorsunuz ki araçlar yeterince değer kaybetmiş olacak. bu durumda zaten audi bir adım öne geçer.

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Kardeş bana 110.000 liraya sıfır premium araç göster sonra yorum yaz.

• paket farkindan dolayi astra onun disinda hersey icin audi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi arasında Audi.

Ama bence dizel Focus 👍

• 110.000 sıfır mercedes ,audi, bmw bulursanız haber verin :) 1.0 tfsi bile 135 civarı liste fiyatından indirimli oda 1.6 tdi varın siz düşünün premium araba almak gittikçe zorlaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekiraz

Kardeş bana 110.000 liraya sıfır premium araç göster sonra yorum yaz.

A3 preminyum mu ?

• konuyu hortlatayım, bende a3 ve astra k arasında kalmıştım ve gittim 2017 model dizel 136 bg astra k aldım.

Audi a3 ü çok büyütüyoruz gözümüzde hafifte olsa premimum hissi çok az var araç pazarlıgına gittiğimde sline 2016 model dizel audide
    USB GİRİŞİNİNİN VE HIZ SABİTLEMENIN olmadığını duydugumda araçtan vazgeçip astramı aldım.
    bu arada audi 180 bin bandında astra 140 bandında. Boş bir arabaya neden 40 bin tl daha fazla vereyim.
    bu arada 2015 model dizel golf 7 satıp astra aldım.(USB PORTU VE BLUETOOTH BU ARAÇTADA YOKTU)
    Eşekten inip ata biniyorsunuz resmen. 136 bg gücü resmen hissediyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.